Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Roxfort ... Írd újra a történelmet!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
1975 öt írunk, azaz Voldemort éppen most van felemelkedőben, azonban hogy sikerül-e elérnie nemesnek nevezett célját, nem a sors dönti el, hanem Ti. Alternatív valóság, NEM feltétlenül ragaszkodunk ahhoz hogy minden úgy legyen ahogyan eddig volt. A történetet Ti alakítjátok. Megtörténhet hogy Harry Potter meg sem születik, Bellatrix édesanyává válik avagy Lily Evans éppen Mrs. Piton lesz. Rajtatok múlik. Éld át a múltat, írd át a múltat!
Legutóbbi témák
» Csevegő
~°°~Lily és Max ~°°~ EmptyVas. Jan. 29, 2012 4:34 am by Solomon Stormheart

» Leonella Sirett
~°°~Lily és Max ~°°~ EmptyHétf. Dec. 26, 2011 1:50 pm by Rodolphus Lestrange

» Nymphadora Elois Giovanni
~°°~Lily és Max ~°°~ EmptyHétf. Dec. 26, 2011 1:48 pm by Rodolphus Lestrange

» Társaink
~°°~Lily és Max ~°°~ EmptyHétf. Okt. 10, 2011 7:16 pm by Lily Evans

» Thylane és Antonyn & Sylen
~°°~Lily és Max ~°°~ EmptySzomb. Szept. 24, 2011 1:57 am by Thylane Hemsworth

» Max & Lily
~°°~Lily és Max ~°°~ EmptySzomb. Szept. 24, 2011 1:47 am by Lily Evans

» Mardekáros diákok & Voldemort & Solomon
~°°~Lily és Max ~°°~ EmptyVas. Szept. 18, 2011 6:54 am by Rodolphus Lestrange

» Sylen & Vanda
~°°~Lily és Max ~°°~ EmptyVas. Szept. 18, 2011 5:23 am by Vanda Walwin

» Bellatrix & Remus & Rodolphus
~°°~Lily és Max ~°°~ EmptySzer. Szept. 07, 2011 9:09 am by Bellatrix Black

Top posters
Rodolphus Lestrange
~°°~Lily és Max ~°°~ Vote_lcap~°°~Lily és Max ~°°~ Voting_bar~°°~Lily és Max ~°°~ Vote_rcap 
Max X. Martiness
~°°~Lily és Max ~°°~ Vote_lcap~°°~Lily és Max ~°°~ Voting_bar~°°~Lily és Max ~°°~ Vote_rcap 
Lily Evans
~°°~Lily és Max ~°°~ Vote_lcap~°°~Lily és Max ~°°~ Voting_bar~°°~Lily és Max ~°°~ Vote_rcap 
Bellatrix Black
~°°~Lily és Max ~°°~ Vote_lcap~°°~Lily és Max ~°°~ Voting_bar~°°~Lily és Max ~°°~ Vote_rcap 
Remus J. Lupin
~°°~Lily és Max ~°°~ Vote_lcap~°°~Lily és Max ~°°~ Voting_bar~°°~Lily és Max ~°°~ Vote_rcap 
Antonyn A. Dolohov
~°°~Lily és Max ~°°~ Vote_lcap~°°~Lily és Max ~°°~ Voting_bar~°°~Lily és Max ~°°~ Vote_rcap 
Potionus White
~°°~Lily és Max ~°°~ Vote_lcap~°°~Lily és Max ~°°~ Voting_bar~°°~Lily és Max ~°°~ Vote_rcap 
Solomon Stormheart
~°°~Lily és Max ~°°~ Vote_lcap~°°~Lily és Max ~°°~ Voting_bar~°°~Lily és Max ~°°~ Vote_rcap 
James Potter
~°°~Lily és Max ~°°~ Vote_lcap~°°~Lily és Max ~°°~ Voting_bar~°°~Lily és Max ~°°~ Vote_rcap 
Lord Voldemort
~°°~Lily és Max ~°°~ Vote_lcap~°°~Lily és Max ~°°~ Voting_bar~°°~Lily és Max ~°°~ Vote_rcap 
Staff

 

 ~°°~Lily és Max ~°°~

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Max X. Martiness
Hetedik évfolyam
Max X. Martiness


Hozzászólások száma : 105
Join date : 2011. Aug. 14.

~°°~Lily és Max ~°°~ Empty
TémanyitásTárgy: ~°°~Lily és Max ~°°~   ~°°~Lily és Max ~°°~ EmptyKedd Aug. 23, 2011 6:46 pm


Egy kis lazítás nekem is kijár, így hát felballagok az ötödikre, egyenesen a nekünk kijelölt fürdőhöz. Vagyis jobban mondva a prefektusok fürdőjéhez. Belépek és vigyorogva nyugtázom, hogy senki nincs bent. Kiengedem a vizet, jó sok hab fürdőt teszek bele, de, hogy minek, azt magam se tudom. Ledobom magamról a ruhát, majd kényelmesen elhelyezkedem és ellazulok. Pálcám mellettem a biztonság kedvéért, de most nincs kedvem senkit se megátkozni. Na persze, ez hazugság, csak most valahogy jobb a lazulás, mint az, hogy szétátkozzak valakit. Úgy is csak Lupin tudna rám nyitni, de most kivételesen őt sem akarom bántani egy ilyen kellemes reggelen.
Vissza az elejére Go down
Lily Evans
Ötödik évfolyam
Lily Evans


Hozzászólások száma : 94
Join date : 2011. Aug. 14.

~°°~Lily és Max ~°°~ Empty
TémanyitásTárgy: Re: ~°°~Lily és Max ~°°~   ~°°~Lily és Max ~°°~ EmptyKedd Aug. 23, 2011 6:54 pm

Gondoltam, hogy ilyen korai órán még senki nincs fent, így nyugodtan be tudok lógni ide-oda. Persze, csak gondoltam... nem tudtam már aludni, az egyik szobatársam rosszul volt az éjjel és két másik lánnyal beszélgettek a hálóterembe. Kicsit sem volt idegesítő hajnalok hajnalán... áh...
Egy egyszerű fürdőruha van rajtam, fekete-világoskék mintás valamint felette egy rövidnadrág és egy póló. Benyitok. Hirtelen meg is torpanok az ajtóban, mert észreveszem, hogy van bent valaki. Pontosabban ez nem zavarna, ha az illető nem Mardekáros lenne. Az ajtóban állva elgondolkodom. Bemenjek vagy ne? Elvégre elég nagy a fürdő, elférünk az egyikünk az egyik oldalon, a másikunk a másikon.
Vissza az elejére Go down
Max X. Martiness
Hetedik évfolyam
Max X. Martiness


Hozzászólások száma : 105
Join date : 2011. Aug. 14.

~°°~Lily és Max ~°°~ Empty
TémanyitásTárgy: Re: ~°°~Lily és Max ~°°~   ~°°~Lily és Max ~°°~ EmptyKedd Aug. 23, 2011 7:02 pm


Azon merengek, hogyan is végezzem el a feladatomat. A suliban nem csinálhatok olyat, ami tilos, mert még rosszul jönne ki és a végén eltörik a pálcám. Bár az lenne a legkisebb probléma, ha megtörténne. Szerzek másikat, mennyiből tart Lupin képét beverni érte!? Merengek még magamban mindig, mikor nyílik az ajtó. Abban a pillanatban bűvölök magamra fürdőnadrágot, bárki is jön be. Azonban eléggé meglep a jelenség.
-Nocsak... nocsak. Lily Evans tilosban. Mi járatban erre? -na nem, mintha nem tudnám, hogy fürdeni jött, csak épp az a gond, hogy rossz helyre tévedt. Na most kivételesen nem fogom piszkálni, mert kell a feladathoz Evans.
-Nyugodtan beljebb jöhetsz. Most nem harapok. -tényleg nem akarom bántani... még. Főleg úgy, hogy tudja is. Majd akkor, ha nem figyel. A vízben ülök még mindig, eszem ágában sincs onnan kiszállni, hiszen annyira kellemes. Várom, hogy mit lép Lily és kíváncsian fürkészem tekintetemmel.
Vissza az elejére Go down
Lily Evans
Ötödik évfolyam
Lily Evans


Hozzászólások száma : 94
Join date : 2011. Aug. 14.

~°°~Lily és Max ~°°~ Empty
TémanyitásTárgy: Re: ~°°~Lily és Max ~°°~   ~°°~Lily és Max ~°°~ EmptyKedd Aug. 23, 2011 7:08 pm

Már úgy gondolom, hogy rosszul döntök, de azért mégis csak beljebb lépek és biccentek egyet.
-Szia Max. -Igazából csak látásból ismerem, jó ha egyszer vagy kétszer váltottam vele egy-két szót. De az sem volt éppen a legfényesebb... úgy őszintén. Aztán csak vállat vonok. Út közben leteszem a kezemben lévő cuccokat, kicsit messzebb a fiétól és leguggolok. Belenyúlok a vízbe, kellemes. A kérdésre csak utólag adom meg a választ.
-Gondoltam, hogy felfrissülök kora reggel. -Kérdezni nem kérdezek vissza, minek? Leveszem a ruháimat közben, majd belelépek lassan a fürdőbe és egy pillanatra becsukom a szemeimet. Nagyon jó érzés ez most, csak ne lenne itt Max...
-Most nem? Örülök neki. Ma éppenséggel legkevésbé sincs kedvem semmi olyanhoz, ami például veszekedés vagy ahhoz hasonló. - De ugye amit muszáj, azt muszáj. Kíváncsi pillantását vetek a Mardekárosra, majd vissza magam elé. Kicsit a habokkal kezdek el játszadozni, nem zavartatom magamat.
Vissza az elejére Go down
Max X. Martiness
Hetedik évfolyam
Max X. Martiness


Hozzászólások száma : 105
Join date : 2011. Aug. 14.

~°°~Lily és Max ~°°~ Empty
TémanyitásTárgy: Re: ~°°~Lily és Max ~°°~   ~°°~Lily és Max ~°°~ EmptyKedd Aug. 23, 2011 7:19 pm


Miért kell mindenkinek azt hinnie, hogy én egy szemét alak vagyok!? Komolyan nem értem őket. Nekem is lehetnek jó napjaim és olyankor tudok kedves is lenni, csak nem mutatom nagyon feltűnően. Akar az ostoba kérdésekre válaszolgatni a fene. Mi történt veled? Hogy-hogy ilyen vagy? Mért vagy kedves? Fuu... már az agyamra mennek ezek a kérdések. Közben válaszol Lily is a feltett kérdésemre.
-Ja vagy úgy. Amúgy nem gondoltad, hogy nagyon is rossz helyen próbálod megtenni? -vigyorodom el. Nem nagyon zavar a jelenléte, most nem kötekedésből kérdeztem. Ezt a tudtára is adtam. Csak nem lenne szerencsés, ha még egy valaki bejönne ide. Főleg, ha az a valaki Lupin.
-Képzeld, nekem sincs kedvem veszekedni. Majd este tombolom ki magam azokon, akiket megfogok a folyosón. -vigyorgok még mindig. Közben eléggé megbámulom, mikor csak úgy előttem ledobja a ruháit. Azért ezt nem gondoltam róla, de nagyon is jó teste van Lily-nek, nem tagadás. Ha észrevette, hogy bámulom, az se nagyon érdekel.
-Amúgy mindig ilyen korán kelsz? -kérdezem, bár a legkevésbé sem érdekel, csak a beszélgetést kell fenntartani, meg a megfelelő alkalmat kell megtalálni.
Vissza az elejére Go down
Lily Evans
Ötödik évfolyam
Lily Evans


Hozzászólások száma : 94
Join date : 2011. Aug. 14.

~°°~Lily és Max ~°°~ Empty
TémanyitásTárgy: Re: ~°°~Lily és Max ~°°~   ~°°~Lily és Max ~°°~ EmptyKedd Aug. 23, 2011 7:34 pm

Én úgy vagyok vele, ha egyszer olyan volt vele amilyen, akkor mit várjak el tőle? Főleg hogy Mardekáros és ez a vérében van. Kíváncsi pillantásomat ismét rá szegezem, a kérdésére pedig csak megvonom a vállamat.
-Nem gondoltam. Viszont most már tuti, hogy nem fogok elmenni, bocsi. -Halvány mosolyt eresztek el Max felé. Igen, amúgy észrevettem, hogy megbámult, viszont nem szólok rá semmit. Mostanság mindenki azt teszi, bár nem értem miért. Na jó, azért nem mindenki. Kicsit elmélyedek gondolataimba, aztán felvonom a szemöldököm.
-Hm... akkor majd kerülöm a folyosókat. -A következőkben nem szólok semmit. Az utolsó kérdésre is a választ egy kicsit elhalasztom, és érdekes tekintettel nézek rá végül Maxre. Ne mosolygok, a pillantásom semmitmondó.
-Nem. Csak a szobatársam beteg és fent voltak egész éjjel és... aztán reggel korán már elkezdtek beszélgetni és nem lehetett tőlük aludni. És te? -Csak rászántam magamat, hogy vissza kérdezzek... de csak ennyit.
Vissza az elejére Go down
Max X. Martiness
Hetedik évfolyam
Max X. Martiness


Hozzászólások száma : 105
Join date : 2011. Aug. 14.

~°°~Lily és Max ~°°~ Empty
TémanyitásTárgy: Re: ~°°~Lily és Max ~°°~   ~°°~Lily és Max ~°°~ EmptyKedd Aug. 23, 2011 7:54 pm


Jó, hát nem tehetek róla, hogy Lily-t alapjáráson utálom. Egy, mert Griffendéles. Mondjuk ez még tűrhető is lenne, mert egész normális is néha. Kettő, sárvérű. Ez elég ok, hogy ne kedveljem. Ez van, ezt nevelték belém és én el is fogadom. Ha ellenkezek, végem van, és még fiatal vagyok a halálhoz.
-Nem mondtam, hogy menj el, sőt örülök is, hogy itt vagy. -jajj miket beszélek én itt!? Megártott a víz, vagy túlságosan is reggel van, hogy ilyen hülyeségeket beszélek össze-vissza!?
-Kerüld is, ha nem szeretnél büntetőmunkát, vagy éppen pontot veszíteni. Úgy hallottam, te arra nagyon érzékeny vagy? -vigyorgok, bár próbálom magam türtőztetni, hogy nem undokoskodjak annyit, mert a végén még nem szól hozzám, vagy elmegy innen, amit egyáltalán nem akarok, addig, amíg nem én irányítom a cselekedeteit.
-Az eléggé kellemetlen lehet. Javasold neki, hogy menjen a gyengélkedőre. Ne aggódj, a javasasszony ott tartja még makk egészséges nem lesz. -javaslom, de hogy minek??
-Én prefektus vagyok, bármikor bejöhetek. Meg eléggé kimerültem a napokban, gondoltam felfrissítem magamat egy kicsit. Ennyit én is megérdemlek, bármennyire is bunkónak tartanak. -válaszolom, persze hazudok. Minek mondjam meg neki az igazat. A látszatom ugyan fenntartom, de, hogy meddig bírom ezt ki, fogalmam sincs.
Vissza az elejére Go down
Lily Evans
Ötödik évfolyam
Lily Evans


Hozzászólások száma : 94
Join date : 2011. Aug. 14.

~°°~Lily és Max ~°°~ Empty
TémanyitásTárgy: Re: ~°°~Lily és Max ~°°~   ~°°~Lily és Max ~°°~ EmptyKedd Aug. 23, 2011 8:28 pm

Én is utálom őt. És akkor ez meg is van tárgyalva.
-Örülsz? Akkor jó. - Halványan elmosolyodom, bár nem őszintén. Pontosabban még mindig nem tudom, mi szándéka van velem, hogy ilyen kedvesen viszonyul hozzám, de addig nem zavar, ameddig nem kezd el csipkelődni vagy pedig meg akar átkozni meg ilyenek.
-Érzékeny? Nem egészen. Csak kerülöm az ilyen dolgokat. - Vonom meg a vállamat. Egyszerűen csak nem vagyok szabályszegő típus. A prefektusi fürdőben is akárhányszor már jártam, egyszer sem fogtak meg... hál istennek. Ha be is jött prefektus vagy valami, akkor sem vontak le pontot. Ezért jó az ismeretség. Bár... azért néha én is megütöm a bokámat ilyen dolgokkal.
-Nem vagyok jóba a csajjal. - Rázom meg közben a fejemet, már a következő kijelentésre válaszolva. Tőlem aztán azt csinál amit akar, majd feltalálja magát. Csak ne hányja szét a hálótermet. A többi tényleg nem érdekel. Aztán Maxre vetem a pillantásomat, de csak egy rövidke pillanatra.
-Mindenkinek kijár egy kis pihenés. - Ez így van. Közben feltűzöm egy csattal a hajamat a fejem tetejére és kicsit lejeb csúszok a fürdőben. Kellemes nagyon a víz, jól érzem benne magamat. Kezemet néha-néha elhúzom egy hab mellett, ami érdekes formákat formáz magából utána.
Vissza az elejére Go down
Max X. Martiness
Hetedik évfolyam
Max X. Martiness


Hozzászólások száma : 105
Join date : 2011. Aug. 14.

~°°~Lily és Max ~°°~ Empty
TémanyitásTárgy: Re: ~°°~Lily és Max ~°°~   ~°°~Lily és Max ~°°~ EmptyKedd Aug. 23, 2011 8:43 pm


Kölcsönösen utáljuk egymást, ezt mindenki tudja már.
-Még szép. -csak tudnád, hogy mennyire is. Te jöttél be önszántadból, így legalább nem nekem kell keresnem és nem feltűnőség előtt beszélgetnem vele. Itt az ég világon senki nem lát minket és ez lesz a megfelelő alkalom, hogy megtegyem az első lépést. Csak még egy kicsit várok. Nem akarok gyanút kelteni benne. Eddig olyan jól elbeszélgettünk, még ha csak pár szót is váltunk.
-Én nem ezt hallottam, de ne feszegessük a témát. Egyszer adódik olyan alkalom, hogy nem veszekszünk. Használjuk ki. -persze nem szó szerint értem, mert önszántamból nem akarok tőle semmit sem. Gondolom, sőt tudom, hogy ő sem szó szerint értette, mert én se vagyok neki szimpatikus.
-Ja az más. A saját érdekedben mondtam. Ha nincs a szobában, tudsz rendesen aludni. -mondom vigyorogva neki. Érdekes a társasága. Most, hogy így belegondolva, egész normális, csak kár hogy sárvérű. Jajj, megint miket beszélek itt össze-vissza.
-Hát igen. Unalmas és fárasztó éjszakánként a folyosón mászkálni, főleg, ha az a hülye gondnok képtelen felfogni, hogy prefektus az ember és mindig cipelni akar az ügyeletes tanárhoz. -sóhajtok, persze viccelődve. Annyira utálom azt a kvibli-t, meg a nyávogó macskáját, hogy azt el se lehet mondani. Mikor fogja fel végre, hogy prefektus vagyok!?
Vissza az elejére Go down
Lily Evans
Ötödik évfolyam
Lily Evans


Hozzászólások száma : 94
Join date : 2011. Aug. 14.

~°°~Lily és Max ~°°~ Empty
TémanyitásTárgy: Re: ~°°~Lily és Max ~°°~   ~°°~Lily és Max ~°°~ EmptyKedd Aug. 23, 2011 9:13 pm

~Mit akar tőlem?~
Kérdő pillantással nézek Maxre, miközben azért halványan elmosolyodom ismét. Ez most az arcomon is marad, nem szeretnék azért olyan rosszmájúnak tűnni. Kedves vagyok meg minden, de az tény, hogy egy Mardekárosban nem tud az ember megbízni. Bólintok egyet a „még szép” hallatán, majd egy átsuhanó gondolat után én is megszólalok.
-Használjuk. – Rövid és tömör mondatokban beszélek, ebből is látszik, hogy nem akarok vele túlságosan nagy beszélgetést elkezdeni. Valahogy nem vagyok biztos a dolgomban. Közben kezdem érezni, hogy kicsit mintha fáznék. Még pár percig élvezem a vizet, de nem megy már sokáig, mert libabőrös vagyok. Kimászom inkább. Leterítem a törölközőmet, és arra ülök rá. A szobatársas témát meg már félreteszem, mert ráuntam.
-Az nem a legkellemesebb. Viszont meg kell szokni, mert amilyen gondnokunk van, egyszerűen nem tudja megérteni a dolgokat. –Vonom meg a vállamat, de azért jót vigyorogtam a dolgon. Ez csak egy pillanatig tartott nálam. Kicsit elmerengek ismét, felhúzom aztán lábaimat, törökülésbe ülök és le is könyökölök rá. A levegőt kellemesnek érzem, párásnak a víztől. Talán majdnem jobb is mint kint abban a füllesztő melegben. Még nem akarok elmenni, viszont ha ilyen érdekes lesz vele ez a beszélgetés... amiről nem igazán tehetek, hisz ismerem, nem tudok úgy viszonyulni hozzá, mint másokhoz.
Vissza az elejére Go down
Max X. Martiness
Hetedik évfolyam
Max X. Martiness


Hozzászólások száma : 105
Join date : 2011. Aug. 14.

~°°~Lily és Max ~°°~ Empty
TémanyitásTárgy: Re: ~°°~Lily és Max ~°°~   ~°°~Lily és Max ~°°~ EmptyKedd Aug. 23, 2011 9:28 pm


~Miből gondolod, hogy akarok valamit?~
Nem tehetek róla, hogy hallom a gondolatait. Jó, mégis, mert, ha nm akarom hallani, akkor nem fordítok rá túl nagy figyelmet, de egyszerűen szeretek az emberek fejében turkálni a tudtuk nélkül. Ezért is van olyan sejtésem, hogy igyekeznem kellene, mert Potter kezd belendülni a dologba, hogy elcsábítsa Lily-t. Ezt viszont nem fogom hagyni.
Megbámulom Lily-t megint, mikor kilép a kádból és leül a törölközőjére. Tetszik, hogy nem szégyenli az adottságait, így hát a magamra varázsolt fürdőnadrágot levarázsolom magamról. Igaz ez nem látszik a vízben. Én még maradok bent egy kicsit. Kéne valami téma, mert ha nincs, akkor lehet, hogy elmegy. Feltűnően nem akarom megátkozni, de ahogy elnézem egy kis pára van bent. Ez még hasznomra is lehet. Közelebb megyek hozzá, kezemben a pálcával, persze semmit nem akarok csinálni, csak nem akarom ott hagyni. A kád szélére könyökölök és úgy figyelem tovább.
-De most komolyan. Nem igaz, hogy nem látja azt a hatalmas "P" betűt a taláromon. Pedig eléggé feltűnő kitűző szerintem, csak Frics van és nem látja. De már hozzászoktam a dologhoz. Mikor megfog, megyek utána és jót röhögök rajta, mikor az ügyeletes tanár elmagyarázza neki a helyzetet. Főleg, ha McGalagony az. -vigyorogva mondom a dolgokat. Egyedül ezt szeretem abban a tanárban, ahogyan kiosztja Frics-et, hogy nem lát a szemétől és egy prefektust visz elé.
Vissza az elejére Go down
Lily Evans
Ötödik évfolyam
Lily Evans


Hozzászólások száma : 94
Join date : 2011. Aug. 14.

~°°~Lily és Max ~°°~ Empty
TémanyitásTárgy: Re: ~°°~Lily és Max ~°°~   ~°°~Lily és Max ~°°~ EmptySzer. Aug. 24, 2011 12:38 am

Nem tudom, hogy mit hall és mit nem, de talán jobb is, hogy nem tudom. Valószínű, hogy nem lennénk jóba, -nem mintha most jóba lennénk- ha megtudnám, hogy mit csinál a fejemben. Utálom azt a képességet...
Mellesleg észreveszem Max tetoválásait, de elférnek tőlem, nem szólok rájuk semmit. Az viszont zavar, hogy elkezd felém közelíteni, pálcástól. Nem akarok tényleg semmi balhét, főleg nem egy prefektustól. Aztán érdekes lenne a dolog.
-Tudod már milyen! Hagyd rá. - Vonom meg a vállam, csak ennyit tudok mondani, úgy őszintén szólva. Azért halványan elmosolyodom a tanár név hallatára. Szeretem McGalagonyt.
-És, milyen a prefektusi munka? -Érdeklődöm már egy kicsit, hátha... mondjuk csak azért, hogy reménykedhessek abban, hogy kicsit nyugalmam lesz aztán. Már mondani sem tudok mit, inkább csak csendben ülnék.Nekem így körülbelül tökéletes.
Vissza az elejére Go down
Max X. Martiness
Hetedik évfolyam
Max X. Martiness


Hozzászólások száma : 105
Join date : 2011. Aug. 14.

~°°~Lily és Max ~°°~ Empty
TémanyitásTárgy: Re: ~°°~Lily és Max ~°°~   ~°°~Lily és Max ~°°~ EmptySzer. Aug. 24, 2011 12:54 am


Egyáltalán nem akarom bántani, csak ha elhagyom a pálcámat, akkor gáz van. Le is teszem magam mellé, hogy lássa, nem akarom bántani. Felesleges lenne, meg nincs is értelme.
-Nem bántalak, nyugi. -szóban is megerősítem a dolgot. Tudom, hogy nem nagyon fog hinni nekem, de ennél többet nem tehetek. Tovább fürkészem a tekintetemmel Lily-t és sajnos nem tudom megállni, hogy bámulja a testét. Főleg, hogy ruha nélkül van itt előttem.
Elkapom a pillantását, mikor a tetkómra néz. Fenébe, tökéletesen látszik a Sötét Jegy is, amit nem kellett volna látnia. Lemondóan sóhajtok, majd elfordítom a kezemet. Szerencsétlenségemnek a pálcámat is lesodrom, de gyorsan utána kapok még mielőtt beleesne a vízbe. Viszont most nem teszem le, hanem inkább fogom és karikákat írok le vele.
-Tudom milyen. Hagyom is a fenébe, csak vicces azért egy kicsit. -vigyorgok még mindig. A kérdése meglep. Miért tőlem kérdi, miért nem Lupin-tól!? Na mindegy, ha már megkérdezte.
-Jó is, meg néha fárasztó. Főleg, mikor éjszaka kell járőrözni a folyosón. Néha már leragadnak a szemeim is és csak a lábam vezet előre. De jó oldala, hogy, aki megérdemli, azt elküldhetem büntire. -közben kicsit sűrítem a párát, de nem túl feltűnően.
Vissza az elejére Go down
Lily Evans
Ötödik évfolyam
Lily Evans


Hozzászólások száma : 94
Join date : 2011. Aug. 14.

~°°~Lily és Max ~°°~ Empty
TémanyitásTárgy: Re: ~°°~Lily és Max ~°°~   ~°°~Lily és Max ~°°~ EmptySzer. Aug. 24, 2011 7:17 pm

Felvont szemöldökkel vetek egy aprócska kérdő pillantást Maxre, majd bólintok egyet. Nem hiszek neki... persze hogy nem. Talán csak egy aprócska kis gondolattal, ami átsuhant a fejemben. Nem lepődöm meg már semmin, amit tőle látok.
-Viccesnek mindig is vicces volt. -Vonom meg a vállamat. Az, hogy miért nem Lupintól kérdeztem... azt pedig nemtudom. Úgy gondoltam, ha már itt van Max és a kérdés is most jött fel, akkor megérdeklődöm. Ki tudja, lehet hogy még egyszer nekem is szükségem lesz rá. Bár nem biztos, hogy szeretném...
-Ó, értem. -Halványan elmosolyodom, erre mást nem igen tudok mondani. Kicsit elmerengek rajta. Lehet, hogy azért kipróbálnám, ha lenne rá lehetőségem. Kezd ismét csak melegem lenni.
Mellesleg hogy még mindig csak bámul és bámul egyáltalán nem zavar, de azért kicsit feltűnő.
-Valami fura van rajtam, hogy így nézel?
Vissza az elejére Go down
Max X. Martiness
Hetedik évfolyam
Max X. Martiness


Hozzászólások száma : 105
Join date : 2011. Aug. 14.

~°°~Lily és Max ~°°~ Empty
TémanyitásTárgy: Re: ~°°~Lily és Max ~°°~   ~°°~Lily és Max ~°°~ EmptySzer. Aug. 24, 2011 7:34 pm


Nem hisz nekem, miért is lenne oka hinni. Mardekáros vagyok, és ez nála épp elég, hogy ne higgye el, amit mondok neki. Meg hát elég okot adtam már neki, hogy elveszítsem a bizalmát, viszont most vissza kell szereznem azt. Vagy legalább egy másodpercre elterelni a figyelmét, hogy sikerüljön a tervem.
-Az nem kifejezés. -halvány mosollyal jegyeztem meg. A kérdésére is megkapta a választ és ahogy elnézem, most azon mereng. Nem értem, hogy miért, de valahogy most olyan jó vele beszélgetni. Belegondolva ebbe az egészbe, talán nem is kellene az átok, hogy elcsábítsam. Viszont annyi biztos, hogy ezt önszántamból nem csinálnám, mert megvetem a sárvérűeket.
Ideje kimásznom a vízből, már elég jól átáztam, de legalább kellemes időt töltöttem benne. Hívok egy törölközőt, amit Lily elé terelek le, majd kimászok a kádból és ráülök. Nem zavartatom magamat, hogy így ruha nélkül vagyok. Ha zavarja a dolog, akkor majd szól és magamra terítek valamit.
-Nem, nincs rajtad semmi fura, csak... csak... jó tested van. De ha zavar, hogy, elfordulok, csak szólj. Ne, hogy ez miatt veszekedjünk. Eddig jól megvoltunk, ne rontsuk el. -erőltetett mosoly. Pálcámmal még mindig játszadozok és egyre sűrűbb párát varázsolgatok. Ha rákérdez, akkor legalább betudhatom annak, hogy elbambultam egy kicsit.
Vissza az elejére Go down
Lily Evans
Ötödik évfolyam
Lily Evans


Hozzászólások száma : 94
Join date : 2011. Aug. 14.

~°°~Lily és Max ~°°~ Empty
TémanyitásTárgy: Re: ~°°~Lily és Max ~°°~   ~°°~Lily és Max ~°°~ EmptySzer. Aug. 24, 2011 7:51 pm

Bólintok egy apró mosoly kíséretében. Nem tudom, hogy Max mire készül vagy mire nem, viszont eléggé érdekes dolgokat tud művelni és mondani is. Egy ideig inkább csak csendben ülök, hiszen fogalmazzunk úgy, hogy nem tudok mit mondani. Csak egy egyszerű kijelentést tett, amit már ideje lenne lezárni, hiszen jó rég óta erről a gondnokról tárgyalunk. Aztán ő is úgy dönt, hogy kimászik a vízből. Kicsit meglepődöm, majd inkább csak a torokköszörüléssel jelzem, hogy azért nem lenne rossz, ha magára terítene valamit. Oké, hogy nem szégyenlős... de azért... Mellesleg nem szólalok meg még mindig, csak végül halványan elmosolyodom. A kérdésemre is megkapom a választ.
-Kösz. Nem zavar, csak gondoltam megkérdezem már, hogy mi az ilyen érdekes. De így már vágom. - Vonom meg a vállamat, aztán pedig lefekszem. Kezemet a hasamra helyezem, majd oldalra fordított fejjel nézek a fiúra. Nem tudok már mit mondani, kifogytam a témákból most...
Vissza az elejére Go down
Max X. Martiness
Hetedik évfolyam
Max X. Martiness


Hozzászólások száma : 105
Join date : 2011. Aug. 14.

~°°~Lily és Max ~°°~ Empty
TémanyitásTárgy: Re: ~°°~Lily és Max ~°°~   ~°°~Lily és Max ~°°~ EmptySzer. Aug. 24, 2011 11:51 pm


Én ugyan nem készülök semmire sem, csak arra, hogy Lily-re Imperius átkot tegyek. Ez a legjobb megoldás, mert hiába akarom győzködni, nem fog magától hinni nekem. Így inkább teszek róla, hogy elhiggye, amit mondok neki. Miután kimásztam a vízből, Lily-nek jelezte, hogy húzzak fel valamit. Nem vagyok szégyenlős, főleg nem egy lány előtt, de nem akarok balhét... egyenlőre. Így felkelek, majd felhúzom a boxeralsóm és visszaülök vele szemben. Több ruhát nem fogok aggatni magamra... még.
-Nem tehetek róla. Ha ilyen szép vagy, csak megbámullak. -bókolok neki. Belülről viszont majd felrobbanok az elfojtott gyűlölettől, méregtől, haragtól és az utálattól. De sajnos az ügy érdekében mindent meg kell tennem. Még sajnos ezt is...
-Ahm... Potter-t és a bandáját még mindig utálod, igaz? -azt hiszem ez egy közös dolog bennünk. Mindketten utáljuk őket, bár lehet, hogy Lily már nem annyira, de kitudja. Nekidőlök a kád oldalának és úgy nézek a lányra. Szemeimben kíváncsiság tükröződik, miközben a pára sűrűsítést nem hagyom abba. Közben próbálom elterelni a gondolatait a legilimencia segítségével, hogy ne a párára figyeljen, hanem rám és valami másra.
Vissza az elejére Go down
Lily Evans
Ötödik évfolyam
Lily Evans


Hozzászólások száma : 94
Join date : 2011. Aug. 14.

~°°~Lily és Max ~°°~ Empty
TémanyitásTárgy: Re: ~°°~Lily és Max ~°°~   ~°°~Lily és Max ~°°~ EmptyCsüt. Aug. 25, 2011 12:18 am

Még jó, hogy nem tudom mire akar készülni. Egy kicsit azért rossz érzésem van... már akkor az volt amikor beléptem, viszont az is felötlött bennem, hogy nem lenne túl jó ötlet ha esetleg felkelnék és kimennék. Bármi történhet, én pedig azt várom, hogy hátha Max un rám és lelép... de jó is lenne. A bókokra továbbra is csak kicsit pirulok, de hál istennek nem túlságosan észrevehető.
-Köszönöm. Ez jól esik. - Eddig sose senki nem tett bókot a kinézetemre, de mostanság meg szinte minden pasi akivel találkozom. Mi történt itt? Néha már kezdem azt hinni, hogy valami baj van velem vagy nem tudom. Azt se tudom, hogy miért érzem úgy, hogy ez rossz. Potteres kérdésre kicsit el kell, hogy merengjek.
-Igazából már elég jól kijövünk egymással, de nem szeretem őket még mindig igazából. Részbe Perselus miatt. - Vonom meg a vállamat, majd felvont szemöldökkel folytatom, még mielőtt Max kezdene bele valamibe.
-Miért? ~Valahová ki akar lyukadni...~ -Ezen kezdem el jártatni gondolataimat, közben pedig egyáltalán nem érdekel a pára... inkább csak az, hogy szemmel tartsam Maxet, de nagyon.
Vissza az elejére Go down
Max X. Martiness
Hetedik évfolyam
Max X. Martiness


Hozzászólások száma : 105
Join date : 2011. Aug. 14.

~°°~Lily és Max ~°°~ Empty
TémanyitásTárgy: Re: ~°°~Lily és Max ~°°~   ~°°~Lily és Max ~°°~ EmptyCsüt. Aug. 25, 2011 12:40 am


Csak a csend tolong köztünk. Most nincs kedvem megtudni, hogy mire is gondol valójában, nem akarok kutakodni a fejében. Viszont van egy sejtésem, hogy azon gondolkodik, hogy én mit tervezek. Pedig tényleg nem akarok semmit sem csinálni vele. Egy kis átok, a légynek sem árt. Mondjuk az attól függ, hogy milyen átkot használunk. Az Imperius meg nem csinál semmit sem.
-Ez csak természetes. -fuu... a végén még tényleg pórul járok, ha ilyeneket mondok. De hát a látszatot fent kell tartani. Közben a választ is megkapom Lily-től. Hát nem ezt vártam.
-Értem én. -csak ennyit fűzök hozzá, majd gyorsan kapok is egy kérdést, mielőtt kérdezhettem volna valamit. Viszont erre tök egyszerű a válasz.
-Csak fent akartam tartani a beszélgetést. -mondom mosolyogva. Nagyon úgy látszik, hogy sikerül eddig a tervem, mert csak rám figyel és a párára nem. Továbbra is a fejében cselekedek, hogy ne figyeljen a párára, ami már eléggé sűrű itt bent. Én még tökéletesen látom őt, azt viszont nem tudom, hogy ő mennyire lát engem. Felkelek a földről és egy kicsit arrébb megyek, de tovább csinálom, amit eddig. Megfordulok és Lily-re nézek.
-Elég sűrű a pára, látsz még engem? -kérdezem, mert ha nem, akkor rászegezem a pálcámat. Ha lát, akkor tovább sűrítem a párát.
Vissza az elejére Go down
Lily Evans
Ötödik évfolyam
Lily Evans


Hozzászólások száma : 94
Join date : 2011. Aug. 14.

~°°~Lily és Max ~°°~ Empty
TémanyitásTárgy: Re: ~°°~Lily és Max ~°°~   ~°°~Lily és Max ~°°~ EmptyCsüt. Aug. 25, 2011 12:50 am

Kezd gyanús lenni a dolog nekem. Az is, ahogy a pálcáját forgatja és közben a pára... mondjuk úgy hogy kezd olyan lenni, mintha köd lenne. Csak szaunaszerű szerintem a dolog. Nem válaszolok neki, semmit nem mondok. Kicsit nagyobb levegőt veszek, közben mintha el is felejtettem volna egy két dolgot, amit tehetek még útközben. Hál istennek, hogy Max így nem veszi észre. Lassan, biztosan a pajzsot kezdem el magam köré vonni, csak a biztonság kedvéért. Még ha nem is fog kelleni, akkor is jól jön. Még jó, hogy sikerült valamennyire kitanulnom a képességemet az itt töltött idők során...
-Értem. Elvégre, ahogy elnézem nem sok a téma. -Már tényleg nem látom, főleg, hogy azt is hallom, hogy arrébb megy. Kicsit megremegek, ez csak attól van, hogy mi lesz ha... mégis. És mi lesz ha nem jön be a pajzs? Még sosem próbáltam. A kérdésre meglepődöm.
-Nemigazán. - Válaszolom akkor, amikor már biztosan úgy hiszem, hogy minden rendben. Erősen koncentrálok, ilyenkor másra nagyon nem is tudok figyelni. Közben szememmel kutatom Maxet, a másik kezemben pedig a pálcámat kezdem el szorítani...
Vissza az elejére Go down
Max X. Martiness
Hetedik évfolyam
Max X. Martiness


Hozzászólások száma : 105
Join date : 2011. Aug. 14.

~°°~Lily és Max ~°°~ Empty
TémanyitásTárgy: Re: ~°°~Lily és Max ~°°~   ~°°~Lily és Max ~°°~ EmptyCsüt. Aug. 25, 2011 1:31 am


Kezdtem unni most már a kerülgetést, de azért szemtől szemben még sem támadhatok rá, mert ha tudja milyen átkot tettem rá, akkor könnyen megszabadulhat tőle. A pára elég sűrű és Lily is megerősíti, hogy nem nagyon lát már. Így könnyedén megátkozhatom, vagy... várjunk csak. Valami itt nem stimmel. Valami körülvonja Lily-t, egy pajzs, vagy hasonló. Túl erős ahhoz, hogy áthatoljak rajta. Még az Imperius se hatolná át ezt a pajzsot. Akkor kiütöm fejben. Ahhoz mentális pajzsra van szüksége, de ellenem nem nagyon lesz esélye. Megszüntetem a párát, majd megszólalok.
-Vajon, mitől lehetett ilyen sűrű? -kérdezem terelve a témát. Visszaülök vele szembe, majd a szemibe nézek. Lemondóan sóhajtok egyet...
-Sajnálom Lily... -húzom el a számat, majd behatolok az elméjébe. Kicsit meg kellett birkóznom, hogy zavartalanul kutakodjak. Az őrületbe azért nem akarom kergetni, csak azt akarom elérni, hogy elájuljon, hogy könnyebb legyen. Ha ez sikerül, és már ájultan fekszik, rászegezem a pálcámat.
-Imperio! -suttogom, hogy még az ég világon senki se hallja meg, ha a közelben van. Ezután kitörlöm az emlékeit. Nem fog emlékezni, se a párára, se arra, hogy én bármit is tettem vele. Csak a beszélgetésünkre, és, hogy mind a ketten kint vagyunk a kádból.
A látszatot tartom és pánikszerűen cselekszem. Rávarázsolom a ruháit, én pedig felöltözök. Felveszem Lily-t, majd a gyengélkedőre viszem. Elmondom, hogy a folyosón találtam meg elájulva és senki nem volt körülötte. Leteszem az egyik ágyra, én pedig leülök a mellette lévő székre, és várok.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





~°°~Lily és Max ~°°~ Empty
TémanyitásTárgy: Re: ~°°~Lily és Max ~°°~   ~°°~Lily és Max ~°°~ Empty

Vissza az elejére Go down
 
~°°~Lily és Max ~°°~
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Max & Lily
» Potter & Lily
» Lily & James
» Lily & Perselus
» Potionus & Lily

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hogwarts  :: Roxfort :: Ötödik Emelet :: Prefektusi fürdő-
Ugrás: