Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Roxfort ... Írd újra a történelmet!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
1975 öt írunk, azaz Voldemort éppen most van felemelkedőben, azonban hogy sikerül-e elérnie nemesnek nevezett célját, nem a sors dönti el, hanem Ti. Alternatív valóság, NEM feltétlenül ragaszkodunk ahhoz hogy minden úgy legyen ahogyan eddig volt. A történetet Ti alakítjátok. Megtörténhet hogy Harry Potter meg sem születik, Bellatrix édesanyává válik avagy Lily Evans éppen Mrs. Piton lesz. Rajtatok múlik. Éld át a múltat, írd át a múltat!
Legutóbbi témák
» Csevegő
Remus J. Lupin EmptyVas. Jan. 29, 2012 4:34 am by Solomon Stormheart

» Leonella Sirett
Remus J. Lupin EmptyHétf. Dec. 26, 2011 1:50 pm by Rodolphus Lestrange

» Nymphadora Elois Giovanni
Remus J. Lupin EmptyHétf. Dec. 26, 2011 1:48 pm by Rodolphus Lestrange

» Társaink
Remus J. Lupin EmptyHétf. Okt. 10, 2011 7:16 pm by Lily Evans

» Thylane és Antonyn & Sylen
Remus J. Lupin EmptySzomb. Szept. 24, 2011 1:57 am by Thylane Hemsworth

» Max & Lily
Remus J. Lupin EmptySzomb. Szept. 24, 2011 1:47 am by Lily Evans

» Mardekáros diákok & Voldemort & Solomon
Remus J. Lupin EmptyVas. Szept. 18, 2011 6:54 am by Rodolphus Lestrange

» Sylen & Vanda
Remus J. Lupin EmptyVas. Szept. 18, 2011 5:23 am by Vanda Walwin

» Bellatrix & Remus & Rodolphus
Remus J. Lupin EmptySzer. Szept. 07, 2011 9:09 am by Bellatrix Black

Top posters
Rodolphus Lestrange
Remus J. Lupin Vote_lcapRemus J. Lupin Voting_barRemus J. Lupin Vote_rcap 
Max X. Martiness
Remus J. Lupin Vote_lcapRemus J. Lupin Voting_barRemus J. Lupin Vote_rcap 
Lily Evans
Remus J. Lupin Vote_lcapRemus J. Lupin Voting_barRemus J. Lupin Vote_rcap 
Bellatrix Black
Remus J. Lupin Vote_lcapRemus J. Lupin Voting_barRemus J. Lupin Vote_rcap 
Remus J. Lupin
Remus J. Lupin Vote_lcapRemus J. Lupin Voting_barRemus J. Lupin Vote_rcap 
Antonyn A. Dolohov
Remus J. Lupin Vote_lcapRemus J. Lupin Voting_barRemus J. Lupin Vote_rcap 
Potionus White
Remus J. Lupin Vote_lcapRemus J. Lupin Voting_barRemus J. Lupin Vote_rcap 
Solomon Stormheart
Remus J. Lupin Vote_lcapRemus J. Lupin Voting_barRemus J. Lupin Vote_rcap 
James Potter
Remus J. Lupin Vote_lcapRemus J. Lupin Voting_barRemus J. Lupin Vote_rcap 
Lord Voldemort
Remus J. Lupin Vote_lcapRemus J. Lupin Voting_barRemus J. Lupin Vote_rcap 
Staff

 

 Remus J. Lupin

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Remus J. Lupin
Ötödik évfolyam
Remus J. Lupin


Hozzászólások száma : 50
Join date : 2011. Aug. 15.

Remus J. Lupin Empty
TémanyitásTárgy: Remus J. Lupin   Remus J. Lupin EmptyKedd Aug. 16, 2011 2:13 am

Remus J. Lupin Chace-crawford1

Alapadatok
Név: Remus John Lupin
Becenév: Holdsáp, Remy, Remus
Nem: Fiú
Kor: 15 éves
Születési hely, idő: 1960. március 10. West Sussex
Ház: Griffendél
Foglalkozás: Auror szeretnék lenni, de nem hiszem hogy valaha is az válik belőlem.
Származás: Aranyvérű vagyok
Családtagok: Édesapa: John Lupin, 45 éves, auror, nagyon jó kapcsolat.
Édesanya: Annabelle Lupin (Prewett), 40 éves, háztartásbeli, igazi anya-fia kapcsolat.

Jellem:
Tehát.. Milyen is vagyok? Kedves , megértő, és... Egy igazán jó barát azt hiszem. Mindenben kiállok a barátaim mellett, meg a lányok mellett is.. És rettentő szerény ember vagyok.. Meg igazságos is, ettől függetlenül nem vetem meg a csínyeket, és a mókázást sem. Könnyen rá tudnak venni a barátaim a dolgokra, más nagyon nem befolyásolhat. Egyébként pedig visszahúzódó típus vagyok, nem nyílok meg könnyen mások előtt, és szégyenlős is vagyok.. Ezt főleg a lányoknak mondom.. Mondták már hogy jóképű vagyok, mégsem élek ezzel vissza.

Kinézet:
Hmm… Nem vagyok egy görög adonisz az látszik rajtam, egyrészt azért mert vérfarkas vagyok és ez legyengíti a szervezetemet, másrészt az izomzatom is farkasként nagyobb, mint emberként, inkább szálkásabb gyerek vagyok.. Amúgy a testem tele van hegekkel, karmolásnyomokkal, ezt mind azért mert magamat marcangoltam… Amúgy világosbarna félhosszú hajam van, ami télen sötétebb, nyáron világosabb… És.. van egy pár ősz hajszálam is, már most… Kék szemeim vannak ráadásul… 176 cm, vagyok, és 50 kg. Az iskolában talárt viselek, azt is kizárólag az órákon, hétvégente, vagy éppen más alkalmakkor mugli ruhát hordok.. Azokból is az ingek, farmerok és tornacipőket szeretem… De a pólókat is szívesen felveszem.

Pár apróság

Legnagyobb félelem: Megtámadom, és megölöm a barátaimat.
Legszebb emlék: Barátokat szereztem
Legrosszabb emlék: Az első átváltozás
Cél, amit el szeretne érni: Felvegyenek aurornak, és nagy család.

Történet:
Fejezetek egy vérfarkas történetéből:
 1960. március 10. Megszülettem én Remus Lupin, aki megkapta az édesapja után a John nevet is. Már akkor különös sors adatott meg ugyanis majdnem odavesztem, én is meg anya is… Na úgy az éjjeli órákban születtem valamikor, azt hiszem… úgy.. 10kor de nem tudom pontosan.

 1961: Nőttem egy kicsit, meg megtanultam kúszni-mászni, aztán gagyogni is, és úgy másfél éves koromra pedig már beszéltem is valamennyit. Az első szavam az „ada” volt ami anyám szerint apát, apám szerint anyát jelentet.. Én meg kijelentem hogy a kutyát mondtam így akkor hogy tisztában legyenek vele…

 1962: Sokat nem tudok mondani, de 2 éves lettem hurrá, és szobatiszta mint az „adá”-k… Na jó, nem vagyok kutya, de azt tudom hogy nem pisiltem be és, nem is kellett már pelenkázni.. Na jó beszéljünk arról hogy mi történt egy év múlva..

 1963: Otthon kaptam ilyen óvodai oktatást vagy mi a szöszt, hogy verjenek bele valamit abba a cuki fejecskémbe.. Na jó, ezt hanyagoljuk tehát abba az „okos kis fejembe” vertek némi tudást amit akkor meg lehet tanítani…

 1964: Anyám nem ment vissza aurorkodni, hanem inkább otthon maradt, apám úgy is el tudta tartani a családot hogy csak ő dolgozott. Apámat előléptetik auror parancsnokká

 1965: Apám nagyon sokat van távol, állandóan a minisztériumban van, ám nem köti anyám orra alá, hogy miért.

 1966. Életem szörnyű szakaszának kezdete.. Apám összeveszik Fernir Greyback-kal aki egy óvatlan teliholdas éjszakán, amikor kint játszottam a kertben, megtámadott, és megharapott. Természetesen vérfarkas formában.. Amikor a szüleim megtalálnak, lelkileg megrokkannak.. A Szent Mungóba visznek, ám az ápolók közlik hogy én is vérfarkas lettem… Még ebben az évben megtörténik az első átváltozásom, ami alatt iszonyú fájdalmakat élek át, soha, senkinek nem kívánom az ilyet… Aki meg megtámadott, azt sajnálom, mert még itt nem tudtam hogy ki is volt az.. A pincében változok át, és mindig láncra vernek, nehogy kárt tegyek másokban.. De magamban mindig kárt teszek..

 1967: Az átváltozásaimat már lassan megszokom, kivéve ezeket a fájdalmakat. A taníttatásom folyik tovább, azonban engem már nem lelkesít semmi. Hiszen egy olyan ember lettem aki soha nem fog sikereket elérni az életben. Megkomolyodtam, és többé már nem kergettem gyerekes álmokat.. Ám az egyik nap, amikor gubbaszottam a szobámban, csak úgy betört az egyik ablak.. Lerohantam és megkérdeztem mitől van ez.. Apám és anyám leült mellék és elmondták amit eddig is tudtam, hogy varázsló vagyok. Most csak megerősítést nyertem. De ugyanakkor elmondták azt is hogy nem tanulhatok a Roxfortban, mert vérfarkas vagyok..

 1968: Még nem tudtam túltenni magam azon hogy nem lehetek roxforti tanuló, ám a szüleim titokban leveleztek az iskola igazgatójával, Dumbledore-al, aki megírta nekik hogy megkezdik az előkészületeket arra, hogy befogadjanak…

 1969: Apám elmondta, ha minden jól megy, jövőre a Roxfort növendéke leszek! Majd’ kiugrottam a bőrömből.

 1970. március 10: „Tisztelt Remus John Lupin örömmel értesítjük hogy felvételt nyert a Rox…” Azt hittem menten összeesek mégis Roxfortos leszek, végre, ez volt minden álmom, hogy oda mehessek… Abban a pillanatban elfelejtettem azt is, hogy vérfarkas vagyok, annyira örültem a hírnek..

 1970. szeptember 1.-Mostig.:

 A beosztási ceremónián a Griffendélbe kerültem.

 Megismerkedtem James Potterrel, Sirius Black-el és Peter Pettigrew-val

 Annak érdekében hogy ne bántsak senkit a „Szellemszállás”-on változtam át, ahol nem bánthattam senkit.. Na jó, azért magamat még mindig tépkedtem dühömben.

 Sikeresen elvégeztem az elsőt

 A nyáron eljött hozzánk James!

 Elkezdtem a második évemet a Roxfortban, ahol az első holdtölte után James és Sirius rájött hogy vérfarkas vagyok, ám meglepetésemre nem undorodtak el, hanem elhatározták hogy segítenek rajtam.. Ja, és kaptam egy szép becenevet tőlük a Remy mellé, az pedig a Holdsáp lett. Életemben először igazán boldog voltam.

 Elvégzem a másodikat

 Jamesék elhatározzák második végén hogy animágusok lesznek… Próbálom őket
lebeszélni, még nyáron is amikor mindketten ellátogatnak hozzám, de nem sikerül.

 Harmadik elején már tudnak mindent amit az animágiáról kell, vonakodva, ám én is beleegyezek,hogy azok legyenek.

 Az első sikertelen varázslatok az animágiával kapcsolatban.. Jameséknek büntetőmunka, és még sok minden más..

 Harmadik év vége, valamennyi változás Jameséknél, ám nem sok.

 A harmadikat is elvégeztem, jelentem!

 Negyedik év eleje, James és Sirius részlegesen átalakul, Petert beavatjuk a titokba, és ő is megkezdi az animágia tanulását.. James és Sirius új becenevet kap, előbbi az „Ágas” utóbbi a „Tapmancs” névre hallgat.
 Negyedik év vége, James és Sirius először öltik fel tényleges formájukat…

 Elvégeztem a negyediket is… Zsír.

 Nyáron Sirius és James gőzerővel készítik Petert, én pedig az év alatt megrajzoltam a Roxfort földszintjének a térképét.

 Megkezdjük az ötödik tanévet is, kineveznek Prefektusnak…

Vissza az elejére Go down
Max X. Martiness
Hetedik évfolyam
Max X. Martiness


Hozzászólások száma : 105
Join date : 2011. Aug. 14.

Remus J. Lupin Empty
TémanyitásTárgy: Re: Remus J. Lupin   Remus J. Lupin EmptyKedd Aug. 16, 2011 2:24 am

Korrekt előtörténet, nekem tetszik. ELFOGADOM! Ha nincs másnak ellenvetése. Foglalj avit és mehetsz játszani.
Vissza az elejére Go down
 
Remus J. Lupin
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Rose & Remus
» Rosie & Remus
» Bellatrix & Remus & Rodolphus
» Remus, Lily és James

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hogwarts  :: Karakterek :: Elfogadott előtörténetek :: Griffendél-
Ugrás: