Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Roxfort ... Írd újra a történelmet!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
1975 öt írunk, azaz Voldemort éppen most van felemelkedőben, azonban hogy sikerül-e elérnie nemesnek nevezett célját, nem a sors dönti el, hanem Ti. Alternatív valóság, NEM feltétlenül ragaszkodunk ahhoz hogy minden úgy legyen ahogyan eddig volt. A történetet Ti alakítjátok. Megtörténhet hogy Harry Potter meg sem születik, Bellatrix édesanyává válik avagy Lily Evans éppen Mrs. Piton lesz. Rajtatok múlik. Éld át a múltat, írd át a múltat!
Legutóbbi témák
» Csevegő
Rose & Remus EmptyVas. Jan. 29, 2012 4:34 am by Solomon Stormheart

» Leonella Sirett
Rose & Remus EmptyHétf. Dec. 26, 2011 1:50 pm by Rodolphus Lestrange

» Nymphadora Elois Giovanni
Rose & Remus EmptyHétf. Dec. 26, 2011 1:48 pm by Rodolphus Lestrange

» Társaink
Rose & Remus EmptyHétf. Okt. 10, 2011 7:16 pm by Lily Evans

» Thylane és Antonyn & Sylen
Rose & Remus EmptySzomb. Szept. 24, 2011 1:57 am by Thylane Hemsworth

» Max & Lily
Rose & Remus EmptySzomb. Szept. 24, 2011 1:47 am by Lily Evans

» Mardekáros diákok & Voldemort & Solomon
Rose & Remus EmptyVas. Szept. 18, 2011 6:54 am by Rodolphus Lestrange

» Sylen & Vanda
Rose & Remus EmptyVas. Szept. 18, 2011 5:23 am by Vanda Walwin

» Bellatrix & Remus & Rodolphus
Rose & Remus EmptySzer. Szept. 07, 2011 9:09 am by Bellatrix Black

Top posters
Rodolphus Lestrange
Rose & Remus Vote_lcapRose & Remus Voting_barRose & Remus Vote_rcap 
Max X. Martiness
Rose & Remus Vote_lcapRose & Remus Voting_barRose & Remus Vote_rcap 
Lily Evans
Rose & Remus Vote_lcapRose & Remus Voting_barRose & Remus Vote_rcap 
Bellatrix Black
Rose & Remus Vote_lcapRose & Remus Voting_barRose & Remus Vote_rcap 
Remus J. Lupin
Rose & Remus Vote_lcapRose & Remus Voting_barRose & Remus Vote_rcap 
Antonyn A. Dolohov
Rose & Remus Vote_lcapRose & Remus Voting_barRose & Remus Vote_rcap 
Potionus White
Rose & Remus Vote_lcapRose & Remus Voting_barRose & Remus Vote_rcap 
Solomon Stormheart
Rose & Remus Vote_lcapRose & Remus Voting_barRose & Remus Vote_rcap 
James Potter
Rose & Remus Vote_lcapRose & Remus Voting_barRose & Remus Vote_rcap 
Lord Voldemort
Rose & Remus Vote_lcapRose & Remus Voting_barRose & Remus Vote_rcap 
Staff

 

 Rose & Remus

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Remus J. Lupin
Ötödik évfolyam
Remus J. Lupin


Hozzászólások száma : 50
Join date : 2011. Aug. 15.

Rose & Remus Empty
TémanyitásTárgy: Rose & Remus   Rose & Remus EmptyHétf. Aug. 22, 2011 10:25 am

Kiszolgáltatott prédaként vagyok a trófea teremben... Illetve, nem is vagyok, hanem előre bukott fejjel szundikálok. Nagyon elfáradtam, megint egész este kutakodtam, mivel jobb dolgom nem nagyon akadt. Pálcám a kezemben lóg, aprón világít és a kezemben ott van egy kis papírcetli. Sápadt arcom most is látszik a pálca fényében, csendesen szuszogok, álomtalan álomban... Hála istennek most nem álmodok az első átalakulásomról. Csak ne egy mardekáros találjon rám, és ne Martiness.
Vissza az elejére Go down
Rose Callahan
Ötödik évfolyam
Rose Callahan


Hozzászólások száma : 18
Join date : 2011. Aug. 22.

Rose & Remus Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rose & Remus   Rose & Remus EmptyHétf. Aug. 22, 2011 11:01 am

Éjszakai sétára indultam. Nem tudok aludni, ilyenkor viszont lefárasztom magam. Óvatosan, nesztelen léptekkel haladtam a folyosókon. Semmi kedvem összefutni a prefektusokkal, tanárokkal meg főleg nem. Minden sarkon bepillantottam a folyosóra, hogy mennyire tiszta a levegő. A klubhelységtől egy emelettel lejjebb, a Trófea terem felé haladtam. Megállok egy kicsit nézelődni. Igazából eddig egyszer haladtam át a Trófeatermen...
Amikor beléptem, egy ájult alakon akadt meg a szemem. Közelebb léptem, és felsóhajtottam... szerencsére csak alszik. Jobban szemügyre vettem az alakot, és majd nem elájultam... Ez Remus Lupin! Szívesen elszaladtam volna, de nem hagyhatom itt... és alszik, szerencsére nem látja rákvörös arcomat. Ujjamat végighúztam az arcán... Még soha sem voltam hozzá ennyire közel. Végül úgy döntöttem, hogy felébresztem. Vállát finoman nyomkodni kezdtem.
-Remus, ébresztő... ne a trófeateremben aludj...
Sóhajtottam, majd még párszor megnyomkodtam a vállát. Letelepedtem mellé. Remélem nem ijesztem meg...
Vissza az elejére Go down
Remus J. Lupin
Ötödik évfolyam
Remus J. Lupin


Hozzászólások száma : 50
Join date : 2011. Aug. 15.

Rose & Remus Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rose & Remus   Rose & Remus EmptyHétf. Aug. 22, 2011 11:16 am

Mocorogni kezdtem, a pálcám kiesett, és elgurult, a papír láthatóvá vált a kezemben. A trófeaterembe vezető lépcső rajza. Rose láthatja. Érzem hogy az ujjai végigjárják az arcomat, de nem zavar. Megfogom a kezét, de rájövök hogy mit csináltam és elengedtem... Biztos van már pasija, nem akarom hogy miattam szakítsanak. Lassan kinyitom a szemeimet, és arcomat felé fordítom. Rögtön elvörösödök, és pillantásom felkúszik a szemébe. Már amennyit vaksötétben látni lehet. A pálcám messze világít, ahogy tapogatózok, megfogom Rose kezét is...
-Öhm, izé, bocsi... Amúgy Szia Rose.... Hogy-hogy itt?- Nézek rá mosolyogva, és rákvörösen.
Vissza az elejére Go down
Rose Callahan
Ötödik évfolyam
Rose Callahan


Hozzászólások száma : 18
Join date : 2011. Aug. 22.

Rose & Remus Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rose & Remus   Rose & Remus EmptyHétf. Aug. 22, 2011 11:32 am

Kíváncsian figyeltem, ahogy ébresztgetéseimre ébredezni kezdett. Megijedtem, amikor megfogta a kezemet. A vér kifutott az arcomból... Ez tényleg megtörtént? Mivel látom, hogy az elgurult pálcája után matat, odaadom neki. Mellém gurult. Az én irányomba lejt az épület.
-Heló... Hát izéé... csak egy kis éjszakai séta...
Remélem nem fog pontot levonni tőlem, hisz Prefektus. Lehet, hogy most is őrjáraton volt, csak kifáradt. Szegény, annyiszor látom rossz állapotban... Nem tudom, mi történik vele, de nagyon megviselheti. Csak fogtam a kezét... Nem szívesen engedem el, de ha ő úgy dönt...
-Mond jól vagy? Mi történt, hogy itt aludtál el?
Érdeklődtem aggódva. Remélem nem egy kábító átok találta el...
Vissza az elejére Go down
Remus J. Lupin
Ötödik évfolyam
Remus J. Lupin


Hozzászólások száma : 50
Join date : 2011. Aug. 15.

Rose & Remus Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rose & Remus   Rose & Remus EmptyHétf. Aug. 22, 2011 5:45 pm

Benyúlok bőrkabátom zsebébe, és keresem a papírcetlit, mire meglátom hogy ott pihen a lábamon. Rose el is olvashatta, de mondjuk tőle nem zavar, neki megengedem. Újra megfogtam a kezét, ám most nem engedtem el. Elvettem tőle a pálcámat, és az ajtóra szegeztem, majd halkan becsuktam azt, aztán fényt gyújtottam.
-Hatalmas mázlid van hogy belém futottál. Mondjuk, két emelettel feljebb őrjáratozik éppen Martiness.- A pálca fénye megvilágítja beesett, sápadt arcomat. A kérdésre egy cseppet meglepődök, de azért válaszolok rá.
-Persze, jól vagyok. Öhm, hát... én is tilosban járok. És...kifáradtam.- Amihez valljuk be nem kell sok mert a farkas nagyon leterheli a szervezetemet.
-Nem fázol?- Kérdem, mert azért itt ilyenkor nincs annyira meleg. Leveszem magamról a bőrkabátom, és ha engedi a hátára terítem. Rápillantok, de nem tudok mit mondani...
-Nagyon örülök annak, hogy most nem rohantál el... Sokat jelent ez nekem. -Nem tudom mit miért teszek, de a fülébe suttogok, közel vonom magamhoz, és átölelem.
Vissza az elejére Go down
Rose Callahan
Ötödik évfolyam
Rose Callahan


Hozzászólások száma : 18
Join date : 2011. Aug. 22.

Rose & Remus Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rose & Remus   Rose & Remus EmptyHétf. Aug. 22, 2011 11:47 pm

Homlok ráncolva néztem a papírcetlit, ami a lábán pihent. Még nem láttam ahhoz hasonlót... Érdekes. Szerencsére becsukta a Trófeaterem ajtaját, így nem lesz társaságunk. Nem mint ha valami különösebb történne...
-Ekkor szerencse hogy lefele jöttem... Sőt...
Hatalmas nagy, mert ahogy elképzelem, Martiness először elátkoz, pontot levon, majd büntetőmunkára küld. Egyiknek sem örülnék... Remus arcát kezdtem el figyelni... Rettenetesen sápadt... Nem jó így látni. Mint ha örökké beteg lenne...
-Akkor rendben. Már megijedtem...
Rámosolyogtam. Persze nem hiszek neki teljesen. Biztos van valami gondja, de megértem, ha nem szeretné a nyilvánosság elé tárni. Nem mint ha bárkinek is elmondanám... Merlin ments!
-Egy kicsit... Köszi...
Vallottam be halkan. Egy rövid ujjú és aljú apóló volt rajtam, meg egy térdnadrág. Az első két ruhadarab, ami a kezeim közé akadt, felvettem... Elpirultam, amikor a vállamra adta bőrdzsekijét. Beszívtam a belőle áradó kellemes illatot.
-Hogyan rohanhattam volna el...? Biztos nem hagynálak itt!
Jelentettem ki határozottan, majd szorosan megöleltem. Nem tudom, ezt miért kaptam, de a mennyországban érzem magam... Amikor elengedtem, észrevétlenül mellé csúsztam, hogy közelebb lehessek hozzá. Kihasználom az alkalmat.
Vissza az elejére Go down
Remus J. Lupin
Ötödik évfolyam
Remus J. Lupin


Hozzászólások száma : 50
Join date : 2011. Aug. 15.

Rose & Remus Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rose & Remus   Rose & Remus EmptyKedd Aug. 23, 2011 4:26 am

Én nagyon örülök hogy kettesben lehetünk, mert most nem ájult, vagy rohant el, és én ennek nagyon örülök.
-Igen, én is örülök hogy betévedtél.- Mosolygok rá, és gondolatban elátkozom Martiness-t... Ha megátkozná Rosie-t, én kinyírnám, nem is kellene farkasember alak hozzá.
-Tudok én vigyázni magamra, bár ez Jamesék társaságában nem könnyű, de meg tudom oldani.- Mosolygok rá, még mindig pirulva nézem. Ahogy közel hajolok hozzá beszívom az illatát, aztán ráterítem a a kabátot. Egy puszit adok az arcára és átkarolom. Nem bánom meg azt amit teszek, csak elvörösödve ülök ott, és átkarolom őt.
Vissza az elejére Go down
Rose Callahan
Ötödik évfolyam
Rose Callahan


Hozzászólások száma : 18
Join date : 2011. Aug. 22.

Rose & Remus Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rose & Remus   Rose & Remus EmptyKedd Aug. 23, 2011 5:18 am

Csodálom, hogy ilyen nyugodt vagyok. Máskor, amikor meglátom őt, vagy csak egy teremben vagyunk, én elájulok, vagy elmegyek, elrohanok. Pár órára is együtt járunk, olyankor sosem tudok figyelni a tanárra... Teljesen elvarázsolt...
Elmosolyodtam. Ha választanom kéne Remus és egy Mardekáros között, az ájulásoktól függetlenül Remust választanám. Alap.
Remus szemébe néztem, és egy kicsit elpirultam. Megint. Már megszoktam...
-Hát igen... A haverjaid néha elég nagy galibát szoktak csinálni... Az a sok párbaj...
Fújtam egyet, de továbbra is tartottam vidám mosolyomat. A puszira még vörösebb lettem.
-Tényleg? Potter és Black merre maradt? ~Remélem nem jönnek utánad...~
A végét már csak a fejemben tettem hozzá. Direkt a vezetéknevükön szólítottam Őket. Nehogy félreértés legyen belőle, hogy így "keresem" Őket... Csak rákérdeztem. Hozzábújtam Remushoz, majd az ajtó felé kaptam a fejem. Valaki elment előtte... Remélem majd nem jön vissza, hogy benézzen...
-Valaki van ott!
Súgtam halkan Remus fülébe, hogy ne hallja meg még véletlenül se senki, hogy itt vagyunk. De mivel csak elsétált a bezárt ajtó előtt, egy kicsit megnyugodtam.
Vissza az elejére Go down
Remus J. Lupin
Ötödik évfolyam
Remus J. Lupin


Hozzászólások száma : 50
Join date : 2011. Aug. 15.

Rose & Remus Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rose & Remus   Rose & Remus EmptySzer. Aug. 24, 2011 1:39 am

Igen, ezt én is furcsállom, hogy nem ájult el, vagy nem rohant el, amit általában szokott, ha a közelében vagyok. De nem tudom miért csinálja, pedig mindig oda akarok menni hozzá, hogy elhívjam Roxmortsba, de félek. Biztos van barátja, mert jól néz ki...
-Mintha csak Lilyt hallanám. Ő is mindig ezt mondja James-ékről, de náluk jobb barátokat sehol nem találtam volna.- Mosolygok Rose-ra. Én sem tudom miért pusziltam meg, de visszacsinálni már nem tudom, nem is akarom. A kérdésre csak megvonom a vállamat.
-Büntin vannak, ahogy ismerem őket.- Mosolygok tovább, és átölelem Rose-t, miután hozzám bújt. Közben győzködöm magamat fejben, hogy hívjam el. Erősen kell dacolnom a félősségemmel, de amikor megkérdezném, félbeszakít. Nincs ott senki.
-Én itt vagyok, ne félj.- Súgom vissza neki, és egy puszit adok az arcára ismét, és olyan közel húzom magamhoz, amilyen közel csak lehet. Eloltom a pálcát, nehogy észrevegyenek.
-Rose... Nagyon örülök hogy itt vagy... El sem tudom mondani mennyire.- Suttogom a fülébe, és beszívom az illatát.
Vissza az elejére Go down
Rose Callahan
Ötödik évfolyam
Rose Callahan


Hozzászólások száma : 18
Join date : 2011. Aug. 22.

Rose & Remus Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rose & Remus   Rose & Remus EmptySzer. Aug. 24, 2011 5:24 am

Egész nyugodt vagyok. Talán azért, mert nincs itt tömeg, csak kettesben vagyunk? Minden bizonnyal. Félénk vagyok, pár fiú előtt nem merek elsétálni egyedül... Megszólalni is gyáva vagyok...
-Lily-t? Mert nem kedveli Jameséket...?
Erről én még nem is tudtam. A társaságban csak Remust szoktam nézni, a többieket ritkábban. Sőt... Alig.
-Hát, azt elhiszem...
Kuncogtam, miközben még szorosabban bújtam hozzá. A barátai nagy bajkeverő hírében állnak. Hál'istennek én még sosem voltam büntetésben. Nem szoktam kiszökni, ha még is, akkor madár alakban.
-Okés.
Nagyon halkan súgtam, szinte némán mozgattam a számat. Megfogtam szabad kezét, és kíváncsian néztem rá. Mint ha kérdezni akart volna valamit...
-Mondani... akartál valamit?
Kérdeztem rá bátortalanul, és kíváncsian fürkésztem arcát.
-Ezt örömmel hallom... Mert én is örülök, hogy rád találtam...
Vallottam be halkan, és a vállára hajtottam a fejem... Ha most más bőrébe lennék, azt mondanám, hogy egy pár vagyunk...
Vissza az elejére Go down
Remus J. Lupin
Ötödik évfolyam
Remus J. Lupin


Hozzászólások száma : 50
Join date : 2011. Aug. 15.

Rose & Remus Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rose & Remus   Rose & Remus EmptySzer. Aug. 24, 2011 10:13 am

Én is nyugodt vagyok, és nem vörösödök fülig valahányszor rápillantok... Nem tudom talán azért mert kettesben vagyunk, vagy nem is tudom miért.
-Mert szerinte egoisták, bajkeverők meg stb. Ami igaz is, de engem nem zavar, mert ők nagyon jó barátok.- Mosolygok rá, és a szemébe pillantok. Egyből elveszek bennük, akár mit is tehetnék, nem tudom visszacsinálni. Elpirulok, amit lehet látni, hisz' sápadt arcom, és a további szabad testrészeim szinte világítanak a sötétben, annyira fehér vagyok.
-Még szerencse hogy McGalagonynál rendezik az aktákat, és a hetediken vannak.- Mosolygok, és közelebb vonom magamhoz, amennyire csak lehet. Az arcunk összeér, és ahogy oldalra pillantok, és fejemet is oldalra fordítom, nem sok választ el az ajkaitól így amikor ezt konstatálom, nagyon elvörösödök, és egyszerűen lefagyok, képtelen vagyok bármit is tenni. Gyorsan egy kicsit visszább fordítom a fejemet, de azért még őt figyelem. Amikor megfogja a szabad kezemet nem húzom el, hanem összekulcsolom a kezünket.
-Igen, azt szeretném kérdezni hogy lejönnél-e velem Roxmortsba valamelyik nap?- Elvörösödök, és beszívom az illatát ahogy a fejét a vállamra hajtja.
-Na... Nagyon szép vagy..
Vissza az elejére Go down
Rose Callahan
Ötödik évfolyam
Rose Callahan


Hozzászólások száma : 18
Join date : 2011. Aug. 22.

Rose & Remus Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rose & Remus   Rose & Remus EmptyCsüt. Aug. 25, 2011 12:45 am

Szemeibe néztem, és megpróbáltam nem elvörösödni. Sikerült, és továbbra is mosolyogtam. Egész jól bírom...
-Hm... Nem tudom, én sosem beszéltem még velük...
Sóhajtottam, majd elmosolyodtam. Remélem vigyáznak Remus-ra, úgy is lég sápadt, beteges... Próbálok nem elvigyorodni pirulásán, persze nem kinevetném, hanem jó látni, hogy nem vagyok vele egyedül...
-Hát szerencse... Hozzá nem mernek bemenni, neki nem mernek beszólni...
Kuncogtam fel. McGalagony rettenetesen szigorú, és félelmetes. A Mardekárosok farok-behúzva menekülnek előle.
Arcomat szorosan belefúrtam a vállába. Annyira jó így, vele... Még sosem voltam hozzá ilyen közel, és olyan jól érzem maga vele...
-Persze, örülök a kérdésnek! Kövi hétvége?
Majd nem felpattantam örömömben. Picit el is pirultam. Ez olyan... mint egy... randi... A gondolatba is beleborzongtam. Nem mint ha rossz lenne... Sőt!
Következő szavaira viszont bevörösödtem... Azt mondta nagyon szép vagyok? Merlin Segíts!
-Öhm... Hát... Izé... Köszönöm...
Arcom színe egyenletesen váltakozott a szivárvány színeiben. Arcára adtam egy puszit, nem tudtam megszólalni...
Vissza az elejére Go down
Remus J. Lupin
Ötödik évfolyam
Remus J. Lupin


Hozzászólások száma : 50
Join date : 2011. Aug. 15.

Rose & Remus Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rose & Remus   Rose & Remus EmptySzomb. Aug. 27, 2011 9:53 am

Én... nem tudom mi lehet velem, de nem vörösödtem el, hanem továbbra is nyugodtan ültem a társaságában. Érdekes, felettébb érdekes de most inkább vele foglalkozok.
-Eszméletlenül hülyék de rendesek is... Persze egoistán rendesek de akkor is.- Mosolygok rá, és ejtem a Jameses témát most, inkább vele foglalkozok, mivel most ő van itt, és más nem is számít.
-Egyébként ő jó tanár, és velem sincs baja. Mert én tanulok az óráira.- Mosolygok rá. Lehet stréber vagyok, de nem szégyellem, sosem szégyelltem, és nem is fogom. Rápillantok, és komoly arckifejezésem egy pillanat alatt megenyhül és amikor rápillantok elmosolyodok és a szemeim csillogni kezdenek. Nem tudom miért van ez. Talán szeretem? Nem tudom, de... nagyon szép az is biztos.
-Ha James Potterék mellett nősz fel, nem kell ahhoz egy hétvégére várni hogy kimegyünk Roxmortsba.- Vigyorgok rá egy kicsit rosszfiús mosollyal, amit nem sokszor lehet látni rajtam, csak akkor amikor Jamesékkel készülünk kint mászkálni... De ez most kivétel.
-Öhmm, hát izé, nincs mit... És... jézusom miket mondok, de... nagyon szépek a szemeid.- Nem tudom mi van velem, de hogy nem vagyok normális az is biztos.
Vissza az elejére Go down
Rose Callahan
Ötödik évfolyam
Rose Callahan


Hozzászólások száma : 18
Join date : 2011. Aug. 22.

Rose & Remus Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rose & Remus   Rose & Remus EmptySzomb. Aug. 27, 2011 11:09 pm

A földet kezdtem pásztázni. Olyan félénk vagyok. Pedig itt a lehetőség, hogy elmondjam neki, hogy mit érzek.. De nem merem... Majd máskor...
-Az jó. Ezek szerint nem lehet velük unatkozni!
Mosolyogtam, s arcát kezdtem fürkészni, hogy leolvassam gondolatait. Nem lettem okosabb, elbambultam. Olyan éédes... Az alsó ajkamba haraptam, és megpróbáltam visszaeszmélni.
-Én is... Egyre többet... Lassan bekattanok... Idén RBF...
Sóhajtottam. Most vagyok a hajtépős fázisban... De nem csak Átváltozástanból teperek... Minden tantárgyból, ami még rosszabb, a felvettekből még jobban.
-Mert ki szoktatok szökni? Hú, én még sosem voltam a Roxforton kívül ilyenkor...
Csodálkoztam, és elképzeltem, hogy éjjel sétálgatunk a kis varázslófaluban. De jó lenne... Mint... egy.. randi...
-Semmi... gond... őh vagyis egyel talán... Köszönöm... Mert a tiéd is... nagyon... szép...
Nagyon elpirultam, így lesütöttem a szemem. Nem tudtam, mit csináljak. Ledermedtem... Az a fiú mondja, akit... én szeretek. Viszont most a szemébe néztem, és egész közel hajoltam hozzá, majd elmosolyodtam. Homlokomat az övéhez támasztottam.
Vissza az elejére Go down
Remus J. Lupin
Ötödik évfolyam
Remus J. Lupin


Hozzászólások száma : 50
Join date : 2011. Aug. 15.

Rose & Remus Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rose & Remus   Rose & Remus EmptyHétf. Aug. 29, 2011 11:14 pm

Nem értem hogy miért nem cselekszek, miért nem mondom el neki hogy szeretem... Talán mert félek? Igen, biztos ez az, másképpen már rég bevallottam volna.
-Hát nem unalmas velük az életem.- Mosolygok rá, és belepillantok a szemeibe, aztán nagy nehezen az arcára pillantok, és mosolygok rá tovább, mit sem sejtve hogy ő elbambult.
-Rosie, figyelj rám. Vedd lazán a dolgot, és akkor nem fogsz bekattanni a tanulásba... Különben is, ha bekattannál, ki venné át a legszebb lány címet tőled?- Mosolygok, és egy kicsit ledöbbenek azon amit mondok, de hát ez van, visszacsinálni már nem tudom.
-Igen, néha ki szoktunk szökni. Pedig nagyon jó, mert nem lát meg senki.- Mosolygok rá sejtelmesen, aztán figyelek rá. Itt lenne az alkalom...
-Öhm.. izé, köszi...- Elpirulok, és amikor a homlokát nekitámasztja az enyémnek, adok a szájára egy puszit, ami után rettenetesen elvörösödök, ezt még sötétben is lehet látni.
Vissza az elejére Go down
Rose Callahan
Ötödik évfolyam
Rose Callahan


Hozzászólások száma : 18
Join date : 2011. Aug. 22.

Rose & Remus Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rose & Remus   Rose & Remus EmptySzomb. Szept. 03, 2011 10:03 am

Eléggé rossz érzésem támadt. Lelkiismeret furdalás... Lehet, hogy azért, mert tilosban járok? Biztos... Nagyon ritkán kószálok éjjelente. Nem vagyok az a csavargós fajta...
-De jó neked...
Sóhajtottam. A szavak csak úgy kicsúsztak az ajkaim között. Sajnos igen, eléggé unalmasak a mindennapjaim.
-Nem tudom lazán venni... Meghibbanok!
Nevettem fel keserűen, és nem válaszolva a "legszebb lány" részre. Jobb, ha nem mondok semmit, mert annak ájulás lesz a vége...
-Nem lát senki? Még az őrjáratozó tanárok sem?
Teljesen elképedtem. Ezt hogy csinálják? Én még a könyvtári csokievés közben is lebukom... Nagyon béna vagyok....
Csak megráztam a fejemet, hogy "szóra sem érdemes." A puszitól... meg teljesen elképedtem. Ideje menni, mielőtt még beégek teljesen.
-Oh... Hát, azt hiszem, megyek.
Sóhajtottam felállva.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Rose & Remus Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rose & Remus   Rose & Remus Empty

Vissza az elejére Go down
 
Rose & Remus
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Remus J. Lupin
» Rosie & Remus
» Bellatrix & Remus & Rodolphus
» Remus, Lily és James
» Rose Callahan

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hogwarts  :: Roxfort :: Földszint :: Trófea terem-
Ugrás: