Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Roxfort ... Írd újra a történelmet!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
1975 öt írunk, azaz Voldemort éppen most van felemelkedőben, azonban hogy sikerül-e elérnie nemesnek nevezett célját, nem a sors dönti el, hanem Ti. Alternatív valóság, NEM feltétlenül ragaszkodunk ahhoz hogy minden úgy legyen ahogyan eddig volt. A történetet Ti alakítjátok. Megtörténhet hogy Harry Potter meg sem születik, Bellatrix édesanyává válik avagy Lily Evans éppen Mrs. Piton lesz. Rajtatok múlik. Éld át a múltat, írd át a múltat!
Legutóbbi témák
» Csevegő
Leonella Sirett EmptyVas. Jan. 29, 2012 4:34 am by Solomon Stormheart

» Leonella Sirett
Leonella Sirett EmptyHétf. Dec. 26, 2011 1:50 pm by Rodolphus Lestrange

» Nymphadora Elois Giovanni
Leonella Sirett EmptyHétf. Dec. 26, 2011 1:48 pm by Rodolphus Lestrange

» Társaink
Leonella Sirett EmptyHétf. Okt. 10, 2011 7:16 pm by Lily Evans

» Thylane és Antonyn & Sylen
Leonella Sirett EmptySzomb. Szept. 24, 2011 1:57 am by Thylane Hemsworth

» Max & Lily
Leonella Sirett EmptySzomb. Szept. 24, 2011 1:47 am by Lily Evans

» Mardekáros diákok & Voldemort & Solomon
Leonella Sirett EmptyVas. Szept. 18, 2011 6:54 am by Rodolphus Lestrange

» Sylen & Vanda
Leonella Sirett EmptyVas. Szept. 18, 2011 5:23 am by Vanda Walwin

» Bellatrix & Remus & Rodolphus
Leonella Sirett EmptySzer. Szept. 07, 2011 9:09 am by Bellatrix Black

Top posters
Rodolphus Lestrange
Leonella Sirett Vote_lcapLeonella Sirett Voting_barLeonella Sirett Vote_rcap 
Max X. Martiness
Leonella Sirett Vote_lcapLeonella Sirett Voting_barLeonella Sirett Vote_rcap 
Lily Evans
Leonella Sirett Vote_lcapLeonella Sirett Voting_barLeonella Sirett Vote_rcap 
Bellatrix Black
Leonella Sirett Vote_lcapLeonella Sirett Voting_barLeonella Sirett Vote_rcap 
Remus J. Lupin
Leonella Sirett Vote_lcapLeonella Sirett Voting_barLeonella Sirett Vote_rcap 
Antonyn A. Dolohov
Leonella Sirett Vote_lcapLeonella Sirett Voting_barLeonella Sirett Vote_rcap 
Potionus White
Leonella Sirett Vote_lcapLeonella Sirett Voting_barLeonella Sirett Vote_rcap 
Solomon Stormheart
Leonella Sirett Vote_lcapLeonella Sirett Voting_barLeonella Sirett Vote_rcap 
James Potter
Leonella Sirett Vote_lcapLeonella Sirett Voting_barLeonella Sirett Vote_rcap 
Lord Voldemort
Leonella Sirett Vote_lcapLeonella Sirett Voting_barLeonella Sirett Vote_rcap 
Staff

 

 Leonella Sirett

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Leonella Sirett




Hozzászólások száma : 1
Join date : 2011. Dec. 25.

Leonella Sirett Empty
TémanyitásTárgy: Leonella Sirett   Leonella Sirett EmptyHétf. Dec. 26, 2011 8:39 am

Leonella Sirett Sarah__s_Red_Hair_by_saadfm
Alapadatok
Név: Leonella Sirett
Becenév: Lea, Lella, Ella, Nella
Nem: lány
Kor: 15
Születési hely, idő: 1960. április 9. - Marlow, Anglia

Ház: Hollóhát
Foglalkozás: tanuló, később (tervek szerint) varázslény-kutató
Származás: aranyvérű (bár mindkét szülő sárvérű)
Családtagok:
apa: Eric Sirett, gyógyító, 41 éves
anya: Alisa Clowborn, ruhakészítő, 38 éves
testvér: Kevin Sirett, Franciaországban történészkutató, 23 éves

Jellem:
A legtöbb ember csendesnek, megbízhatónak és kreatívnak tart. Ebben van is valami. Nagyon szeretek új embereket megismerni, de nem nyílok meg túl könnyen, csak akkor, ha egyből megvan az összhang valakivel. Ha valaki a barátomnak számít, annak nagyon szeretek kedveskedni apróbb odafigyelésekkel, meglepetésekkel. Bal kezes vagyok, és ez nálam nagyon dominál: hatalmas képzelőerőm van és amit elképzelek azt meg is tudom valósítani. Viszont a belsőm nem olyan csendes, mint aminek elsőnek látszik. Vágyom a vagányságra, lételememmé vált a rock, és néha adrenalin-hiányomat is kell elégítenem egy-egy őrültséggel. De kiemelkedően jó logikám van, és nem kevés tudásvággyal is meg vagyok áldva.

Kinézet:
Középhosszú vörös hajam van, fehér bőröm, erősen szeplős arcom és sötétkék szemem. Igazából meg vagyok nagyjából elégedve magammal - most már. Ugyanis régebben kifejezetten dagi voltam, de sikerült lefogynom számomra ideálisra. Nem vagyok csontváz, sőt még mindig kerekedek jó pár helyen, de ennyi kell;) Nem vagyok se égimeszelő, se törpe. Nagyon szeretem az egyedi fazonú felsőket. Legtöbbször lilát, kéket és feketét hordok. Imádom a karkötőket és a nyakláncokat, szinte mindig van rajtam.

Pár apróság

Legnagyobb félelem: elvesztem a családomat
Legszebb emlék: amikor örök barátok lettünk Emmával
Legrosszabb emlék: amikor meghalt Nagyi
Cél, amit el szeretne érni: minimum 3 kitűnő RBF, és később varázslény-kutatóvá válni
Képesség(ek): Animágia, Vízmágia
Pálca: 11 és 3 hüvelyk, hárs, unikornisszőr a magja

Történet:
Londontól nem messze, Marlowban születtem, mint a szüleim és a bátyám is, itt is nevelkedtem. Nagyszüleim egytől-egyig muglik, így mindkét ágon a családom majdnem széthullott, amikor kiderült, hogy a szüleimnek varázsereje van. De szerencsére megoldódtak ezek a gondok és szépen Anya és Apa is kijárta a Roxfortot, ott ismerkedtek meg. Amikor Kevin megszületett, nem tudták, hogy ennyire lappang-e benne a varázserő vagy kvibli. Az utóbbi jött be. Becsületes szüleim lévén nem szégyellték őt, sőt, igyekeztek mindent megtenni, hogy minél jobb életet élhessen - mint mugli. A nagyszüleim mindenben segítették, támogatták őt, így nem volt nehéz találni egy jómódú iskolát, amit sikeresen el is végzett. Közben megszülettem én is. Már az első hónapokban kiderült, hogy én bizony boszorkánynak születtem. Azt hiszem az volt az első jel, hogy szökőkutat csináltam a nappali közepén egy pohár vízből fél évesen. Viszonylag kellemes gyermekkorom volt. A szüleim egyáltalán nem voltak gazdagok, de volt egy kis házunk, mindig volt mit enni és mi boldogok voltunk. Azt hiszem, egész életemet szerencse kísérte. Ennek köszönhetem azt is, hogy már 6 évesen találkoztam Emmával, akiről 8 éves korában szintén kiderült, hogy boszorkány. Ennek nagyon megörültem, hiszen elmondhattam neki minden trükköt, titkot, amit időközben én már megtanultam. Teljesen összenőttünk, olyanok voltunk mint a testvérek. Mindketten megkaptuk a levelet, és együtt vártuk, hogy vajon melyik házba fogunk kerülni. Itt viszont kicsit elváltak útjaink: ő hugrabugos lett én pedig hollóhátas.
A jó barátságot viszont máig se szakítottuk meg. Szinte az összes szabadidőnket együtt töltjük, hiszen ismerjük egymás új barátait is, és nagyon jó kis társaságot alakítottunk ki a két ház évfolyamából. Azon, hogy a hollóhátba kerültem meg se lepődtem. Anyáék is oda jártak, és már régebben is megmutatkozott a kiemelkedő tudásvágyam és logikám. Sok mindenben különbözök viszont a többiektől, mint például animágus is vagyok. Csak néhányszor kellett megpróbálnom, és szinte azonnal sikerült átváltoznom, szóval valószínűleg velem született tulajdonság. Amúgy mókussá tudok változni. Bár sokan ezt nem tudják rólam. Nem híresztelem, azt hiszem veszélyt jelentene rám, ha ez kiderülne. Talán egyszer még hasznát veszem.
Nagyon szeretek már nagyon régóta rajzolni. Rengeteg képet készítettem már. Szeretek tervezgetni is, szóval a dekorációkat is szinte mindig én csináltam akármiről legyen is szó. Például a szobámat minden évben átrendeztem , átfestettem, átalakítottam.
Egy ideje már az RBF-ekkel zaklat minket már minden tanár, amit elég komolyan veszek ahhoz, hogy jól sikerüljenek a vizsgák, de elég lazán, hogy ne hajszoljam túl magam. Érzem, hogy sikerülni fognak, hiszen a szerencse (szerencsére) máig se pártolt el mellőlem ami már születésem óta kísér.
Vissza az elejére Go down
Rodolphus Lestrange
Hetedik évfolyam
Rodolphus Lestrange


Hozzászólások száma : 109
Join date : 2011. Aug. 14.

Leonella Sirett Empty
TémanyitásTárgy: Re: Leonella Sirett   Leonella Sirett EmptyHétf. Dec. 26, 2011 1:50 pm

Szia!

Nem túl hosszú, viszont szépen megcsinált történet ez, ezért nem tudok mást mint elfogadni.
Vissza az elejére Go down
https://hogwartsofyou.hungarianforum.com
 
Leonella Sirett
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hogwarts  :: Karakterek :: Elfogadott előtörténetek :: Hollóhát-
Ugrás: