Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Roxfort ... Írd újra a történelmet!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
1975 öt írunk, azaz Voldemort éppen most van felemelkedőben, azonban hogy sikerül-e elérnie nemesnek nevezett célját, nem a sors dönti el, hanem Ti. Alternatív valóság, NEM feltétlenül ragaszkodunk ahhoz hogy minden úgy legyen ahogyan eddig volt. A történetet Ti alakítjátok. Megtörténhet hogy Harry Potter meg sem születik, Bellatrix édesanyává válik avagy Lily Evans éppen Mrs. Piton lesz. Rajtatok múlik. Éld át a múltat, írd át a múltat!
Legutóbbi témák
» Csevegő
Thylane és Antonyn & Sylen EmptyVas. Jan. 29, 2012 4:34 am by Solomon Stormheart

» Leonella Sirett
Thylane és Antonyn & Sylen EmptyHétf. Dec. 26, 2011 1:50 pm by Rodolphus Lestrange

» Nymphadora Elois Giovanni
Thylane és Antonyn & Sylen EmptyHétf. Dec. 26, 2011 1:48 pm by Rodolphus Lestrange

» Társaink
Thylane és Antonyn & Sylen EmptyHétf. Okt. 10, 2011 7:16 pm by Lily Evans

» Thylane és Antonyn & Sylen
Thylane és Antonyn & Sylen EmptySzomb. Szept. 24, 2011 1:57 am by Thylane Hemsworth

» Max & Lily
Thylane és Antonyn & Sylen EmptySzomb. Szept. 24, 2011 1:47 am by Lily Evans

» Mardekáros diákok & Voldemort & Solomon
Thylane és Antonyn & Sylen EmptyVas. Szept. 18, 2011 6:54 am by Rodolphus Lestrange

» Sylen & Vanda
Thylane és Antonyn & Sylen EmptyVas. Szept. 18, 2011 5:23 am by Vanda Walwin

» Bellatrix & Remus & Rodolphus
Thylane és Antonyn & Sylen EmptySzer. Szept. 07, 2011 9:09 am by Bellatrix Black

Top posters
Rodolphus Lestrange
Thylane és Antonyn & Sylen Vote_lcapThylane és Antonyn & Sylen Voting_barThylane és Antonyn & Sylen Vote_rcap 
Max X. Martiness
Thylane és Antonyn & Sylen Vote_lcapThylane és Antonyn & Sylen Voting_barThylane és Antonyn & Sylen Vote_rcap 
Lily Evans
Thylane és Antonyn & Sylen Vote_lcapThylane és Antonyn & Sylen Voting_barThylane és Antonyn & Sylen Vote_rcap 
Bellatrix Black
Thylane és Antonyn & Sylen Vote_lcapThylane és Antonyn & Sylen Voting_barThylane és Antonyn & Sylen Vote_rcap 
Remus J. Lupin
Thylane és Antonyn & Sylen Vote_lcapThylane és Antonyn & Sylen Voting_barThylane és Antonyn & Sylen Vote_rcap 
Antonyn A. Dolohov
Thylane és Antonyn & Sylen Vote_lcapThylane és Antonyn & Sylen Voting_barThylane és Antonyn & Sylen Vote_rcap 
Potionus White
Thylane és Antonyn & Sylen Vote_lcapThylane és Antonyn & Sylen Voting_barThylane és Antonyn & Sylen Vote_rcap 
Solomon Stormheart
Thylane és Antonyn & Sylen Vote_lcapThylane és Antonyn & Sylen Voting_barThylane és Antonyn & Sylen Vote_rcap 
James Potter
Thylane és Antonyn & Sylen Vote_lcapThylane és Antonyn & Sylen Voting_barThylane és Antonyn & Sylen Vote_rcap 
Lord Voldemort
Thylane és Antonyn & Sylen Vote_lcapThylane és Antonyn & Sylen Voting_barThylane és Antonyn & Sylen Vote_rcap 
Staff

 

 Thylane és Antonyn & Sylen

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Antonyn A. Dolohov
Hetedik évfolyam
Antonyn A. Dolohov


Hozzászólások száma : 44
Join date : 2011. Aug. 17.

Thylane és Antonyn & Sylen Empty
TémanyitásTárgy: Thylane és Antonyn & Sylen   Thylane és Antonyn & Sylen EmptyKedd Aug. 23, 2011 9:38 am

*Délelőtt folyamán mivel nem találtam semmilyen normális alakot inkább neki indultam a világnak, inkább a roxfortnak. Felvettem egy sötét kék inget alá egy trikót, farmer nadrágot. Mivel szikrázóan süt a nap, felvettem egy tükörlencsés napszemüveget is. Egy óra körül jár már az idő homokja amikor végül a labirintusba tévedtem. Mivel eléggé jól ismerem a labirintust könnyedén a szökőkúthoz érkezem, ahol megmosom az arcom. Lassan már felforrt az agyvizem is. Iszok egy picit a kútból, majd leveszem az ingemet, mert már lassan az is lerohad rólam. Így csak egy szál atlétába süttetem magam. Egy árnyékosabb padra letelepszem és pihenek egyet. Csak a szökőkút lágy, ütemes csobogását lehet hallani, néha jót tesz az embernek egy kis relaxálás.*


A hozzászólást Antonyn A. Dolohov összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Aug. 29, 2011 9:55 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Thylane Hemsworth
Hatodik évfolyam
Thylane Hemsworth


Hozzászólások száma : 10
Join date : 2011. Aug. 21.

Thylane és Antonyn & Sylen Empty
TémanyitásTárgy: Re: Thylane és Antonyn & Sylen   Thylane és Antonyn & Sylen EmptyKedd Aug. 23, 2011 6:37 pm

Először Roxmortsba indultam, de aztán rájöttem, hogy nincs kedvem egyedül. Meg hát mi lesz abban a jó? Társaságban még annál is érdekesebb, főleg ha utána egy vajsör is csatlakozik hozzánk. De végülis ha nem megyek... az se gond. A laza öltözet most is arról árulkodik, hogy engem nem igazán érint, hogy iskolai viselet kell vagy nem. Melegnek meleg van, bár most így tökéletesen jól érzem magamat.
Végül már a labirintusnál kötök ki, hiszen sehol máshol egy lélek sincs. Nem értem, hol vannak a régi emberek. Aztán mégis csak meglepődöm.
-Nocsak, Dolohov. Téged is régen láttalak már. - Közelebb lépek, miközben egy sunyi mosolyt is eleresztek felé. Jó kedvem van, de mondjuk ez olyan... elsős kikészítős lenne, ha találnék elsősöket.
Vissza az elejére Go down
Antonyn A. Dolohov
Hetedik évfolyam
Antonyn A. Dolohov


Hozzászólások száma : 44
Join date : 2011. Aug. 17.

Thylane és Antonyn & Sylen Empty
TémanyitásTárgy: Re: Thylane és Antonyn & Sylen   Thylane és Antonyn & Sylen EmptySzer. Aug. 24, 2011 5:58 am

*A pad árnyéka sem nyújt száz százalékos védelmet a melegtől, ez látszik is gyöngyözik a homlokomon a kipárolgótatot víz. Ez gyorba le is törlöm. Végül a bal karomra csatolt pálcát előhúzom és azzal csiholok egy varázslattal némi hideget. Hát jobb mint ha mugli ventilátor.. Közben előhúzok rá is gyújtok, itt úgy sincsenek tanárok, na meg ha vannak, nagy ívből tojok rájuk. Nyugodt csendet egy lábbeli kopogása zavarja meg. Ismerős arc, na de még mennyire..*
Dolohov a tudod kid cicám.. *Válaszolom és én is felveszek egy gúnyos mosolyt, bár szerintem Thylane is tudja, hogy ez csak csipkelődés.*
Thylane drágám ez azért lehet, mert mostanság elvoltam foglalva ezzel-azzal, csak a szokásos. De most nincs kit, vagy már nincs kit fenyíteni. Így úgy gondoltam picit pihenek. És te hol jártál báránykám? Valakinek az ágyát melegítetted, vagy csak valahol szét csattanva fetrengtél? *Bájos mosolyt eresztek meg. Imádok vért szívni. De ki nem szeret?? Hamuzok és intek a lánynak, hogy üljön le, f@sznak van kedve mindig felnézni rá. Lusta vagyok én most ehhez.*
Vissza az elejére Go down
Thylane Hemsworth
Hatodik évfolyam
Thylane Hemsworth


Hozzászólások száma : 10
Join date : 2011. Aug. 21.

Thylane és Antonyn & Sylen Empty
TémanyitásTárgy: Re: Thylane és Antonyn & Sylen   Thylane és Antonyn & Sylen EmptySzer. Aug. 24, 2011 7:44 pm

Halvány és érdekes félmosollyal az arcomon közelebb lépek hozzá, miközben bólintok egyet. Imádom a stílusát. Talán még egyszer sem volt olyan, hogy valamin hú de nagyon összekaptunk volna. Először csak végighallgatom, majd kicsit arrébb lököm a lábát -persze finoman- és leülök mellé.
-Áh, szokásos. Unalom. Mellesleg egyiket se drága, nem tudom kinek az ágyát melegítettem volna. Mardekárba mindenki fel van szívódva, egy csomó Griffendéles mászkál kint a folyosókon. Úh, múltkor egynek jól leátkoztam a fejét mert megmert szólalni. - Kicsit gúnyosabb vigyorral az arcomon pillantok rá Tonyra. Én sem vagyok babapiskóta az tuti.
-De hát ilyen az élet. Tudod, hogy hogy van az. Mindig az erősebb felek -itt most a Mardekárra gondolok- jutnak a csúcsra. -Ma ilyen egyszerű filozofálhatnékom van, vagy valami olyasmi.
Vissza az elejére Go down
Antonyn A. Dolohov
Hetedik évfolyam
Antonyn A. Dolohov


Hozzászólások száma : 44
Join date : 2011. Aug. 17.

Thylane és Antonyn & Sylen Empty
TémanyitásTárgy: Re: Thylane és Antonyn & Sylen   Thylane és Antonyn & Sylen EmptySzer. Aug. 24, 2011 9:33 pm

Nah legalább annyi van benned, hogy csak a Mardekárosokkal kavarsz. Most ez veheted bóknak. *Elpöckölöm az égő csikket, majd rá mosolygok a lányra.*
Mindenki úgy kivan a Griffendélesektől nem is értem.. * Csóválom meg a fejem a hatás kedvéért.*
Annyi kutya jár ide és nem csak Griffendéles.. Én mostanság le vagyok szokva róluk, őket meghagyom azoknak akik nagyzolni akarnak. Már félre ne értsd ez most nem feléd irányul. * Simítom meg a lány combját. Bár ez tényleg igaz a sok nyomoronc minket utánoz, vagy is csak próbálkoznak. Kíváncsi vagyok vajon lesz-e olyan bátor vagy hülye aki velünk is kekeckedik majd. Bár az vicces lenne, ha egyszer én lennék a egy ilyen helyzet másik oldalán. Mondjuk ilyen biztos, hogy nem fog előfordulni a Roxfortba.*
Amíg az alfák itt vannak az iskolába, mindig a Mardekár lesz a domináns, de ezt te is tudhatnád jól. ÉS ez nem nagyképűség és egoizmus. Csak szét kell nézni. *Válaszolok nevetve.*
És tényleg.. Cicám, te, hogy állsz a pasikkal? Vagy már nem is számolod?
Vissza az elejére Go down
Thylane Hemsworth
Hatodik évfolyam
Thylane Hemsworth


Hozzászólások száma : 10
Join date : 2011. Aug. 21.

Thylane és Antonyn & Sylen Empty
TémanyitásTárgy: Re: Thylane és Antonyn & Sylen   Thylane és Antonyn & Sylen EmptyCsüt. Aug. 25, 2011 12:11 am

-Ojje. Köszönöm. Sose nem kezdenék másik házban lévőkkel. - Húzom el a számat teljesen komolyan. Életemben nem volt még a Hugrás, Hollóhátas vagy ami a legrosszabb, Griffendéles pasim. Ha volt akkor Mardekáros vagy pedig halálfaló... vagy akinek semmi köze egyikhez se, de az nagyon ritka. Közben egy nagyobb mosolyt eresztek el és bólogatni kezdek.
-Már kezdenek unalmasak lenni. - Vonom meg a vállamat, miközben kacsintok egyet pimaszul Tonyra, amikor a combomon simít végig. Egyik ujjamat végighúzom a fiú kezén.
-Persze, én is így gondoltam. Csak tartsuk a színvonalat, aztán pedig adjuk át az alattunk járóknak. -Az én nézetem ilyen körülbelül. Imádok hatodévesnek lenni, az olyan... felemelő. Persze azt sem bánnám, ha már végzős lennék. Egyelőre még nem vagyok benne száz százalékban biztos, hogy mit fogok kezdeni magammal de...
-Számolni? Ja hát mostanság nem nagyon. Mivel nincs kit. A nyáron mindenki be van puhulva, így jó ideje már pihenek. Na és veled mi a helyzet? Ne csak rólam legyen már a szó. - Érdekel, mindig is érdekelt, hiszen már egy párszor megfordult a fejemben, hogy mi lenne, ha Tony és én... csak még valahogy egyszer sem vettem rá magamat az ötletre.
Vissza az elejére Go down
Antonyn A. Dolohov
Hetedik évfolyam
Antonyn A. Dolohov


Hozzászólások száma : 44
Join date : 2011. Aug. 17.

Thylane és Antonyn & Sylen Empty
TémanyitásTárgy: Re: Thylane és Antonyn & Sylen   Thylane és Antonyn & Sylen EmptyVas. Aug. 28, 2011 8:08 am

Ez helyes gondolat cicám. Még a végén kitagadnánk. *Kacsintok rá. De az a minimum lenne, hogy vissza zuhanna a népszerűsége és a piramis legalját foglalná el. Szánalmas cselekedet lenne. Végig cikiznék és még le is lenne darálva a csávó. Nem egyszer.*
Lassan kapcsolsz, én már jó ideje csak a nagy halakra ősz pontosítok. Most Lupin szeretnénk betámadni Roddal. Azt mondta elég fura neki. Szóval szaglászunk utána. Biztos kiderítünk egy-két dolgot de ha ez nem elég nekünk akkor szét szedjük, meg a haverjait is. Amúgy is kezd egy kicsit idegesítő lenni, hogy rá vannak állva Pitonra. Ha elkapom őket miközben piszkálják szerencsétlen szét lesznek kapva. *Nem a legjobb barátom Piton, de mivel ő is Mardekáros és ahhoz képest, hogy ő nagyon vissza fogod, korrekt srác. Én szimpatikusnak találom. Mikor Lana az ujját végig húzza a kezemen, megfogom azt az ujját és elkezdem birizgálni.*
Ejnye kis lány, tudhatnád, hogy harapok. *Kacsintok rá, végül elengedem az ujját és bólintok.*
Hát igen ezt így kell csinálni. A fiatalabb generációnak muszáj valamin gyakorolni. *Vonom meg a vállam. Mikor rólam kérdez hátra dőlök és sóhajtok egyet.*
Értem. Hát akkor legyen kit. Velem? Szinte semmi. A nők terén meg. most nekem sincs kivel megosztanom az ágyam. És lassan tele van a tököm. Mivel nem használom a jobb kéz szabályt, ha érted mire gondolok.. Az túl fárasztó. Inkább találok valakit aki megkönnyít. *Vallom be őszintén Lananak. Egyébként sincsenek gátlásaim. Most mit szégyenlősködjek?*
Vissza az elejére Go down
Thylane Hemsworth
Hatodik évfolyam
Thylane Hemsworth


Hozzászólások száma : 10
Join date : 2011. Aug. 21.

Thylane és Antonyn & Sylen Empty
TémanyitásTárgy: Re: Thylane és Antonyn & Sylen   Thylane és Antonyn & Sylen EmptyVas. Aug. 28, 2011 7:01 pm

Érdekes pillantásokat vetek Tonyra, miközben ő mesél. Néha-néha egy cinkos vigyorgás is látható az arcomon, hiszen ismerem az említett Griffendéleseket.
-Jaj nekem! Lupinnak meg a bandájának ötödéves létükre akkora pofája van! Hál istennek én mostanság nem futottam össze vele. De Pitont se láttam. Jóba van még Evansszel? Szánalmas...-Hangom teljesen megváltozik, inkább gúnyos lesz mint jópofizós. Elfintorodom, majd amikor elkapja az ujjamat, a mosoly visszatér az arcomra és bólintok.
-Ojjaj. Az csak jó. -Kacsintok egyet a harapós dologra és követem én is Tonyt. Hátradőlök.
-Mondtam már, hogy imádom a stílusod? Amúgy persze, hogy értem mire gondolsz. Pedig... -Kisebb hatásszünet, egy pillanatra lepillantok Tony felső testére, majd vissza a szemeibe.
- Egy ilyen jóképűnek azt hittem minden ujjára van egy nő. -Finoman tapogatok egyes dolgokról, majd az ajkamba harapok. Aztán csak egy kicsit nagyobb mosoly terül szét ismét a szép arcon.
Vissza az elejére Go down
Antonyn A. Dolohov
Hetedik évfolyam
Antonyn A. Dolohov


Hozzászólások száma : 44
Join date : 2011. Aug. 17.

Thylane és Antonyn & Sylen Empty
TémanyitásTárgy: Re: Thylane és Antonyn & Sylen   Thylane és Antonyn & Sylen EmptyVas. Aug. 28, 2011 9:38 pm

Jaj neked! Hát lehet így is fogalmazni. Jogos, az a legszánalmasabb az egészben, hogy ők lennének a mi riválisaink. Ez eleve egy vicc.. *Mosolyodom el, majd mikor Pitonról kérdez csak szét tárom a kezem.*
Ennyire nem ismerem Pitont, de gondolom jóba vannak. Annyit tudok csak, hogy Piton és Evans kapcsolata a Roxfort előtt bontakozott ki. Pitonból elég nehéz kihúzni szavakat, talán egyszer vagy kétszer fordult ez elő. Még nevetni se láttam. Bár hidegen hagy a gyerek. *Fejezem be monológom, majd megeresztek egy pimasz mosolyt Lana felé.*
Csak jó?! Huncut lány vagy.. *A pimasz mosoly még mindig megmarad, aztán kérdőn nézek a lányra.*
Stílusom? Öhm..köszönöm... De miért is? *Igen egyetlen egy gyengeségem van, az pedig a bók. Ezt nem úgy kell értelmezni, hogy nem tudom mit mondjak ha engem dicsérnek. Mivel hozzá szoktam, hogy engem csak szidnak. De próbálok erőt venni magamon ez sikerül is.*
Bár ha így vesszük. Én is szívesen elszórakoznék.. *Közben végig mérem a lányt, így szerintem gyorsba lelehet vágni, hogy nem egy gumi csonttal szórakoznék el.. *
Heh. Lehetne.. De most nincs is kedvem vadászgatni. De ez ugyan úgy rád is igaz. Hogy-hogy egy ilyen szexy csaj felett nincs egy csávó? *Veszem elő újra a pimasz mosolyt.*
Vissza az elejére Go down
Sylen Raimar
Hetedik évfolyam
Sylen Raimar


Hozzászólások száma : 8
Join date : 2011. Aug. 25.

Thylane és Antonyn & Sylen Empty
TémanyitásTárgy: Re: Thylane és Antonyn & Sylen   Thylane és Antonyn & Sylen EmptyHétf. Aug. 29, 2011 9:06 am

A szikrázó délutáni napsütés egy kis sétára csábít, így a kastély komor félhomályát magam mögött hagyva bámészkodva sétálok a labirintus felé. Mindig is szerettem azt a helyet, kellőképpen csendes és szövevényes, remek rejtekhely. De most leginkább csak a közepén lévő szökőkút érdekel. Ebben a melegben egy kis felfrissülés jól esne és a tóhoz mégse megyek le, mint az alsóbb évesek. Túl zajosak...
Hanyagul eltüntetem iskolai taláromat, és az egyszerű zöld szoknyában és fehér blúzban sétálok tovább. Még ehhez is meleg van, nem hogy a fekete anyaggal vesződjek...
Ahogy haladok az útvesztőben beszélgetés foszlányait hallom meg, de nem állok meg, ha valaki már elfoglalta a kedvenc helyemet, hát majd lesz szíves távozni... Bár lehet, hogy ismerős, és akkor probléma megoldva.
Amint beértem a labirintus közepébe megtorpantam a sövényfal árnyékában és végigmértem a két beszélgető alakot, majd elmosolyodtam, bár ez kissé szájhúzósra sikerült, mikor végre megértettem miről beszélgetnek. Fűzik egymást... Igazán remek...
Egy vállvonással elintéztem a dolgot, sosem vettem komolyan háztársaim flörtölgetését egymással. Néhány komolyabb pártól eltekintve leginkább csak szórakoznak egymással, de hát ha nekik ez így jó, lelkük rajta.
- Sziasztok, remélem zavarok, de a elfoglaltátok a legjobb helyet, ahova ilyen dögmelegben jönni lehet - köszöntem nekik egy intés kíséretében, majd leültem a szökőkút peremére, persze jó messzire tőlük, és a vízbe merítettem a kezem, mire a sok kis aranyhal ijedten szétrebbent.
Vissza az elejére Go down
Thylane Hemsworth
Hatodik évfolyam
Thylane Hemsworth


Hozzászólások száma : 10
Join date : 2011. Aug. 21.

Thylane és Antonyn & Sylen Empty
TémanyitásTárgy: Re: Thylane és Antonyn & Sylen   Thylane és Antonyn & Sylen EmptyKedd Aug. 30, 2011 11:28 pm

-Pontosan. Messze se érnek fel hozzánk... - Egyre nagyobb a mosoly az arcomon, aztán csak bólintok egyet a Pitonos a dologra. Nem fűzök hozzá semmit igazából, mert nem nagyon érint és érdekel a dolog. Csinál amit akar, mit tegyek ellene?
A huncut szóra pedig csak felcsillannak a szemeim. Megeshet ez... meg az.
-Ohh, köszönöm. Mellesleg csak úgy. Szerintem így tök jó vagy ahogy vagy, bárki bármit is mond. - Kacsintok egyet cinkosan és elnézek az egyik irányba. Látom, hogy Sylen közeleg. Nem zavar egyáltalán... visszafordítom a tekintetem Tonyra.
-Rám? Keresem a megfelelőt erősen. -Kicsit nagyobb vigyor terül szét az arcomon, majd biccentek egyet a lány felé. Éppen jókor, mit mondjak.
-Helló. Részemről nem zavarsz. - Egy pillantást vetek Tonyra, majd vissza Sylenre.- Téged is lehet erre látni? Bár mondjuk még jó, hogy mostanában sokkal több a Mardekáros mint a Griffendéles meg a többi házba lévők... - Kérdőn nézek a lányra. Igazából nem sokat beszéltünk az évek folyamán, de ismerjük egymást... szeretem a régi arcokat a házamban, hiszen az újak. Vannak eléggé puhány alakok is mostanság.
Kicsit elhallgatok. Felvont szemöldökkel meredek fel az égre, nagyon meleg van. Egy pillantást vetek a szökőkútra, majd vissza Tonyra és Sylenre. Hátradőlök, egy pillanatra becsukom a szememet. Relax.
Vissza az elejére Go down
Antonyn A. Dolohov
Hetedik évfolyam
Antonyn A. Dolohov


Hozzászólások száma : 44
Join date : 2011. Aug. 17.

Thylane és Antonyn & Sylen Empty
TémanyitásTárgy: Re: Thylane és Antonyn & Sylen   Thylane és Antonyn & Sylen EmptySzomb. Szept. 03, 2011 4:22 am

Hát eléggé jah. *Nem kell ezt a témát se túl húzni. Fél óráig ezt helyeselni már unalmas. Újból rágyújtok a dobozt a Lana felé nyújtom. Bár ha jól emlékszem nem dohányzik. De ki tudja, napok alatt változnak az emberek és a szokásaik.*
Tök jó fej? Na ezt sem hallottam még egy embertől sem az iskolában. De te is így vagy jó ahogy vagy. Csak azt nem értem, hol vannak a szárnyaid.. *Kacsintok a lányra. Bóknak elég gyenge, de viccesnek vicces. Megint cipő kopogást hallok, még egy ember? Pedig a labirintus egyáltalán nem felkapott hely mostanság. Most már kezd idegesítő lenni a dolog. Végül csak kiderül, hogy Syl az. Uhh hát igen. Gyönyörű mint mindig. Bakker ördögi kör. Lana itt van. Két lányt nem lehet egyszerre fűzni.. Mind kettő-t kedvelem. Végül vissza kell rázódnom, össze szedem magam. Egy apró mosollyal intek Syl felé. Most a szokottnál is csípősebb.*
Szia Syl. Igen, nagyon zavarsz.. * Ironizálok egy keveset, ő az egyik ember a kevés közül aki mindig zavarhat. Mivel Lana-t sem zavarja, hogy itt van egy újabb mosollyal próbálom közelebb csalogatni. Ha már így össze gyűltünk.
Ne hisztizz hanem ülj le ide. Még a végén hőhutát kapsz és nekünk kell elvinni a gyengélkedőre. És azt nem vállalom ingyen. *Incselkedek vele is egy kicsit. Eddig sosem zavarta, ha most nem esik jól neki így járt. Maximum a padhoz rángatom.*
Hát Lana, az attól függ hol jársz. Mert az alsóbb szinteknél átlagba több a Hugrás és a Hollóhátas. A legfelsőbb szinteknél meg inkább griffendélesek vannak, bár ott is előfordulnak a másik házból is emberek. *Mintha a suli területekre lenne osztva, bár ez némileg így van, mivel nem egy ház van az iskolába.*

Vissza az elejére Go down
Sylen Raimar
Hetedik évfolyam
Sylen Raimar


Hozzászólások száma : 8
Join date : 2011. Aug. 25.

Thylane és Antonyn & Sylen Empty
TémanyitásTárgy: Re: Thylane és Antonyn & Sylen   Thylane és Antonyn & Sylen EmptySzer. Szept. 07, 2011 10:02 am

- Tylane örülök hogy látlak - biccentek a lánynak, mivel elég rég futottunk össze. Egy évvel alattam jár, és eddig nem sokat beszélgettünk, de mostanában még látásból is elkerültük egymást. - Hát, szerintem pont annyian vagyunk mint eddig - vonok vállat könnyedén és belemerítem a kezem a szökőkút hűs vízébe.
- Tony, ha hisztiznék hidd el, hallanád - kacsintok a fiúra. Nincs nekem semmi bajom vele, meg egyébként Tylane-nel sem, csak éppen őt nem ismerem. Antonyt viszont mint a rossz pénzt, nem kell őt olyan véresen komolyan venni, mint ahogy előadja magát. Bár néha meg kell. Fura egy ember, nem egyszerű eset, de nem vészes.
- Tudod, ha már cipelned kellene valahova az nem a gyengélkedő lenne - nevetek fel. Ha félreérti, hát értse, de nem azért mondtam. Miközben beszélek egy gyerekes ötlet fogalmazódik meg bennem s amint befejezem, a szökőkút vizét Tony felé loccsantom, és lehet hogy egy kevés a lányt is éri.
- Meleg van nem?Hűsítőt? Vagy ezt előtte kellett volna megkérdeznem? - kérdezem ártatlanul, de magamban nevetek rajtuk. Volt ebben egy kis varázslat is, sosem tudtam volna egy vízgömbnyi vizet kézzel rájuk fröcskölni.
Vissza az elejére Go down
Thylane Hemsworth
Hatodik évfolyam
Thylane Hemsworth


Hozzászólások száma : 10
Join date : 2011. Aug. 21.

Thylane és Antonyn & Sylen Empty
TémanyitásTárgy: Re: Thylane és Antonyn & Sylen   Thylane és Antonyn & Sylen EmptySzomb. Szept. 24, 2011 1:57 am

Egy pillantást vetek Tonyra.
-Ohh, köszönöm. Bár szerintem az angyalszárnyak nemkellenének, hacsak nem kapok melléjük ördögszarvakat is... - Kicsit elkuncogom a végét. Tudok én ha akarok angyal is meg ördög is lenni, csak hát ugye azért nem mindig mindegy, hogy kivel és mikor...
-Én is, hogy téged Syl. -Vetek egy aprócska pillantást a másik lányra, majd elmerengek. Bólintok egyet, egy kisebb hatásszünetet tartok, nem szólalok meg. Igazából csak figyelem a másik kettő párbeszédét. Aztán... pontosan a combomra kapok én is egy adag hideg vizet, nem esik először túlságosan jól, viszont nem nagyon olyan nagyon hirtelen haragú, hogy ilyen kis ügy miatt felkapjam a fejemet.*
-Köszi, de-de, naaaggyon jól esett! -A 'nagyon' szót megnyomom egy kicsit, majd apró mosolyt villantok fel és megrázom a buksim. Aztán pedig azon agyalok, hogy ezt most mivel lehetne viszonozni.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Thylane és Antonyn & Sylen Empty
TémanyitásTárgy: Re: Thylane és Antonyn & Sylen   Thylane és Antonyn & Sylen Empty

Vissza az elejére Go down
 
Thylane és Antonyn & Sylen
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Thylane Hemsworth
» Sylen & Vanda
» Bella&Sylen

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hogwarts  :: Roxfort :: Birtok :: Labirintus-
Ugrás: