Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Roxfort ... Írd újra a történelmet!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
1975 öt írunk, azaz Voldemort éppen most van felemelkedőben, azonban hogy sikerül-e elérnie nemesnek nevezett célját, nem a sors dönti el, hanem Ti. Alternatív valóság, NEM feltétlenül ragaszkodunk ahhoz hogy minden úgy legyen ahogyan eddig volt. A történetet Ti alakítjátok. Megtörténhet hogy Harry Potter meg sem születik, Bellatrix édesanyává válik avagy Lily Evans éppen Mrs. Piton lesz. Rajtatok múlik. Éld át a múltat, írd át a múltat!
Legutóbbi témák
» Csevegő
Max & Lily EmptyVas. Jan. 29, 2012 4:34 am by Solomon Stormheart

» Leonella Sirett
Max & Lily EmptyHétf. Dec. 26, 2011 1:50 pm by Rodolphus Lestrange

» Nymphadora Elois Giovanni
Max & Lily EmptyHétf. Dec. 26, 2011 1:48 pm by Rodolphus Lestrange

» Társaink
Max & Lily EmptyHétf. Okt. 10, 2011 7:16 pm by Lily Evans

» Thylane és Antonyn & Sylen
Max & Lily EmptySzomb. Szept. 24, 2011 1:57 am by Thylane Hemsworth

» Max & Lily
Max & Lily EmptySzomb. Szept. 24, 2011 1:47 am by Lily Evans

» Mardekáros diákok & Voldemort & Solomon
Max & Lily EmptyVas. Szept. 18, 2011 6:54 am by Rodolphus Lestrange

» Sylen & Vanda
Max & Lily EmptyVas. Szept. 18, 2011 5:23 am by Vanda Walwin

» Bellatrix & Remus & Rodolphus
Max & Lily EmptySzer. Szept. 07, 2011 9:09 am by Bellatrix Black

Top posters
Rodolphus Lestrange
Max & Lily Vote_lcapMax & Lily Voting_barMax & Lily Vote_rcap 
Max X. Martiness
Max & Lily Vote_lcapMax & Lily Voting_barMax & Lily Vote_rcap 
Lily Evans
Max & Lily Vote_lcapMax & Lily Voting_barMax & Lily Vote_rcap 
Bellatrix Black
Max & Lily Vote_lcapMax & Lily Voting_barMax & Lily Vote_rcap 
Remus J. Lupin
Max & Lily Vote_lcapMax & Lily Voting_barMax & Lily Vote_rcap 
Antonyn A. Dolohov
Max & Lily Vote_lcapMax & Lily Voting_barMax & Lily Vote_rcap 
Potionus White
Max & Lily Vote_lcapMax & Lily Voting_barMax & Lily Vote_rcap 
Solomon Stormheart
Max & Lily Vote_lcapMax & Lily Voting_barMax & Lily Vote_rcap 
James Potter
Max & Lily Vote_lcapMax & Lily Voting_barMax & Lily Vote_rcap 
Lord Voldemort
Max & Lily Vote_lcapMax & Lily Voting_barMax & Lily Vote_rcap 
Staff

 

 Max & Lily

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Lily Evans
Ötödik évfolyam
Lily Evans


Hozzászólások száma : 94
Join date : 2011. Aug. 14.

Max & Lily Empty
TémanyitásTárgy: Max & Lily   Max & Lily EmptyPént. Aug. 26, 2011 12:16 am

/Előzmények a Prefektusi Fürdőben/


Az események csak úgy történnek. Nem tudok semmit tenni, ami nagyon bosszant, hiszen ennyire tehetetlen még életemben nem voltam. Igazából, miután az emlékezet törlés megtörtént, minden megváltozott. Hirtelen más érzés fogott el, úgy éreztem magamat, mintha meghaltam volna. Csak gondolkodni tudtam, azt sem hangosan... egy hang sem jött ki a számon, minden elfehérült és nagyon rosszul éreztem magamat.
A gyengélkedőn ébredtem nem sokkal később. Nem is tudtam, hogyan kerültem ide, mi történt... a fejem nagyon fájt, a másik ami meglepett az pedig a mellettem ülő fiú volt. Először megszólalni sem tudtam, rögtön a fejemhez emeltem a kezemet gyengén, majd lassan felültem és körülnéztem.
-Mi... mi a frász történt? Hogy kerültem ide? - Érdeklődő pillantást vetettem Maxre, majd igyekeztem elkerülni minden rossz mozdulatot, mivel fogalmam sem volt, hogy mim fájhat még egy hirtelen mozdulat után. Remélem semmim, de most még nem próbálnám ki.
Vissza az elejére Go down
Max X. Martiness
Hetedik évfolyam
Max X. Martiness


Hozzászólások száma : 105
Join date : 2011. Aug. 14.

Max & Lily Empty
TémanyitásTárgy: Re: Max & Lily   Max & Lily EmptyPént. Aug. 26, 2011 12:27 am


Azért egy kicsit tényleg sajnálom Lily-t. Sokkal könnyebb lett volna, ha nem vonja maga köré a pajzsot és úgy átkozom meg. Mindegy, ami történt megtörtént, és változtatni nem fogok rajta. Csendben ölük mellette, magamban örömteljesen vigyorgok, de a kisugárzásom aggódást sugároz. Mintha tényleg aggódnék iránta. Pár szót beszéltem az ápolóval is, közben Lily felébred. Rápillantok és segítek neki felülni, közben elhitetem vele, hogy együtt járunk és én egy tök normális ember vagyok. Persze nem a fejében turkálok, hanem az átok segítségével.
-Nyugodj meg. Nem történt semmi sem Lily. A folyosón találtalak meg összeesve. -válaszolok a kérdésére, majd átülök az ágyára.
-Hogy érzed magad? Fáj valamid? -aggódva kérdezem meg tőle.
Vissza az elejére Go down
Lily Evans
Ötödik évfolyam
Lily Evans


Hozzászólások száma : 94
Join date : 2011. Aug. 14.

Max & Lily Empty
TémanyitásTárgy: Re: Max & Lily   Max & Lily EmptyPént. Aug. 26, 2011 12:35 am

Nem is tudom mit higgyek. Egyszerűen nem érzem jól magam, a fejem egyre jobban fáj, már majdnem széthasad. Úgy érzem, mintha a fejemben mászkálna valaki, de nem figyelek fel rá, mert nem tudok koncentrálni. Kíváncsian nézek fel amikor Max megszólal. Érdekes amit mondd, nem emlékszem semmire. Minden sötét.
-Kösz. - Mármint hogy behozott, vagy valami ilyesmi. Amikor átül az ágyamra, akaratlanul is közelebb lesz hozzám, kicsit megnyugszom, de azt viszont nem tudom még mindig pontosan, hogy miért...
-A fejem. Majd szét robban. - Hangom eléggé elhalóban van, nem olyan mint szokott lenni. Teljesen máshogy érzem magamat. Közben próbálok visszaemlékezni, hátha beugrik valami, viszont semmi... egyelőre semmi.
Vissza az elejére Go down
Max X. Martiness
Hetedik évfolyam
Max X. Martiness


Hozzászólások száma : 105
Join date : 2011. Aug. 14.

Max & Lily Empty
TémanyitásTárgy: Re: Max & Lily   Max & Lily EmptyPént. Aug. 26, 2011 12:43 am


Azt hiszi, amit én mondok neki. Belegondolni is rossz, hogy ezt kell csinálnom, de hát a feladat az feladat. Most kivételesen nem vagyok bent a fejében, nem akarom leleplezni magamat.
-Nincs mit. Csak nem hagylak ott a folyosón. -egy erőltetett mosoly kíséretében reagálok. A kérdésre is megkapom a választ. Tehát csak a feje fáj. Felkelek az ágyról, majd szólok a gyógyítónak, hogy adjon valamit fejfájás ellen. Meg is kapom a fiolát, amit visszaviszek Lily-nek és átadom neki.
-Ezt idd meg kérlek. Pár perc és jobb lesz. -mosolygok, de még mindig csak erőltetett. Hiába próbál visszaemlékezni, én nem fogom ezt engedni neki.
Vissza az elejére Go down
Lily Evans
Ötödik évfolyam
Lily Evans


Hozzászólások száma : 94
Join date : 2011. Aug. 14.

Max & Lily Empty
TémanyitásTárgy: Re: Max & Lily   Max & Lily EmptyPént. Aug. 26, 2011 12:48 am

-Még jó, hogy nem hagytál ott... - Vannak még rendes emberek. A fejfájásom még mindig nem csillapodik, viszont amikor kapok egy fiolát, elhúzom a számat majd átveszem. Jobb lesz az tuti, szóval inkább megiszom mint, hogy szenvedjek.
-Najó. - Sóhajtok egy halkat, majd gyorsan leöntöm. Elfintorodom, nagyon rossz íze van neki, mint minden más gyógyszernek. Ahogy elmosolyodik, közben én egy aprót mosolygok vissza. Nem is tudom miért... eddig utáltam, most valamiért olyan más a dolog. Nem fekszem vissza, nem tudok. A lé amit most vettem be, az pedig már hat, terjed szét a testemben, érzem.
Ezen kívül nem mondok semmit, mivel nem akarok. Majd hátha Max megszólal... valami értelmessel.
Vissza az elejére Go down
Max X. Martiness
Hetedik évfolyam
Max X. Martiness


Hozzászólások száma : 105
Join date : 2011. Aug. 14.

Max & Lily Empty
TémanyitásTárgy: Re: Max & Lily   Max & Lily EmptyPént. Aug. 26, 2011 12:55 am


-Más biztos otthagyott volna, de én nem. -ami persze hazugság, csak ezt ő nem tudja. Legalább is remélem, hogy nem emlékszik arra. Látom rajta, hogy nem nagyon akarja meginni a gyógyszert, ami érthető. Ezeknek mindig pocsék ízük van, de jót tesznek az emberrel. Elmosolyodom, mikor mégis megissza az egészet. Eltudom képzelni, hogy per pill mit érezhet. Kicsit közelebb ölük hozzá, és úgy nézek rá.
-Arra emlékszel, hogy miért voltál a folyosón? -kérdezem tőle. Azért erre csak emlékezhet, mondjuk nem vagyok benne biztos. Kicsit rásegítek az emlékezésre, de csak addig, hogy a prefektusi fürdőbe bemegy és találkozunk.
Vissza az elejére Go down
Lily Evans
Ötödik évfolyam
Lily Evans


Hozzászólások száma : 94
Join date : 2011. Aug. 14.

Max & Lily Empty
TémanyitásTárgy: Re: Max & Lily   Max & Lily EmptySzomb. Szept. 24, 2011 1:47 am

Halványan elmosolyodom, amit most éppen egy köszönömnek szánok, csak már unalmasnak tartom magamat arra is, hogy kimondjam. Egyszerűen nem értem, hogy mi történt velem... Max kérdésére hátradőlök.
-Hát... A prefektusi fürdőbe mentem. -Halk hangon mondom, miközben kicsit helyezkedem és a takarót magamra húzom. A lábaimat ölelem át, a fejemet közben a térdemen "támasztom" meg. Kíváncsian nézek Maxre, hátha mond még valamit amit fel tudok használni az emlékezéshez. Ez annyira rossz...
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Max & Lily Empty
TémanyitásTárgy: Re: Max & Lily   Max & Lily Empty

Vissza az elejére Go down
 
Max & Lily
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» ~°°~Lily és Max ~°°~
» Potionus & Lily
» Lily Evans
» Lily & Holdsáp
» Potter & Lily

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hogwarts  :: Roxfort :: Negyedik Emelet :: Gyengélkedő-
Ugrás: