Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Roxfort ... Írd újra a történelmet!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
1975 öt írunk, azaz Voldemort éppen most van felemelkedőben, azonban hogy sikerül-e elérnie nemesnek nevezett célját, nem a sors dönti el, hanem Ti. Alternatív valóság, NEM feltétlenül ragaszkodunk ahhoz hogy minden úgy legyen ahogyan eddig volt. A történetet Ti alakítjátok. Megtörténhet hogy Harry Potter meg sem születik, Bellatrix édesanyává válik avagy Lily Evans éppen Mrs. Piton lesz. Rajtatok múlik. Éld át a múltat, írd át a múltat!
Legutóbbi témák
» Csevegő
Bellatrix & Remus & Rodolphus - Page 2 EmptyVas. Jan. 29, 2012 4:34 am by Solomon Stormheart

» Leonella Sirett
Bellatrix & Remus & Rodolphus - Page 2 EmptyHétf. Dec. 26, 2011 1:50 pm by Rodolphus Lestrange

» Nymphadora Elois Giovanni
Bellatrix & Remus & Rodolphus - Page 2 EmptyHétf. Dec. 26, 2011 1:48 pm by Rodolphus Lestrange

» Társaink
Bellatrix & Remus & Rodolphus - Page 2 EmptyHétf. Okt. 10, 2011 7:16 pm by Lily Evans

» Thylane és Antonyn & Sylen
Bellatrix & Remus & Rodolphus - Page 2 EmptySzomb. Szept. 24, 2011 1:57 am by Thylane Hemsworth

» Max & Lily
Bellatrix & Remus & Rodolphus - Page 2 EmptySzomb. Szept. 24, 2011 1:47 am by Lily Evans

» Mardekáros diákok & Voldemort & Solomon
Bellatrix & Remus & Rodolphus - Page 2 EmptyVas. Szept. 18, 2011 6:54 am by Rodolphus Lestrange

» Sylen & Vanda
Bellatrix & Remus & Rodolphus - Page 2 EmptyVas. Szept. 18, 2011 5:23 am by Vanda Walwin

» Bellatrix & Remus & Rodolphus
Bellatrix & Remus & Rodolphus - Page 2 EmptySzer. Szept. 07, 2011 9:09 am by Bellatrix Black

Top posters
Rodolphus Lestrange
Bellatrix & Remus & Rodolphus - Page 2 Vote_lcapBellatrix & Remus & Rodolphus - Page 2 Voting_barBellatrix & Remus & Rodolphus - Page 2 Vote_rcap 
Max X. Martiness
Bellatrix & Remus & Rodolphus - Page 2 Vote_lcapBellatrix & Remus & Rodolphus - Page 2 Voting_barBellatrix & Remus & Rodolphus - Page 2 Vote_rcap 
Lily Evans
Bellatrix & Remus & Rodolphus - Page 2 Vote_lcapBellatrix & Remus & Rodolphus - Page 2 Voting_barBellatrix & Remus & Rodolphus - Page 2 Vote_rcap 
Bellatrix Black
Bellatrix & Remus & Rodolphus - Page 2 Vote_lcapBellatrix & Remus & Rodolphus - Page 2 Voting_barBellatrix & Remus & Rodolphus - Page 2 Vote_rcap 
Remus J. Lupin
Bellatrix & Remus & Rodolphus - Page 2 Vote_lcapBellatrix & Remus & Rodolphus - Page 2 Voting_barBellatrix & Remus & Rodolphus - Page 2 Vote_rcap 
Antonyn A. Dolohov
Bellatrix & Remus & Rodolphus - Page 2 Vote_lcapBellatrix & Remus & Rodolphus - Page 2 Voting_barBellatrix & Remus & Rodolphus - Page 2 Vote_rcap 
Potionus White
Bellatrix & Remus & Rodolphus - Page 2 Vote_lcapBellatrix & Remus & Rodolphus - Page 2 Voting_barBellatrix & Remus & Rodolphus - Page 2 Vote_rcap 
Solomon Stormheart
Bellatrix & Remus & Rodolphus - Page 2 Vote_lcapBellatrix & Remus & Rodolphus - Page 2 Voting_barBellatrix & Remus & Rodolphus - Page 2 Vote_rcap 
James Potter
Bellatrix & Remus & Rodolphus - Page 2 Vote_lcapBellatrix & Remus & Rodolphus - Page 2 Voting_barBellatrix & Remus & Rodolphus - Page 2 Vote_rcap 
Lord Voldemort
Bellatrix & Remus & Rodolphus - Page 2 Vote_lcapBellatrix & Remus & Rodolphus - Page 2 Voting_barBellatrix & Remus & Rodolphus - Page 2 Vote_rcap 
Staff

 

 Bellatrix & Remus & Rodolphus

Go down 
3 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Bellatrix Black
Hetedik évfolyam
Bellatrix Black


Hozzászólások száma : 58
Join date : 2011. Aug. 15.

Bellatrix & Remus & Rodolphus - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bellatrix & Remus & Rodolphus   Bellatrix & Remus & Rodolphus - Page 2 EmptyKedd Aug. 23, 2011 7:54 am

Ahogy megszűnik köztünk a gondolati átvitel én is magamra csapom a mentális ajtókat. A gondolataim csak az enyémek, legfeljebb én nézhetem meg másokét, fordítva már nem jó játék.
- Igen, én is biztos vagyok benne, hogy az utolsó emlék egy állat volt. Egy nagyobb termetű állat. Mi a fene lehetett? - kérdezem, bár ez inkább költői kérdés.
Ahogy beérünk a sötét folyosószakaszra még jobban Rodhoz bújok. Néha vannak gyenge pillanataim, és ilyenkor jól jön, hogy előtte nem kell semmit titkolni.
- Egyébként meg... Figyeljük Lupint... És Teliholdkor kövessük őt meg a haverjait. Már többször említették, hogy látják őket kiszökni olyankor. Akkor majd kiderül. Mit gondolsz?
Megvárom amíg válaszol, majd egy csókot követelek magamnak.
- Kereshetnénk valami kellemesebb témát is nem?
Vissza az elejére Go down
Rodolphus Lestrange
Hetedik évfolyam
Rodolphus Lestrange


Hozzászólások száma : 109
Join date : 2011. Aug. 14.

Bellatrix & Remus & Rodolphus - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bellatrix & Remus & Rodolphus   Bellatrix & Remus & Rodolphus - Page 2 EmptyCsüt. Aug. 25, 2011 1:23 am

Érzem, hogy nem csak én zárom le a gondolataim, hanem Bella is. Nem lenne épp üdvös, ha valaki véletlen pár gyilkos szándékot venne észre, amiből ugye Bella gondolataiba meglehetősen sok van. Én is csak ritkán léphetek be a fejébe, amikor éppen olyanja van hogy hagyja. De komoly titkaink nincsenek egymás előtt, inkább mindent megbeszélünk, így nincs nagy veszekedés sem.
- Nagyobb méretű igen. Fogalmam sincs mi a fene lehetett, de szerintem valami kutyaféle, vagy farkas vagy nem tudom... - vonok végül is vállat egyszerűen. Majd kiderítjük mi volt az ,ebben nem kételkedem, mi mindig megtudjuk amit akarunk.
- Persze, ezt már én is hallottam, és akkor majd követjük őket. Rejtőzésben jók vagyunk, ezt már többször is bizonyítottuk..- jegyzem meg, és elkönyvelem hogy megvan a következő teliholdas estés téma, illetve program.
Mikor kiköveteli a csókot elmosolyodom és megcsókolom, majd legyintek.
- Jól van, akkor miről beszélgessünk kedvesem? Menjünk fel a padlásra vagy hova? - érdeklődöm.
Vissza az elejére Go down
https://hogwartsofyou.hungarianforum.com
Bellatrix Black
Hetedik évfolyam
Bellatrix Black


Hozzászólások száma : 58
Join date : 2011. Aug. 15.

Bellatrix & Remus & Rodolphus - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bellatrix & Remus & Rodolphus   Bellatrix & Remus & Rodolphus - Page 2 EmptySzer. Szept. 07, 2011 9:09 am

- Ha már kutyaféle, akkor a hold miatt én a farkasra tippelnék. Szerintem vérfarkas, de ez tényleg csak egy felvetés. Fogalmam sincs az az igazság - morgom cseppet elégedetlenül. Nem szeretem ha valamit titkolnak előlem, főleg nem akkor ha azt nálamnál fiatalabbak teszik. Ráadásul ha nagyon ki akarom forgatni a dolgot, még akár családi ügynek is beállíthatnám, hisz az rám is tartozik, ha az unokaöcsém egy vérfarkassal csámborog telihold idején. Na nem mintha szeretném Siriust, vagy fene nagy gondoskodást éreznék iránta, de kifacsart ok keresésben mindig is jó voltam.
- Rendben akkor teliholdkor teszünk egy kis kiruccanást. Talán utánanézek majd néhány hasznos bűbájnak... - mormolom elgondolkodva, mert a látszattal szemben szoktam én tanulni, egyáltalán nem kevés munkám fekszik az erőszintem mögött. És ugye a jó boszorkány holtig tanul, főleg, hogy még nagyon messze vagyok a varázserőm végső határától. Tengernyi lehetőség áll még előttem. És ami azt illeti mindegyikünk előtt...
- A padlásra? - kérdezek vissza, Rod nyakára hajolva közben és szórakozottan cirógatom a légvételeimmel. - Ott már régen jártam... Mehetünk...
Nevetve a megfelelő irányba indulok, és vissza se nézve hallom hogy követ. Nem fog egyedül hagyni csatangolni a kastélyban. Na nem mintha féltene, csak ismerem, nem szereti félbehagyni a dolgokat...
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Bellatrix & Remus & Rodolphus - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bellatrix & Remus & Rodolphus   Bellatrix & Remus & Rodolphus - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Bellatrix & Remus & Rodolphus
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Bellatrix Black
» Rodolphus Lestrange
» Anthonyn & Rodolphus II.
» Remus J. Lupin
» Rose & Remus

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hogwarts  :: Roxfort :: Harmadik Emelet :: Folyosó-
Ugrás: