Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Roxfort ... Írd újra a történelmet!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
1975 öt írunk, azaz Voldemort éppen most van felemelkedőben, azonban hogy sikerül-e elérnie nemesnek nevezett célját, nem a sors dönti el, hanem Ti. Alternatív valóság, NEM feltétlenül ragaszkodunk ahhoz hogy minden úgy legyen ahogyan eddig volt. A történetet Ti alakítjátok. Megtörténhet hogy Harry Potter meg sem születik, Bellatrix édesanyává válik avagy Lily Evans éppen Mrs. Piton lesz. Rajtatok múlik. Éld át a múltat, írd át a múltat!
Legutóbbi témák
» Csevegő
Rosie & Remus EmptyVas. Jan. 29, 2012 4:34 am by Solomon Stormheart

» Leonella Sirett
Rosie & Remus EmptyHétf. Dec. 26, 2011 1:50 pm by Rodolphus Lestrange

» Nymphadora Elois Giovanni
Rosie & Remus EmptyHétf. Dec. 26, 2011 1:48 pm by Rodolphus Lestrange

» Társaink
Rosie & Remus EmptyHétf. Okt. 10, 2011 7:16 pm by Lily Evans

» Thylane és Antonyn & Sylen
Rosie & Remus EmptySzomb. Szept. 24, 2011 1:57 am by Thylane Hemsworth

» Max & Lily
Rosie & Remus EmptySzomb. Szept. 24, 2011 1:47 am by Lily Evans

» Mardekáros diákok & Voldemort & Solomon
Rosie & Remus EmptyVas. Szept. 18, 2011 6:54 am by Rodolphus Lestrange

» Sylen & Vanda
Rosie & Remus EmptyVas. Szept. 18, 2011 5:23 am by Vanda Walwin

» Bellatrix & Remus & Rodolphus
Rosie & Remus EmptySzer. Szept. 07, 2011 9:09 am by Bellatrix Black

Top posters
Rodolphus Lestrange
Rosie & Remus Vote_lcapRosie & Remus Voting_barRosie & Remus Vote_rcap 
Max X. Martiness
Rosie & Remus Vote_lcapRosie & Remus Voting_barRosie & Remus Vote_rcap 
Lily Evans
Rosie & Remus Vote_lcapRosie & Remus Voting_barRosie & Remus Vote_rcap 
Bellatrix Black
Rosie & Remus Vote_lcapRosie & Remus Voting_barRosie & Remus Vote_rcap 
Remus J. Lupin
Rosie & Remus Vote_lcapRosie & Remus Voting_barRosie & Remus Vote_rcap 
Antonyn A. Dolohov
Rosie & Remus Vote_lcapRosie & Remus Voting_barRosie & Remus Vote_rcap 
Potionus White
Rosie & Remus Vote_lcapRosie & Remus Voting_barRosie & Remus Vote_rcap 
Solomon Stormheart
Rosie & Remus Vote_lcapRosie & Remus Voting_barRosie & Remus Vote_rcap 
James Potter
Rosie & Remus Vote_lcapRosie & Remus Voting_barRosie & Remus Vote_rcap 
Lord Voldemort
Rosie & Remus Vote_lcapRosie & Remus Voting_barRosie & Remus Vote_rcap 
Staff

 

 Rosie & Remus

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Rose Callahan
Ötödik évfolyam
Rose Callahan


Hozzászólások száma : 18
Join date : 2011. Aug. 22.

Rosie & Remus Empty
TémanyitásTárgy: Rosie & Remus   Rosie & Remus EmptySzer. Aug. 24, 2011 9:38 am

*Roxmortsi hétvége van. A falu utcáján koválgok, teljesen céltalanul. Remust sem találom, így értelmetlen a keresgélésem. Végül egy mellékutcába tértem. Egy kocsma mellett sétáltam el. Persze, a Szárnyas Vadkan! Beléptem a nyekergő ajtón, és a leghátsó asztalnál foglaltam helyet. Kértem egy üveg vajsört. Pohár van nálam, felkészültem, hogy betévedek ide. Egyedül, magányosan iszogattam az italomat. *
Vissza az elejére Go down
Remus J. Lupin
Ötödik évfolyam
Remus J. Lupin


Hozzászólások száma : 50
Join date : 2011. Aug. 15.

Rosie & Remus Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rosie & Remus   Rosie & Remus EmptySzer. Aug. 24, 2011 10:47 am

Lompos farkas, sunyítva szalad... Lehetne ezt mondani, de hangtalanul lépkedek Roxmortsban. James imádlak, komolyan... Na jó, cska a láthatatlanná tévő köpenyét imádom, Jamest magát nem, őt csak bírom... Leveszem magamról a köpenyt, ballonkabátom zsebébe süllyesztem, és belépek a kocsmába. Körülnézek, és egy ismerős arcot pillantok meg. Elvörösödve huppanok le egy székre ami vele szembe van.
-Szia Rosie, hogy-hogy itt?- Még egy puszit is adok az arcára, és mosolygok tovább.
Vissza az elejére Go down
Rose Callahan
Ötödik évfolyam
Rose Callahan


Hozzászólások száma : 18
Join date : 2011. Aug. 22.

Rosie & Remus Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rosie & Remus   Rosie & Remus EmptyCsüt. Aug. 25, 2011 12:55 am

Ujjaimmal dobolni kezdtem az asztalon. Unatkozom... Bár itt lenne valaki... barát, vagy Remus, vagy bárki. Vajsörömet lassan iszogatom, és megállapítom, enyhén por ízű, de nem gond. Még mindig finom. Ekkor nyílt ki a kocsma ajtaja, és ... Remus lépet be rajta. Nagyot dobbant a szívem, és elvigyorodtam.
-Szia Remus! Csak betévedtem.
Mosolyogtam, és a puszira elpirultam egy picit. Mostanában jobban visszafogom a vörösödést.
-És te, mi járatban?
Kérdeztem mosolyogva, és még egy poharat előszedtem a táskámból, hogy ha kér inni valót...
Vissza az elejére Go down
Remus J. Lupin
Ötödik évfolyam
Remus J. Lupin


Hozzászólások száma : 50
Join date : 2011. Aug. 15.

Rosie & Remus Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rosie & Remus   Rosie & Remus EmptyVas. Aug. 28, 2011 2:47 am

A kocsmába belépve sokan felismernek és régi ismerősként üdvözölve integetnek oda. Mindenkit megjutalmazok egy barátságos mosollyal és intéssel, a kocsmárosnak jó nagyot intek, ő régi ismerősöm, nekem mindig van tiszta pohara, meg Jameséknek is.
-Én? Én tilosban járkálok egy kicsit, úgyhogy psszt.- A mutatóujjamat játékosan ráteszem az ajkaira, és mosolygok rá.
-Oh, ne fáradj.- A kocsmáros felé fordulok. -Aberforth, két tiszta poharat, és vajsört kérünk.- Fordulok vissza Rosiehoz, és átülök mellé, vagyis átviszem a széket, és megfogom a kezét.
-Számomra mindig van tiszta pohara, meg Jameséknek is... Mi már itt is, és a Seprűben is törzsvendégek vagyunk.- Mosolygok rá, és amennyire csak lehet közelebb csúszok hozzá a székkel, és egy picit elpirulva mosolygok rá.
Vissza az elejére Go down
Rose Callahan
Ötödik évfolyam
Rose Callahan


Hozzászólások száma : 18
Join date : 2011. Aug. 22.

Rosie & Remus Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rosie & Remus   Rosie & Remus EmptyVas. Aug. 28, 2011 5:58 am

Körbepillantottam a kocsmában. Mindenki idegen számomra... Csak párszor jártam itt, nem igazán találok ismerős arcokat... Roxforti diákok is csak néha vetődnek ide. Van pár törzsvendég, de a Három Seprű népszerűbb hely...
-Nyugi, nem mondom el senkinek.
Kuncogtam, majd egy picit elvörösödtem, amikor ujjai ajkaimhoz értek... Mély levegőt vettem, hogy szívverésem újra lelassuljon.
Csak mosolyogtam, ahogy kért poharakat és vajsört. Nem is tudtam, hogy ebben a rozzant kocsmában valami tiszta is van...
-Köszi!
Egy puszit nyomtam az arcára. Én is belepirultam, de... ez csak úgy jött. Éreztem, hogy kezemet megfogta, így megint elpirultam.
-Én nem igen járok ilyen helyekre... Leginkább a Vasútállomáson vagyok, teljesen egyedül, nyugalomban.
Utálom a tömegzavart. A vasúton csend és béke uralkodik. Leülök egy padra, és olvasgatok. Kell ennél több?
-Na és hogy vagy mostanában?
Kérdeztem mosolyogva. Nem beszéltünk a legutóbbi találkozásunk óta, amit nagyon bánok...
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Rosie & Remus Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rosie & Remus   Rosie & Remus Empty

Vissza az elejére Go down
 
Rosie & Remus
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Lexi & Rosie...
» Remus J. Lupin
» Rose & Remus
» Bellatrix & Remus & Rodolphus
» Remus, Lily és James

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hogwarts  :: Varázs Világ :: Roxmorts :: Szárnyas Vadkan-
Ugrás: