Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Roxfort ... Írd újra a történelmet!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
1975 öt írunk, azaz Voldemort éppen most van felemelkedőben, azonban hogy sikerül-e elérnie nemesnek nevezett célját, nem a sors dönti el, hanem Ti. Alternatív valóság, NEM feltétlenül ragaszkodunk ahhoz hogy minden úgy legyen ahogyan eddig volt. A történetet Ti alakítjátok. Megtörténhet hogy Harry Potter meg sem születik, Bellatrix édesanyává válik avagy Lily Evans éppen Mrs. Piton lesz. Rajtatok múlik. Éld át a múltat, írd át a múltat!
Legutóbbi témák
» Csevegő
Lily & James EmptyVas. Jan. 29, 2012 4:34 am by Solomon Stormheart

» Leonella Sirett
Lily & James EmptyHétf. Dec. 26, 2011 1:50 pm by Rodolphus Lestrange

» Nymphadora Elois Giovanni
Lily & James EmptyHétf. Dec. 26, 2011 1:48 pm by Rodolphus Lestrange

» Társaink
Lily & James EmptyHétf. Okt. 10, 2011 7:16 pm by Lily Evans

» Thylane és Antonyn & Sylen
Lily & James EmptySzomb. Szept. 24, 2011 1:57 am by Thylane Hemsworth

» Max & Lily
Lily & James EmptySzomb. Szept. 24, 2011 1:47 am by Lily Evans

» Mardekáros diákok & Voldemort & Solomon
Lily & James EmptyVas. Szept. 18, 2011 6:54 am by Rodolphus Lestrange

» Sylen & Vanda
Lily & James EmptyVas. Szept. 18, 2011 5:23 am by Vanda Walwin

» Bellatrix & Remus & Rodolphus
Lily & James EmptySzer. Szept. 07, 2011 9:09 am by Bellatrix Black

Top posters
Rodolphus Lestrange
Lily & James Vote_lcapLily & James Voting_barLily & James Vote_rcap 
Max X. Martiness
Lily & James Vote_lcapLily & James Voting_barLily & James Vote_rcap 
Lily Evans
Lily & James Vote_lcapLily & James Voting_barLily & James Vote_rcap 
Bellatrix Black
Lily & James Vote_lcapLily & James Voting_barLily & James Vote_rcap 
Remus J. Lupin
Lily & James Vote_lcapLily & James Voting_barLily & James Vote_rcap 
Antonyn A. Dolohov
Lily & James Vote_lcapLily & James Voting_barLily & James Vote_rcap 
Potionus White
Lily & James Vote_lcapLily & James Voting_barLily & James Vote_rcap 
Solomon Stormheart
Lily & James Vote_lcapLily & James Voting_barLily & James Vote_rcap 
James Potter
Lily & James Vote_lcapLily & James Voting_barLily & James Vote_rcap 
Lord Voldemort
Lily & James Vote_lcapLily & James Voting_barLily & James Vote_rcap 
Staff

 

 Lily & James

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
James Potter
Ötödik évfolyam
James Potter


Hozzászólások száma : 31
Join date : 2011. Aug. 19.

Lily & James Empty
TémanyitásTárgy: Lily & James   Lily & James EmptyKedd Aug. 23, 2011 7:55 pm


*Jócskán délután járt már az idő, mikor visszatért a Mézesfalásból. Roxmorts utcáin baktatva egyszer csak egy hirtelen ötlettől felbuzdulva a Három Seprű felé vette útját. Szerette azt a helyet, mindig kedves volt a kiszolgálás, és a vajsör az pedig különösen jó. És nem mellesleg mindig érdekes alakokat látott bent a világ legkülönbözőbb embereit. Sőt nem is csak embereket, hanem sok más varázslatos és elképesztő lényt. Illetve ez volt a Tekergők főhadiszállása is. Itt tervelték ki a következő csínyeket. ... Mikor belépett a kocsma ajtaján szemével azonnal fürkészni kezdte az üres helyeket. Viszont csalódnia kellet, mert vagy a sankhoz bírt leülni, vagy Lily Evans mellé. A sank nem jöhetett számításba, sokkal inkább Lily mellé szeretett volna ülni, így miután rendelt két vajsört elindult az asztalához.*
- Szia. Szabad öhm... leülhetek? - kérdezi zavartan, majd hozzáteszi, szinte kérlelő pillantással - Meghívnálak, ha van kedved társasághoz.
*Majd reménykedve lerakja az asztalra a két vajsörös kupát. Még sosem ültek egy asztalnál Lilyvel a házasztalt kivéve, de ott se ilyen közel egymáshoz.*
~Csak had üljek le.~
*Majd ismét a lányra pillant, kérdő arccal, válaszát várva. Nem akarja elhamarkodni, hogy leüljön, vagy elmenjen mert a végén még hülyén jönne ki a dologból.*
Vissza az elejére Go down
Lily Evans
Ötödik évfolyam
Lily Evans


Hozzászólások száma : 94
Join date : 2011. Aug. 14.

Lily & James Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lily & James   Lily & James EmptyKedd Aug. 23, 2011 8:04 pm

A délelőtt folyamán volt egy érdekes találkozásom egy Mardekárossal. Nekem sem sikerül ám mindig elkerülni őket, de nem baj. Aztán mégis csak úgy döntöttem, hogy én megejtek egy Roxmortsos kirándulást mivel elég régen voltam már bent. Kicsit ideges voltam. Bár ok nélkül. Nem is tudom, miért jött ez ki rajtam. Az iskolai viseletet elhagyva igyekeztem, és miután megvettem egy-két érdekesnek tűnő dolgot, az első volt, hogy bemenjek a Három Seprűbe meginni egy vajsört. Egy üres asztalhoz vánszorogtam, majd leadtam a rendelésemet és aztán körülnéztem. Itt még mindig minden olyan, mint volt. Az asztalra könyököltem, amikor már megkaptam az italomat és elkezdtem forgatni a poharat. Ekkor belépett James is.
-Helló. Le. -Addig se leszek egyedül, sőt, akkor legalább ha valami gond lesz, lesz itt velem valaki. Annak ellenére, hogy sokat járunk ide, nem éppen a legbiztonságosabb ez a hely. Halványan rámosolyogtam, főleg ahogy megláttam azt a zavaros arcát. Nem értem még mindig mi a gondja baja.
-Ülj le nyugodtan, nem zavarsz. -Valahogy mintha megváltozott volna... meg én is. Azért nem voltam eddig még sose ilyen kedves hozzá, nem tudom mi történt velem. Közben kortyolok egyet a vajsörből, majd kíváncsi pillantásommal nézek rá. Már nem bírom ki, hogy ne kérdezzem meg tőle.
-Mitől... vagy ilyen furcsa mostanság? -Érthetetlen arckifejezésemből látszik rajtam, hogy semmit sem értek.
Vissza az elejére Go down
James Potter
Ötödik évfolyam
James Potter


Hozzászólások száma : 31
Join date : 2011. Aug. 19.

Lily & James Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lily & James   Lily & James EmptyKedd Aug. 23, 2011 8:35 pm


*Óvatosan leült az asztalhoz. Majd Lily szemébe nézett, és felemelte a korsóját. Lily értette szó nélkül is, hogy mit akar, így viszonozta a pillantást és koccintottak. Majd belemerült a vajsörébe, és meglepve tapasztalta, hogy az most hűti semmint fűti a testét. Finom és krémes ízére koncentrál, nem akart még egy pillantást váltani Lilyvel. Attól félt, hogy a következő az elárulja őt. Csak akkor kapta fel a fejét, mikor meghallotta a kérdést amitől félt, hogy Lily egyszer felteszi neki.*
~Hogy-hogy furcsa, mi az, hogy furcsa? Talán rájött, hogy mért viselkedem így. Nem értem, akkor mért nem konkrétan azt kérdezi... De nem az nem lehet ugyan már hisz nem voltak rajtam árulkodó jelek, és amúgy is még én se értem teljesen, hogy mért is viselkedek így.~
*Most ismét a lányra emelte a tekintetét. Az arcára kiült döbbentség most ismét átváltott, a megszokott nyugodt és ravasz tekintetre.*
-Én furcsa? Ezt meg, hogy érted? Ugyan úgy viselkedek, mint máskor. - kérdezett vissza értetlenül - Nem értem, hogy miről beszélsz.
*Lazán próbált válaszolni, meglátása szerint talán túl lazára is sikerült. majd ismét belekortyolt a vajsörébe és Lily arcát kezdte fürkészni, hátha az elárul valamit.*
Vissza az elejére Go down
Lily Evans
Ötödik évfolyam
Lily Evans


Hozzászólások száma : 94
Join date : 2011. Aug. 14.

Lily & James Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lily & James   Lily & James EmptyKedd Aug. 23, 2011 8:52 pm

Mikor felemelte James a korsóját, tudtam mit akar. Elmosolyodtam halványan és persze koccintottam vele, miközben a szemébe néztem végig. Nem tudom, valahogy megváltoztak a dolgok... kicsit érdekesebb lett vele az együtt töltött idő, de azt nem tudom, hogy miért. Talán rájött, hogy kéne változtatnia magán? Vagy fogalmam sincs. A kérdés amit feltettem neki, az meg csak úgy... véletlenségből jött. Közben persze kortyoltam a sörből. Szeretném ilyenkor, amikor látom az arckifejezését, hogy tudjak olvasni a gondolatokban. De sajnos nem megy... nincs hozzá képességem. Bólintok.
-Akkor semmi. Csak olyan mintha benőtt volna a fejed lágya. -Ezt most nem bántásból mondom neki, csak úgy... hogy ez az észrevételem. Közben ismét kortyolok egyet a vajsörből, imádom az ízét. Kíváncsi pillantást vetek a fiúra, mintha kicsit idegesen válaszolt volna. Vagy inkább zavarodottan. A szám ismét felfelé görbül, nem tudom miért, de jól érzem magamat.
-Na és, hogy s mint? - Érdeklődöm más témák felől is azért egy kicsit.
Vissza az elejére Go down
James Potter
Ötödik évfolyam
James Potter


Hozzászólások száma : 31
Join date : 2011. Aug. 19.

Lily & James Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lily & James   Lily & James EmptyKedd Aug. 23, 2011 9:12 pm


-Semmi különös, csak venni akartam egy két dolgot, azért vagyok Roxmortsban. És tudod ilyenkor ki nem hagynám a vajsört, itt a legjobb az országban. - közben vajsöréből kortyolgat és tűnődve fürkészi Lily arcát.
~Hah... Tudtam, hogy nem jött rá, viszont most már vigyáznom kell magamra mert a végén még elárulom magam, ha ismét kiülnek a gondolataim az arcomra.~
-És feléd mi a helyzet? - kérdezi kíváncsi arckifejezéssel, de mégis csak azért, hogy fenntartsa a beszélgetést.
*Igazából egész másra lenne kíváncsi, de azt nem kérdezheti meg.*
~Mért nem tudok gondolatokat olvasni, meg kéne tanulnom... Igen amint visszaérek a kastélyba az lesz az első dolgom, hogy nekilássak. És akkor nem lesz nehéz kitalálnom, hogy mire gondol, viszont az lesz a legjobb, ha ezt titokban tartom, még megsértődne, hogy kutakodok a fejében. Höh... Mondjuk meg is érteném, elég vacak érzés, hogy még a gondolatait se tarthatja meg az ember.~
*Miközben gondolataiba merül, észreveszi, hogy az üres korsót próbálja iszogatni, ezért int a söntéspult felé.*
-Meghívhatlak még egyre?- kérdezi, majd tekintetével követi a csapost aki lassan odadöcög az asztalukhoz.
Vissza az elejére Go down
Lily Evans
Ötödik évfolyam
Lily Evans


Hozzászólások száma : 94
Join date : 2011. Aug. 14.

Lily & James Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lily & James   Lily & James EmptyKedd Aug. 23, 2011 9:22 pm

-Én is azért jöttem. Aztán pedig úgy döntöttem, ha már itt vagyok akkor megiszom egy vajsört. Imádom. - Mosolyodom el kicsit szélesebben mint eddig. Még nem bízom benne, de azért egészen jó vele elbeszélgetni. Valamiért... olyan más érzés fog el, mint régen.
Látom rajta, hogy nagyon bele van merülve a gondolataiba. Én közben szétnézek, viszont ismerőst nem igen látok. Elvégre hétköznaponként nem sokan járnak le Roxmortsba. Az a jó.
-Velem? Semmi. Élem az unalmas kis életemet. Reggeliztem, aztán elmentem fürdőzni egyet utána meg jöttem ide. - Körülbelül ennyi az érdekes, ami történt velem. Már akinek érdekes, mert nekem annyira nem. Azt persze nem említem meg, hogy kivel voltam a prefektusi fürdőbe, mert nem akarom, hogy mindig mindenki tudjon mindent rólam. Meg hát csak nem vagyok büszke arra, hogy egy Mardekárossal beszélgettem. A vajsöröm is lassan elfogy, még pár korty van belőle. James szemeibe nézek, majd kérdő pillantást vetek rá.
~El nem mondaná, hogy mire gondol...~
Néha azért még jönnek belém ilyen gonosz gondolatok vele kapcsolatban, de már nem úgy, mint régen. A kérdésére meglepődöm.
-Ha iszol te is, akkor meg. - Kedvesen mosolyogva bólintok egyet neki.
Vissza az elejére Go down
James Potter
Ötödik évfolyam
James Potter


Hozzászólások száma : 31
Join date : 2011. Aug. 19.

Lily & James Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lily & James   Lily & James EmptySzer. Aug. 24, 2011 12:39 am


-Két vajsört kérünk. - mondja a csaposnak, majd kis idő múlva meg is kapják azt.
*Közben meglepődve nézi ahogy mosolyog. Nem tudja mire vélni. Azelőtt mindig olyan mogorva és tartózkodó volt vele. Folyton csak azt a Pipogyuszt védte. Már szinte zavarónak találja, hogy ilyen kedvesen mosolyog rá.*
-Mért mosolyogsz ilyen kedvesen rám? Pár napja még megtudtál volna ölni? - majd ő is elmosolyodik és kicsit közelebb húzódik Lilyhez, remélve, hogy ő ezt nem veszi rossz néven.
~Vajon azért mosolyog mert ő is így érez, vagy csak csapda az egész és ki akar velem szúrni Piton miatt, hogy hülyét csináljak magamból? Nem nem... Ő nem tenne ilyet. Az is lehet, hogy nincs ebben semmi, csak, ha én is kedves vagyok vele ős is az velem. Nem tudom. ... Az a gond, hogy mostanság talán túl sokat is jártatom az eszemet ezen.~
-Ne érts félre kedves és gyönyörű a mosolyod meg minden, csak azelőtt mindig olyan mogorva voltál velem! Most talán változott valami? - próbál érdeklődni persze nem túl tolakodóan, nehogy megriassza és felvegye korábbi vitatkozós stílusát. ezt sokkal jobban kedveli mikor ilyen kedves és elbűvölő.
Vissza az elejére Go down
Lily Evans
Ötödik évfolyam
Lily Evans


Hozzászólások száma : 94
Join date : 2011. Aug. 14.

Lily & James Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lily & James   Lily & James EmptySzer. Aug. 24, 2011 12:47 am

-Köszi. - Biccentek amikor megkapom a vajsörömet. Halvány mosollyal az arcomon nézek még mindig amúgy Potterre. Nem is tudom, először, hogy mit válaszoljak a kérdésére. Mellesleg ehhez már említettem egy s mást az imént is.
-Miért ne? -Kisebb hatásszünetet tartok. Látom, hogy ismét mélyen belemerül a gondolataiba, de nem értem még mindig, hogy miért és ez kezd egy kicsit zavarni. A bókok amiket hallok, arra pedig igazából csak elpirulok aprón. Nem mondott nekem James még sose ilyet. Kicsit furcsa így elsőre, de nem zavar, úgy ahogy az sem, hogy közelebb ül hozzám.
-Mintha kicsit komolyabb lennél. Nem bírtam azt az egoista éned... vagyis nem bírom az egoista éned. - Teljesen komoly arccal közlöm vele a tényeket, miközben belekortyolok a vajsörbe. Aztán pedig rákönyökölök az asztalra és ismét a poharat kezdem el forgatni. Néha a pohárra téved néha pedig Jamesre a pillantásom.
Vissza az elejére Go down
James Potter
Ötödik évfolyam
James Potter


Hozzászólások száma : 31
Join date : 2011. Aug. 19.

Lily & James Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lily & James   Lily & James EmptySzer. Aug. 24, 2011 1:29 am


-Pedig én szeretem az egoista énem, amit meg is óhajtok tartani. Csak mostanában nincs túl sok kedvem veszekedni. - majd beleiszik vajsörébe.
*Az természetesen nem fűzi hozzá, hogy csak vele nem tud veszekedni, amit még ő sem ért, hogy miért. Viszont arra már rájött, hogy mikor Lilyvel van, akkor valamilyen furcsa módon az étel a hasában mindig életre kel és egy túlbuzgó halat is megszégyenítve ficánkol a hasában. Az ok amire ő gondol az, hogy beleszeretett, de ezt nehezére esik beismerni, viszont ez egyre jobban beigazolódni látszik. Ezt persze még nem köthette Lily orrára, amíg nem kap valami jelet felőle, mivel a mosolya az mg csak annyit jelenthet, hogy csak barátként közeledik hozzá, amit bár soha nem ismerne be de szeretne elkerülni, és a szerelem felé terelni kettejük kapcsolatát.*
-Viszont, azt hiszem, hogy ez nem is egoizmus csak céltudatos önbizalom. Nem szeretem, ha nem úgy sikerül valami ahogy elképzelem, ezért általában mindig mindent megteszek, hogy ezt elkerüljem. Csak többeknek az nem tetszik, hogy ezt sajátságos és számomra szórakoztató módon teszem meg. Például ez neked se tetszik mikor Pipogyuszt próbálom elrettenteni a szaglászástól. Ami neki is jobb lenne, de mivel ő hajthatatlan ezért szórakozunk mindig vele, egyszer majd csak megunja. - ezt teljesen komoly arccal mondja és még közelebb húzódik Lilyhez.
*Múltkor már egészen fölé hajolt, egészen közel volt a fejük egymáshoz. Talán most összejön, már nehezen tudja magát türtőztetni és érzelmeit gondos álca mögé rejteni.*
~Basszus de megcsókolnám, de nem lehet. Még csak az kéne, hogy itt megpofozzon mindenki előtt. ... Gondolkozz már te nem szoktál így viselkedni. Hisz az előbb mondtad, hogy te mindig megszerzed amit akarsz! Most pedig megijedsz egy lánytól!?~
- Még csak most veszem észre, hogy milyen szép zöld. Még sose figyeltem meg. - vált témát, és próbál kinyögni valami értelmes bókot. Majd kíváncsian várja a lány reakcióját. Közben a vajsörét kortyolgatja.
Vissza az elejére Go down
Lily Evans
Ötödik évfolyam
Lily Evans


Hozzászólások száma : 94
Join date : 2011. Aug. 14.

Lily & James Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lily & James   Lily & James EmptySzer. Aug. 24, 2011 7:31 pm

-Nem az a gond vele, hogy egoista vagy, hanem az, hogy nem nőtt még be a fejed lágya, és te ezt nem veszed észre. Nem vagy komoly... -Azért is nem tudom, hogy megtudjak e bízni benne vagy ne. Ki tudja, mit fog aztán velem csinálni. Ugyan azokat mint Pitonnal? Vagy esetleg még rosszabbat. Nem szeretek csalódni a barátaimban. A sok rizsát amit pedig elhajt, csak bólogatok rá végig, miközben egy pár korty vajsört leöntök.
-Értem. -Ennyit tudok csak rá mondani, hiszen hiába is jártatom a számat, ha úgysem hallgat rám. Miért is tenné, menjen csak a saját feje után, aztán majd neki lesz rosszabb... de hát akkor meg így járt.
Elmerengek. A poharam alját kezdem el nézni, már amennyire látom a benne lévő még egy kicsi vajsör miatt. Igazából csak nem értem még mindig ezeket az apró jeleket, hogy mire jók... kíváncsi vagyok, de ha rákérdezek, nem mondja meg. A bókra csak elpirulok ismét és elmosolyodva nézek fel.
-Köszönöm. -A témaváltás nem is sült el olyan rosszul. Bár nem szólok ezek után semmit, de akkor is, nagyon jól esett... haladásnak számít nálam.
Vissza az elejére Go down
James Potter
Ötödik évfolyam
James Potter


Hozzászólások száma : 31
Join date : 2011. Aug. 19.

Lily & James Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lily & James   Lily & James EmptyCsüt. Aug. 25, 2011 11:20 am


*Lassan kiüríti a vajsörös üvegét. Majd rendel még kettőt, meg sem kérdezve Lilyt, gondolja, úgy se bánja. Majd Lily mély zöld szemeibe néz, amit az előbb nagyon dicsért. A bók telitalálat volt, de vajon most mivel folytassa, hogyan vigye tovább ezt a szálat? Már csak olyan bókok jutnak eszébe amit csak a barátnőjének mond az ember, némelyeket meg csak akkor, ha már huzamosabb ideje járnak.*
~Most mi a fenét mondjak? Az a bók volt az egyetlen értelmes ami az eszembe jutott. Azt nem mondhatom neki, hogy gyönyörű, mert az túl egyértelmű jel lenne. De akkor mit tegyek. A lábai is tetszenek és az is mikor a füle mögé rakja a haját.~
-Tessék. - szólal meg izgalommal csengő hanggal. Arcára is kiül az izgatottság. - Rendeltem még két üveggel, ha nem gond? Látom szereted. Gondoltam hátha szeretnél még iszogatni velem egy kicsit.
*Közben rájött, hogy érzelmei kiültek az arcára és beszéd közben újra átváltott arra a jól megszokott huncutul mosolygós arcara, abban bízva, hogy Lily hátha nem veszi észre. Majd ismét a elmerült a szemében, ezután le se vette róla a szemét. Lily szemei teljesen megbabonázták, s közben erősen bízott abban, hogy Lily ezt nem veszi tolakodásnak, sőt még abban is mert reménykedni, hogy viszonozza a tekintetét és nem kapja el azt.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Lily & James Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lily & James   Lily & James Empty

Vissza az elejére Go down
 
Lily & James
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Remus, Lily és James
» James Potter
» James Blackwood - készülőben.
» Max & Lily
» ~°°~Lily és Max ~°°~

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hogwarts  :: Varázs Világ :: Roxmorts :: Három Seprű-
Ugrás: