Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Roxfort ... Írd újra a történelmet!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
1975 öt írunk, azaz Voldemort éppen most van felemelkedőben, azonban hogy sikerül-e elérnie nemesnek nevezett célját, nem a sors dönti el, hanem Ti. Alternatív valóság, NEM feltétlenül ragaszkodunk ahhoz hogy minden úgy legyen ahogyan eddig volt. A történetet Ti alakítjátok. Megtörténhet hogy Harry Potter meg sem születik, Bellatrix édesanyává válik avagy Lily Evans éppen Mrs. Piton lesz. Rajtatok múlik. Éld át a múltat, írd át a múltat!
Legutóbbi témák
» Csevegő
Bellatrix & Remus & Rodolphus EmptyVas. Jan. 29, 2012 4:34 am by Solomon Stormheart

» Leonella Sirett
Bellatrix & Remus & Rodolphus EmptyHétf. Dec. 26, 2011 1:50 pm by Rodolphus Lestrange

» Nymphadora Elois Giovanni
Bellatrix & Remus & Rodolphus EmptyHétf. Dec. 26, 2011 1:48 pm by Rodolphus Lestrange

» Társaink
Bellatrix & Remus & Rodolphus EmptyHétf. Okt. 10, 2011 7:16 pm by Lily Evans

» Thylane és Antonyn & Sylen
Bellatrix & Remus & Rodolphus EmptySzomb. Szept. 24, 2011 1:57 am by Thylane Hemsworth

» Max & Lily
Bellatrix & Remus & Rodolphus EmptySzomb. Szept. 24, 2011 1:47 am by Lily Evans

» Mardekáros diákok & Voldemort & Solomon
Bellatrix & Remus & Rodolphus EmptyVas. Szept. 18, 2011 6:54 am by Rodolphus Lestrange

» Sylen & Vanda
Bellatrix & Remus & Rodolphus EmptyVas. Szept. 18, 2011 5:23 am by Vanda Walwin

» Bellatrix & Remus & Rodolphus
Bellatrix & Remus & Rodolphus EmptySzer. Szept. 07, 2011 9:09 am by Bellatrix Black

Top posters
Rodolphus Lestrange
Bellatrix & Remus & Rodolphus Vote_lcapBellatrix & Remus & Rodolphus Voting_barBellatrix & Remus & Rodolphus Vote_rcap 
Max X. Martiness
Bellatrix & Remus & Rodolphus Vote_lcapBellatrix & Remus & Rodolphus Voting_barBellatrix & Remus & Rodolphus Vote_rcap 
Lily Evans
Bellatrix & Remus & Rodolphus Vote_lcapBellatrix & Remus & Rodolphus Voting_barBellatrix & Remus & Rodolphus Vote_rcap 
Bellatrix Black
Bellatrix & Remus & Rodolphus Vote_lcapBellatrix & Remus & Rodolphus Voting_barBellatrix & Remus & Rodolphus Vote_rcap 
Remus J. Lupin
Bellatrix & Remus & Rodolphus Vote_lcapBellatrix & Remus & Rodolphus Voting_barBellatrix & Remus & Rodolphus Vote_rcap 
Antonyn A. Dolohov
Bellatrix & Remus & Rodolphus Vote_lcapBellatrix & Remus & Rodolphus Voting_barBellatrix & Remus & Rodolphus Vote_rcap 
Potionus White
Bellatrix & Remus & Rodolphus Vote_lcapBellatrix & Remus & Rodolphus Voting_barBellatrix & Remus & Rodolphus Vote_rcap 
Solomon Stormheart
Bellatrix & Remus & Rodolphus Vote_lcapBellatrix & Remus & Rodolphus Voting_barBellatrix & Remus & Rodolphus Vote_rcap 
James Potter
Bellatrix & Remus & Rodolphus Vote_lcapBellatrix & Remus & Rodolphus Voting_barBellatrix & Remus & Rodolphus Vote_rcap 
Lord Voldemort
Bellatrix & Remus & Rodolphus Vote_lcapBellatrix & Remus & Rodolphus Voting_barBellatrix & Remus & Rodolphus Vote_rcap 
Staff

 

 Bellatrix & Remus & Rodolphus

Go down 
3 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Rodolphus Lestrange
Hetedik évfolyam
Rodolphus Lestrange


Hozzászólások száma : 109
Join date : 2011. Aug. 14.

Bellatrix & Remus & Rodolphus Empty
TémanyitásTárgy: Bellatrix & Remus & Rodolphus   Bellatrix & Remus & Rodolphus EmptyKedd Aug. 16, 2011 9:45 am

A folyosón sétálgat tök magányosan, és azon gondolkodik hogy mit kezdjen magával, mikor nem várt ismerős hangját hallja meg az egyik kanyar mögül. Széles mosoly jelenik meg arcán, és mikor megpillantja Bells-t, úgy ügyeskedik hogy a lány a karjaiba kössön ki.
- Jé, szia - köszön neki, aztán elereszti, és egymással szemben állnak meg.
Vissza az elejére Go down
https://hogwartsofyou.hungarianforum.com
Bellatrix Black
Hetedik évfolyam
Bellatrix Black


Hozzászólások száma : 58
Join date : 2011. Aug. 15.

Bellatrix & Remus & Rodolphus Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bellatrix & Remus & Rodolphus   Bellatrix & Remus & Rodolphus EmptyKedd Aug. 16, 2011 9:49 am

Mivel semmi dolgom sem volt, sétálni indultam, és valahogy felkeveredtem a harmadik emeletre, ahol egy idióta elsős sikeresen nekem jött, én meg jól lehordtam. Még hogy nem néz a lába elé...
Aztán a következő sarkon sem álltam meg a lábaimon, de ezúttal Rod karjaiban kötöttem ki, bár megjegyzem, ha nem gáncsolt volna ki lesből ez nem történik meg.
- Neked is szia - mosolyogtam rá.
Vissza az elejére Go down
Remus J. Lupin
Ötödik évfolyam
Remus J. Lupin


Hozzászólások száma : 50
Join date : 2011. Aug. 15.

Bellatrix & Remus & Rodolphus Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bellatrix & Remus & Rodolphus   Bellatrix & Remus & Rodolphus EmptyKedd Aug. 16, 2011 9:59 am

Nem vagyok jó hangulatomban, így morcosan kaptam magamra egy talárt, és feltettem a jelvényemet. Elindultam, a hetedik emeletről, és minden kihágó házától pontot vontam le ahogy megláttam őket. Most tényleg nem ajánlatos ujjat húzni velem, mert büntetős kedvemben vagyok. A pálca bevilágítja sápadt arcomat ahogy befordulok egy sarkon a harmadikra. Két ismerős alakot pillantok meg, akik éppen tilosban járnak.. És.. Black és Lestrange..
-Szép jó estét.. Öt pont a Mardekártól, mert kijárási tilalom van.- Közlöm velük. Ez most eljárás, de Mardekárosoktól mindig szívesen vonok le pontokat. Nem küldöm őket vissza a körletükbe, úgy sem mennének.
Vissza az elejére Go down
Rodolphus Lestrange
Hetedik évfolyam
Rodolphus Lestrange


Hozzászólások száma : 109
Join date : 2011. Aug. 14.

Bellatrix & Remus & Rodolphus Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bellatrix & Remus & Rodolphus   Bellatrix & Remus & Rodolphus EmptyKedd Aug. 16, 2011 10:05 am

/Váltok, mert meg fogok őrülni így..../

Elnézem Bellát, és meg is jegyzem.
- Mi az nem szoktál ilyen figyelmetlen lenni kedvesem... - vigyorodok el, ez most abszolút ugratás, remélem nincs sárkány üzemmódban, szóval nem esz meg érte. Nála sosem lehet tudni hogy mikor ki húzza fel, vagy ki nem. Mikor továbbindulnék, hogy elkalauzoljam valamerre újabb ezúttal kéretlen, és kellemetlen ismerősbe botlunk. Lupin, hogy egy sün szoruljon a torkodra... mért pont most kell erre járnod?
- A szépnek lőttek mikor megjelentél - húzom el a szám, ez kezdd kifejezetten kötekedős alak lenni, ami jó, mert könnyebben rá lehet majd verni hogy ő kezdte. A házvezető amúgy is mardekárpárti.
- Mivan rád jött a munkamánia vagy dobott a nőd és nem bírsz aludni? - ölelem át Bells derekát, csak azért is idegesítve ezt az idegesítő alakot.
Vissza az elejére Go down
https://hogwartsofyou.hungarianforum.com
Bellatrix Black
Hetedik évfolyam
Bellatrix Black


Hozzászólások száma : 58
Join date : 2011. Aug. 15.

Bellatrix & Remus & Rodolphus Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bellatrix & Remus & Rodolphus   Bellatrix & Remus & Rodolphus EmptyKedd Aug. 16, 2011 10:10 am

- Nem is tudom ki gáncsolt lesből... Tudod a Roxforti folyosókon nem számítok támadásra minden sarkon. Drágám - teszem hozzá picit gúnyosan, de azért belesimulok az ölelésébe, majd lépéseket hallok. Kíváncsian fordulok meg, figyelve ki is lesz ma az áldozat. Nem szeretem amikor ritka, kettesben töltött pillanatainkat félbeszakítják.
- Lupin... Igazán szép esténk volt, amíg meg nem jelentél. De ha gondolod még javíthatsz a helyzeten - ajánlom gonoszul mosolyogva, pálcám készen várja, hogy előkapjam. Nem igazán izgat, hogy pontokat von le tőlünk, a holnapi SVK-n majd visszaszerzem.
Vissza az elejére Go down
Remus J. Lupin
Ötödik évfolyam
Remus J. Lupin


Hozzászólások száma : 50
Join date : 2011. Aug. 15.

Bellatrix & Remus & Rodolphus Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bellatrix & Remus & Rodolphus   Bellatrix & Remus & Rodolphus EmptyKedd Aug. 16, 2011 10:17 am

Elnézést, nekem sem lehet mindig jó kedvem, egyébként meg elnézőbb típus vagyok még velük is, mert hát... Jameséket sem büntethetem folyton amikor kint mászkálnak, és én nem tartok velük, de hát a rossz nap, az rossz nap... Eloltom a pálcát de azért nem teszem el. Általában kerülöm a konfliktusokat.
-Kösz a bókot Lestrange.- Mondom neki mosoly nélkül. Tovább állok ott mozdulatlanul. -Nem hiszem hogy bármi közöd lenne hozzá Lestrange, de a kötelesség az kötelesség.- Vonok vállat.
-Elnézést Black, de jobb dolgom nincs esténként.- -Tárgyilagos hangnemben beszélek hozzájuk, nincs kedvem párbajozni.
Vissza az elejére Go down
Bellatrix Black
Hetedik évfolyam
Bellatrix Black


Hozzászólások száma : 58
Join date : 2011. Aug. 15.

Bellatrix & Remus & Rodolphus Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bellatrix & Remus & Rodolphus   Bellatrix & Remus & Rodolphus EmptyKedd Aug. 16, 2011 10:23 am

Úgy tűnik megpróbálja elkerülni a konfliktust, legalábbis már nem szegezi ránk a pálcát, csupán lazán tartja a kezében. Nocsak... Nincs kedve párbajozni? Pedig remek kis esti program lenne, ha már az eredetit tönkretette.
- Egyébként hol hagytad a haverjaidat? Hol van kedvenc unokaöcsikém? - provokálom finoman. Azért közben egy fél lépéssel arrébb lépek Rodtól, hogy ha mégis átkozódni kezdünk ne akadályozzam.
- Egyébként Lupin... Te mit keresel kint ilyenkor? A prefiknek is tilos a kijárás...
Vissza az elejére Go down
Rodolphus Lestrange
Hetedik évfolyam
Rodolphus Lestrange


Hozzászólások száma : 109
Join date : 2011. Aug. 14.

Bellatrix & Remus & Rodolphus Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bellatrix & Remus & Rodolphus   Bellatrix & Remus & Rodolphus EmptyKedd Aug. 16, 2011 10:31 am

Egy pillanatra sikerül teljesen elkalandoznom, hogy mi mindenre lenne jó a mi édes kettesünk Lupin ellen, és csak fél füllel hallgatom a beszélgetést. Az én kisdrágám meg tudja magát védeni, egyik legjobb tulajdonsága.
- Jah hol van Pottyi fiú? - kérdezem én is kissé csúfondárosan, mivel vele a legjobb párbajozni, nála jobb vagyok, és az hogy elkenhetem Pottyi fiú száját néha megér egy büntetőmunkát, amit ellazulok úgyis. Figyelem a pálcáját, lelóg? Én nem veszem elő az enyémet, nincs most hozzá kedem, hagyom hadd élje ki magát Bells.
- Ha nem akarsz többet állj félre Lupin, nem akarjuk egész este a képedet bámulni - lépek egyet felé húzva a lányt is, vagy félreáll, vagy fel fogjuk lökni.
Vissza az elejére Go down
https://hogwartsofyou.hungarianforum.com
Remus J. Lupin
Ötödik évfolyam
Remus J. Lupin


Hozzászólások száma : 50
Join date : 2011. Aug. 15.

Bellatrix & Remus & Rodolphus Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bellatrix & Remus & Rodolphus   Bellatrix & Remus & Rodolphus EmptyKedd Aug. 16, 2011 10:39 am

Bella jól gondolja, látja, tapasztalja, valóban nem akarok konfliktust, nincs kedvem pontokat veszíteni elég ha levontam a Mardekártól. Nem tudják kivel húznak ezek ujjat, senki sem tudja Dumbledore-n, Jameséken és a tanárokon kívül.
-Valószínűleg büntetőmunkán vannak Jamessel. A többi pedig békésen szuszog a hálókörletben.- Válaszolok nekik. -Egyébként meg kijöhetek, mert ma én vagyok beosztva járőrözni... De ne aggódjatok holnap kedvetekre enyeleghettek, még pontokat is kaphattok pluszban, ugyanis a háztársatok lesz szolgálatban. Bár nem mintha annyira félnétek tőlem.- Dőlök neki a falnak, és az ablakon beeső Hold fénye megvilágítja sápadt arcomat és karikás szemeimet.
-Jöhetsz Lestrange, jobb dolgom is van, mint bájcsevejt folytatni veletek.-
Vissza az elejére Go down
Bellatrix Black
Hetedik évfolyam
Bellatrix Black


Hozzászólások száma : 58
Join date : 2011. Aug. 15.

Bellatrix & Remus & Rodolphus Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bellatrix & Remus & Rodolphus   Bellatrix & Remus & Rodolphus EmptyKedd Aug. 16, 2011 10:45 am

Megragadom Rod karját és visszatartom. Ne siessen annyira, valami nem stimmel ezzel a sráccal.
~Türelem egy kicsit... Faggassuk ki! ~ üzenem Rodnak gondolatban, tudom, hogy hallja, ő is kiváló legilimentor.
- Nahát, megint nem bírt elfutni mikor valami galibát csinált? - utalok Siriusra, majd figyelem a falnak dőlő alakot. Nem valami határozottan nem stimmel vele. Fáradt, és sápadt, de nem úgy mint aki beteg.
Kíváncsiságom túltesz józan eszemen és óvatosan megpróbálok Lupin gondolatai közé férkőzni, keresve az okát, miért is néz ki ilyen pocsékul, de egyelőre csak egy sötét erdő rémlik fel előttem. Hát ezzel ki vagyok segítve...
- Mi van veled? Pocsékul festesz - jegyzem meg, hátha szavaim felszínre hoznak valami emléket.
Vissza az elejére Go down
Rodolphus Lestrange
Hetedik évfolyam
Rodolphus Lestrange


Hozzászólások száma : 109
Join date : 2011. Aug. 14.

Bellatrix & Remus & Rodolphus Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bellatrix & Remus & Rodolphus   Bellatrix & Remus & Rodolphus EmptyKedd Aug. 16, 2011 10:52 am

Hagyom magam megállítani kérdőn nézek vissza Bellára, majd alig láthatóan biccentek, és a szemközti falnak dőlök. Időnk mint a tenger...
~Jól van nekem mindegy végül is. Csinálj amit szeretnél...~ - üzenem vissza, és várakozóba megyek át.
- Black szerintem külön élvezi ha valami büntiben ülhet Potter mellett. Toronymagasan viszik a statisztikát - vigyorodom el, mivel ők azok akik a legtöbb büntetést kapják, mi éppen hogy csak párat szenvedtünk végig.
- Olyan sápadt... mintha nem lenne minden oké. Csak nem egész éjjel kint mászkáltál a holdat ugatva? - kuncogok fel, mert nem gondolom komolyan, csak ezt szokták mondani ha valami nagyon fehéres, beteges árnyalatú. Hagyom hogy a jegyesem kifaggassa nekem teljesen mindegy mit kezd Lupinnal.
Vissza az elejére Go down
https://hogwartsofyou.hungarianforum.com
Remus J. Lupin
Ötödik évfolyam
Remus J. Lupin


Hozzászólások száma : 50
Join date : 2011. Aug. 15.

Bellatrix & Remus & Rodolphus Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bellatrix & Remus & Rodolphus   Bellatrix & Remus & Rodolphus EmptyKedd Aug. 16, 2011 10:58 am

Mivel nem vagyok legilimentor, ezért nem tudom hogy miről beszélnek de a biccentést azt észreveszem... Nem teszem szóvá, majd kiderül, mire akarnak ők kilyukadni. Hála istennek nincs telihold, nem szeretek farkasember lenni, mondtam már?
-Ahogy mondod Lestrange, James és Sirius örülnek ha ennyi időt töltenek egymás mellett...- Vigyorodok el. Sokszor kihúzom őket a pácból, de rengetegszer mászkálok velük én is.. Főleg éjsz... Franc, mivan ha olvasnak a gondolataimban? Akarva akaratlanul is egy nagy szarvas képe dereng fel előttem.
-Igen, biztos vonyítok is.. Így ni: áúúúúúúúúúúú...- Forgatok szemet a hülye megjegyzésén. Egy kicsit visszább lépek, így pont az arcom fele látszódik már csak a holdfénynél a másik fele sötétbe burkolózik.
Vissza az elejére Go down
Bellatrix Black
Hetedik évfolyam
Bellatrix Black


Hozzászólások száma : 58
Join date : 2011. Aug. 15.

Bellatrix & Remus & Rodolphus Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bellatrix & Remus & Rodolphus   Bellatrix & Remus & Rodolphus EmptyKedd Aug. 16, 2011 11:07 am

- Igen, azt tudjuk, hogy a lökött unokaöcsém és kedvenc haverja mániákusan szeretik a büntetőmunkákat - legyintek. Az ő bajuk. Mi nem vagyunk annyira bénák, hogy folyton ott kössünk ki.
Ha másra nem is, de arra jó volt a kérdés, hogy Lupin gondolatait a megfelelő irányba tereltük és lám...

Sötét erdő, rohanó árnyak, egy szarvas bontakozik ki a homályból, a fák között átsüt a telihold képe és az emlék gazdája felvonyít...
Erre a hangra zökkentem vissza a jelenbe és hirtelen nem tudtam eldönteni, csak Rod szívatása miatt hallottam a hangot, vagy az emlékben szólt. Mi a fene folyik itt?
~Valami nem stimmel... ~ üzenem Rodnak és egy futó, zavart pillantást is megengedek magamnak. Mi a fene volt az az emlékkép?

Vissza az elejére Go down
Rodolphus Lestrange
Hetedik évfolyam
Rodolphus Lestrange


Hozzászólások száma : 109
Join date : 2011. Aug. 14.

Bellatrix & Remus & Rodolphus Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bellatrix & Remus & Rodolphus   Bellatrix & Remus & Rodolphus EmptyKedd Aug. 16, 2011 11:14 am

Ahogy előadja Lupin, és Bella kontrázik, kénytelen vagyok felnevetni, majd mikor elhal, megkérdezem, de még mindig vigyorogva.
- Ennyire "szeretik" egymást hogy még büntető munkára is együtt mennek? Ez vicces - nevetek fel, ez jó ezzel lehetne őket zsarolni. Van egy sejtésem hogy ártatlan kijelentésnek indult, de hát melyik jó mardekáros nem értené félre ezt?
- Áh, tudtam én te zajongtál, azért nem bírtam aludni - gúnyolódok még majd Bells gondolataira kissé meghökkenek. Mi van?
~Mi az kedvesem, mit láttál? Mutasd meg nekem is~ kérem, és figyelek, de közben lazán zsebre teszem az egyik kezem.
Vissza az elejére Go down
https://hogwartsofyou.hungarianforum.com
Remus J. Lupin
Ötödik évfolyam
Remus J. Lupin


Hozzászólások száma : 50
Join date : 2011. Aug. 15.

Bellatrix & Remus & Rodolphus Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bellatrix & Remus & Rodolphus   Bellatrix & Remus & Rodolphus EmptyKedd Aug. 16, 2011 6:48 pm

-Főleg ha Perselussal kell ezt műveljék.- Vonom meg a vállam. Persze hogy szeretnek büntin lenni, de ha már Piton is ott van, akkor már őt is megviccelik. Jöttek már velem is büntetőmunkára... Persze akkor el is szöktünk, én sem vagyok kisangyal ezt soha nem tagadtam.
-Ne forgasd a szavaimat Rodolphus.- Jegyzem meg úgy mellékesen, és ekkor nekem is felvillan az a kép, ami Bellánál is felvillant. Azonnal lezárom az elmémet amennyire csak tudom és nem engedem be őket. A zajongós megjegyzésre nem csinálok semmit, de azon a felemen amit megvilágít a hold, lehet látni pár verejtékcseppet.
Vissza az elejére Go down
Bellatrix Black
Hetedik évfolyam
Bellatrix Black


Hozzászólások száma : 58
Join date : 2011. Aug. 15.

Bellatrix & Remus & Rodolphus Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bellatrix & Remus & Rodolphus   Bellatrix & Remus & Rodolphus EmptySzer. Aug. 17, 2011 1:44 am

- Azt hiszem valamibe szépen beletenyereltünk - mormolom. Tényleg kíváncsi vagyok mi lehet Lupin titka és jó mardekároshoz méltón ki is fogom deríteni. Ha nem most, majd legközelebb, de elnézve verejtékes arcát az az emlék sokat jelenthetett, főleg, hogy rájött: láttuk az emléket. Ezt nem volt nehéz kitalálni, észrevétlen már nem nézhettem újra a fejébe, mivel védte magát. Tehát rájött. Annyi baj legyen.
~Egy erdőt, de nézd meg te is... ~ Rod szemébe néztem, felvillantottam neki az emléket, de ez csupán egy futó pillantásnak tűnt.
~Titkol valamit. Tudni akarom. ~ közöltem kedves jegyesemmel a kívánságom, persze nem vártam az ő segítségére. Megoldom én egyedül is.
- Újabban teliholdas éjszakán kint kóboroltok? - érdeklődtem csevegő hangnemben, feszülten figyelve a griffendélest.
Vissza az elejére Go down
Rodolphus Lestrange
Hetedik évfolyam
Rodolphus Lestrange


Hozzászólások száma : 109
Join date : 2011. Aug. 14.

Bellatrix & Remus & Rodolphus Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bellatrix & Remus & Rodolphus   Bellatrix & Remus & Rodolphus EmptySzer. Aug. 17, 2011 2:42 am

A falhoz támaszkodva várom hogy mit művel Bells, és a morgásra felfigyelek. Griffendéles, titkolózós banda, mit ne mondjak. Látom rajta, sejti, illetve tudja hogy láttuk, belenézek Bella szemébe, és én is látom.
~Vérfarkas? Ha ennyire para a teliholdtól...~ jegyzem meg neki de nem vagyok benne biztos egy kicsikét sem.
~Jól van, deríts ki amit szeretnél, előttünk az éjszaka~ biccentek neki és hagyom, hadd szórakozzon.
- Szeretnek együtt lenni mi? Tan csak nem "szeretik" is egymást? - teszem fel a kérdést, gonoszkás vigyorral arcomon, ez erősen úgy hangzott mintha együtt lennének, de hát nyilván griffendéles vonások....
Vissza az elejére Go down
https://hogwartsofyou.hungarianforum.com
Remus J. Lupin
Ötödik évfolyam
Remus J. Lupin


Hozzászólások száma : 50
Join date : 2011. Aug. 15.

Bellatrix & Remus & Rodolphus Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bellatrix & Remus & Rodolphus   Bellatrix & Remus & Rodolphus EmptySzer. Aug. 17, 2011 6:12 am

-A fülem még mindig jó Bellatrix. Beletenyereltetek a kijárási tilalomba, de több pontot már nem akarok levonni. Felesleges lenne.- Továbbra is rendületlenül ott állok, és imádkozok hogy álljanak már tovább. Persze magamban. Nem tudom hogy miről beszélgetnek mivel nem látok a fejükbe, de ezek gyanúsak...
-Minden éjszakán kint járunk, de az ne érdekeljen hogy mit csinálunk.- Mivel kutakodni próbálnak a fejemben, kicselezem őket, és gyorsan gondolok egy olyan emlékre amiben az van hogy teliholdkor mi négyen és piton Hagrid felé tartunk, mindenki emberi alakban van. Ha ezt kiolvasták, visszazárom az elmémet amennyire csak tudom.
-Hülye vagy Lestrange egyik sem homo.- Hülye. A szám akaratlanul is mosolyra rándul, és elindulok feléjük, majd elmegyek mellettük. Ha nem állítanak meg tovább haladok, pálcámon fényt gyújtva, de azért egy pillanaton megállok, és a falat kezdem vizslatni.
Vissza az elejére Go down
Bellatrix Black
Hetedik évfolyam
Bellatrix Black


Hozzászólások száma : 58
Join date : 2011. Aug. 15.

Bellatrix & Remus & Rodolphus Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bellatrix & Remus & Rodolphus   Bellatrix & Remus & Rodolphus EmptySzer. Aug. 17, 2011 6:25 am

- Milyen kedves tőled, hogy nem vonsz le több pontot - ciccegek, mert a pontverseny az ami aztán legkevésbé sem érdekel.
Rod beszólásán kénytelen kelletlen felnevetek, mert annyi képtelen elképzelés. Az én drága unokaöcsém lemondjon a nőkről? Azt hiszem ez akkor fog előfordulni, mikor én rózsaszín baldachinnal díszítem a szobám. Grr...
Jól szórakozok, de azért továbbra is próbálkozom, hátha megtudok még valamit Lupin emlékeiből, de csak egy kósza foszlányt kapok el, ahogy ők négyen és Piton a vadőr kunyhójához tartanak, az égen ott ragyog a Hold... De teljesen tele van? Aztán megrázom a fejem picit, nem, így nem jutok előrébb, ahhoz meg, hogy nyíltan betörjek a gondolatai közé nincs jogom... Na nem mintha zaklatna, de ilyenért akár ki is csaphatnak, annyira meg nem érdekel, majd megtudom máshogy.
Figyelem ahogy elsétál mellettük, nem állítom meg, had menjen, de mikor megtorpan azért csak utána szólok.
- Ha ragaszkodsz a társaságunkhoz, még beszélgethetünk - ajánlom, kissé gunyoros hangon.
Vissza az elejére Go down
Rodolphus Lestrange
Hetedik évfolyam
Rodolphus Lestrange


Hozzászólások száma : 109
Join date : 2011. Aug. 14.

Bellatrix & Remus & Rodolphus Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bellatrix & Remus & Rodolphus   Bellatrix & Remus & Rodolphus EmptyCsüt. Aug. 18, 2011 6:12 am

A falnál álldogálva hallgatom miket mond Lupin. Nahát, eljutott az agyáig a teljesen nyilvánvaló? Csodálatos, cukrot neki.
- Ez igazán meglepő hogy ennyi év után felfogtad hogy felesleges - mosolyodom el, most nem vagyok rossz szándékú, annyira.
- Ennyi erővel a mi prefektusunk is égre földre vonogathat le pontokat tőletek nem? Most ismerted be hogy prefi létedre igencsak szabály szegő vagy - mosolyodom el ismét, a rám jellemző, gonoszkás mosollyal, ki tudja, mi lehet még ebből. Lehet hogy semmi, lehet hogy találkozunk még egy sötét sarokban...
- Lehet, de így jött le. Máskor fogalmazz világosabban ha nem akarod hogy valami kedves kis mardekáros félreértse - vonok vállat, nekem végül is oly mindegy az egész, felőlem szerethetik egymást, megoldódna a probléma, ők legalább nem szaporítanák magukat.
- Ugyan Bells, nem hiszem hogy arra vágyna a kedves griffendéles prefektus hogy velünk beszélgessen - fordulok a kedvesemhez, és lassan továbbindulok, éppen ellenkező irányba amerre Lupin megy.
Vissza az elejére Go down
https://hogwartsofyou.hungarianforum.com
Remus J. Lupin
Ötödik évfolyam
Remus J. Lupin


Hozzászólások száma : 50
Join date : 2011. Aug. 15.

Bellatrix & Remus & Rodolphus Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bellatrix & Remus & Rodolphus   Bellatrix & Remus & Rodolphus EmptyHétf. Aug. 22, 2011 4:31 am

-Nem kellett hozzá sokat gondolkodni... Csak logika, igaz?- Húzom barátságos félmosolyra a számat, de aztán újra elkomorodok. Igen, ismét beletrafált a közepébe, sikerült megint megmondania az igazságot.
-Nagylelkű vagyok, Bella.- Mosolygok rá is egy pillanatra barátságosan, de aztán ez a mosoly is felszívódik.
-Tájékoztatlak hogy a ti prefektusotok is levonja tőlem a pontokat. Nem muszáj egy prefektusnak kórosan tisztelni a szabályokat, nem?- Vigyorodok el, most őszintén, és szélesen.
-Úgy gondoltam hogy elég világosan fogalmaztam.- Vonok én is vállat, és addig ameddig Rod válaszol helyettem, addig még maradok.
-Pontosan. Na további szép estét!- Egy pillanatra megnyitom az elmémet Bella előtt, és megmutatok neki egy képet a rengetegről ahol telihold van, és egy sötét árny rohan valamerre, amiből szinte semmit nem lehet kivenni, de oldalra pillantok, és a vállamon egy patkány ül. Aztán lezárom az elmémet és elindulok.
-Bella, jó kutakodást!- Fordulok vissza egy pillanatra, aztán ha nem tartanak vissza, pálcát gyújtok és folytatom a járőrözést.
Vissza az elejére Go down
Bellatrix Black
Hetedik évfolyam
Bellatrix Black


Hozzászólások száma : 58
Join date : 2011. Aug. 15.

Bellatrix & Remus & Rodolphus Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bellatrix & Remus & Rodolphus   Bellatrix & Remus & Rodolphus EmptyHétf. Aug. 22, 2011 7:33 am

~Pofátlan! ~ csattanok fel gondolatban, de csak hűvösen mosolygok, nem reagálva a felvillanó emlékképre.
- Jó járőrözést, csak nehogy megijedj a saját árnyékodtól - köszönök el semleges stílusban a griffendéles prefektustól, majd nem is foglalkozok vele többet. Megvárom amíg végképp elhalnak léptei, és Rodhoz fordulok.
- Menjünk innen, még mielőtt egy tanár is elkap minket - ajánlom és belekarolva húzom az alagsor felé ha hagyja magát.
- Egyébként van valami elképzelésed róla, hogy mit titkol? - utalok Lupin titkára és egyelőre még nem mondom ki hangosan a feltételezésem.
Vissza az elejére Go down
Rodolphus Lestrange
Hetedik évfolyam
Rodolphus Lestrange


Hozzászólások száma : 109
Join date : 2011. Aug. 14.

Bellatrix & Remus & Rodolphus Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bellatrix & Remus & Rodolphus   Bellatrix & Remus & Rodolphus EmptyHétf. Aug. 22, 2011 9:08 am

- Logika, ahogy mondod - vigyorgok én is. Ez a mai kis találkozásunk, egész... barátságos. Le fogom tagadni ha megkérdezik, de talán Lupin a legértelmesebb abból az idióta bandából, persze ő sem esik néha túlzásokba.
- Ahha, ez alap. Ha ti így akkor mi is, ez egyértelmű nem, Lupin? - kérdezek vissza, de nincs most ellenségeskedés a hangomban, őt vizslatom, és próbálok tapogatózni valami emlék után.
- További szép estét - mosolygok én is kissé már gúnyosan, láttam én is a képet. Sötét árny és rohan. Na szépen vagyunk.
~Tudom hogy az.~
- Menjünk, de akkor hol az izgalom? Úgyis tök rég jártunk büntin - mosolyodom el és magamhoz húzva megcsókolom. Aztán hagyom, hadd vezessen valamerre, bár legszívesebben.. khm, nos a hálóban lennék.
- Vagy animágus, vagy vérfarkas. Nem tudom mi volt az a kép, de láttam én is... - morgok, és járatom az agyam hogy vajon drágalátos Lupin mire gondolhatott ezzel.
Vissza az elejére Go down
https://hogwartsofyou.hungarianforum.com
Bellatrix Black
Hetedik évfolyam
Bellatrix Black


Hozzászólások száma : 58
Join date : 2011. Aug. 15.

Bellatrix & Remus & Rodolphus Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bellatrix & Remus & Rodolphus   Bellatrix & Remus & Rodolphus EmptyHétf. Aug. 22, 2011 9:28 am

Viszonzom a csókot és pontosan tudom mire gondol Rod, egyrészt még mindig aktívan figyelem az ő gondolatait is, másrészt meg elég régen ismerem már...
~Eszemben sincs szobára menni... ~ közlöm vele, csak a miheztartás végett. Késő van, én hulla vagyok, és a hetedikes fiúháló pedig valószínűleg már telt házat jelentett. És hiába nem vagyok szégyenlős, azért akkora tömeg előtt mégse...
De azért nem engedem el Rodot, szorosan hozzásimulva sétálunk tovább.
- Animágus? Nem is tudom... Lehet, bár furcsa nekem ez a telihold dolog... És nagyon megijedt, mikor úgy tűnt, hogy rájövünk valamire. Nem, biztos, hogy itt többről van szó, mint egy kis illegális animágia. Azért amúgy is csak pénzbüntetés jár... Még senki sem került Azkabanba azért, mert állatalakot ölt. Főleg, mert csak az iskolában már végzetteknek kötelező bejelenteni - elmélkedem, hisz párszor már utánanéztem a dolognak. Nem mintha vonzana, hogy állat alakot öltsek... Az olyan... primitív.
Vissza az elejére Go down
Rodolphus Lestrange
Hetedik évfolyam
Rodolphus Lestrange


Hozzászólások száma : 109
Join date : 2011. Aug. 14.

Bellatrix & Remus & Rodolphus Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bellatrix & Remus & Rodolphus   Bellatrix & Remus & Rodolphus EmptyKedd Aug. 23, 2011 6:27 am

Lassacskán lezárom a kapcsolatot, amit tudni akart és amit én is akartam, azt megtudtam. Ha kell még valami kérdezze meg. Nem erősen zárom le, hanem csak úgy hogy mások, akik nem bírnak ezzel a képességgel azok ne láthassák a gondolataim. Felmorranok az elutasításra, de aztán elengedem, csak hogy ismét magamhoz húzhassam.
~Jól van...~
Sétálás közben megjegyzi hogy mi van ha nem az.
- Tudom én is, hogy az mivel jár. De amit láttunk, sötét árny, nyilván egy állat, ha megnézted alacsonyan voltak a bokrok és az avar. Nem tudom, nem láttam mire hasonlított de kutyaszerű volt, a hosszú farka tökéletesen rémlik - felelem, és befordulunk egy kanyarnál, sötét van nem látni semmit.
- De ha az, és később bejegyzik akkor mért titkolná ennyire? Nem, emlékezz csak hogy szólítják azok a tökkelütött haverjai...Nem mindig Remusozzák, párszor hallottam hogy azt mondják neki hogy Holdsáp. Tehát hold... alatt alak, vérfarkas? - tárom szét picit a kezeim, hiszen ha nem az, akkor én meggyőzhető vagyok az ellenkezőjéről is.
Vissza az elejére Go down
https://hogwartsofyou.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom





Bellatrix & Remus & Rodolphus Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bellatrix & Remus & Rodolphus   Bellatrix & Remus & Rodolphus Empty

Vissza az elejére Go down
 
Bellatrix & Remus & Rodolphus
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Bellatrix Black
» Anthonyn & Rodolphus II.
» Rodolphus Lestrange
» Rose & Remus
» Rosie & Remus

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hogwarts  :: Roxfort :: Harmadik Emelet :: Folyosó-
Ugrás: