Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Roxfort ... Írd újra a történelmet!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
1975 öt írunk, azaz Voldemort éppen most van felemelkedőben, azonban hogy sikerül-e elérnie nemesnek nevezett célját, nem a sors dönti el, hanem Ti. Alternatív valóság, NEM feltétlenül ragaszkodunk ahhoz hogy minden úgy legyen ahogyan eddig volt. A történetet Ti alakítjátok. Megtörténhet hogy Harry Potter meg sem születik, Bellatrix édesanyává válik avagy Lily Evans éppen Mrs. Piton lesz. Rajtatok múlik. Éld át a múltat, írd át a múltat!
Legutóbbi témák
» Csevegő
Potionus & Lily EmptyVas. Jan. 29, 2012 4:34 am by Solomon Stormheart

» Leonella Sirett
Potionus & Lily EmptyHétf. Dec. 26, 2011 1:50 pm by Rodolphus Lestrange

» Nymphadora Elois Giovanni
Potionus & Lily EmptyHétf. Dec. 26, 2011 1:48 pm by Rodolphus Lestrange

» Társaink
Potionus & Lily EmptyHétf. Okt. 10, 2011 7:16 pm by Lily Evans

» Thylane és Antonyn & Sylen
Potionus & Lily EmptySzomb. Szept. 24, 2011 1:57 am by Thylane Hemsworth

» Max & Lily
Potionus & Lily EmptySzomb. Szept. 24, 2011 1:47 am by Lily Evans

» Mardekáros diákok & Voldemort & Solomon
Potionus & Lily EmptyVas. Szept. 18, 2011 6:54 am by Rodolphus Lestrange

» Sylen & Vanda
Potionus & Lily EmptyVas. Szept. 18, 2011 5:23 am by Vanda Walwin

» Bellatrix & Remus & Rodolphus
Potionus & Lily EmptySzer. Szept. 07, 2011 9:09 am by Bellatrix Black

Top posters
Rodolphus Lestrange
Potionus & Lily Vote_lcapPotionus & Lily Voting_barPotionus & Lily Vote_rcap 
Max X. Martiness
Potionus & Lily Vote_lcapPotionus & Lily Voting_barPotionus & Lily Vote_rcap 
Lily Evans
Potionus & Lily Vote_lcapPotionus & Lily Voting_barPotionus & Lily Vote_rcap 
Bellatrix Black
Potionus & Lily Vote_lcapPotionus & Lily Voting_barPotionus & Lily Vote_rcap 
Remus J. Lupin
Potionus & Lily Vote_lcapPotionus & Lily Voting_barPotionus & Lily Vote_rcap 
Antonyn A. Dolohov
Potionus & Lily Vote_lcapPotionus & Lily Voting_barPotionus & Lily Vote_rcap 
Potionus White
Potionus & Lily Vote_lcapPotionus & Lily Voting_barPotionus & Lily Vote_rcap 
Solomon Stormheart
Potionus & Lily Vote_lcapPotionus & Lily Voting_barPotionus & Lily Vote_rcap 
James Potter
Potionus & Lily Vote_lcapPotionus & Lily Voting_barPotionus & Lily Vote_rcap 
Lord Voldemort
Potionus & Lily Vote_lcapPotionus & Lily Voting_barPotionus & Lily Vote_rcap 
Staff

 

 Potionus & Lily

Go down 
2 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Lily Evans
Ötödik évfolyam
Lily Evans


Hozzászólások száma : 94
Join date : 2011. Aug. 14.

Potionus & Lily Empty
TémanyitásTárgy: Potionus & Lily   Potionus & Lily EmptySzer. Aug. 17, 2011 11:58 pm

Már egy jó ideje az egyik padon ücsörgök. Az élet bent nem túl menő, sehol nem volt egy lélek sem, amikor lejöttem. Ebéd után járunk, tehát most így... tele hassal hátradőlök, nézelődök. Szeretek itt lenni. Az egyik kedvenc helyem az iskolában.
Mellesleg nem vagyok túlöltözve, csak egy fekete térdnadrág és egy narancssárga póló van rajtam. Hajam kiengedve, mint mostanában mindig. Kicsit azért meleg van. Az ölembe egy animágiáról szóló könyvet szorongatok, amit majd egyszer talán odaadok Lupinnak. Egyelőre én is átnézem, hátha találok benne valami okosságot. Közben azon agyalok, hogy hová tűntek el az emberek...
Vissza az elejére Go down
Potionus White
Hatodik évfolyam
Potionus White


Hozzászólások száma : 39
Join date : 2011. Aug. 16.

Potionus & Lily Empty
TémanyitásTárgy: Re: Potionus & Lily   Potionus & Lily EmptyCsüt. Aug. 18, 2011 12:05 am

Már megint egy nyomott hangulatú nap. Ücsörgök egyedül a klubhelységben. Kéne kezdeni valamit magammal. Kimászok a portélyukon és megindulok valamerre. Egyszer csak arra eszmélek, hogy lesétáltam az udvarra. Körülnézek. Valaki mintha ülne a tó mellett. Hátha valami értelmes teremtmény. Odasompolygok. Szép, mit ne mondjak.
-Szia - próbálom megszólítani - Mintha eltűnt volna mindenki a kastélyból. Mit olvasol?
Vissza az elejére Go down
Lily Evans
Ötödik évfolyam
Lily Evans


Hozzászólások száma : 94
Join date : 2011. Aug. 14.

Potionus & Lily Empty
TémanyitásTárgy: Re: Potionus & Lily   Potionus & Lily EmptyCsüt. Aug. 18, 2011 12:11 am

Néha-néha belelapozom a könyvbe, de aztán arra eszmélek fel, hogy valaki tart felém. Kicsit elmerengek, hisz ismerős az arca. Valószínű, hogy egy házból valók vagyunk, hiszen... sőt, még egy évvel idősebbnek is néz ki tőlem. Halványan elmosolyodom, majd biccentek egyet, amikor köszön.
-Helló. - Kisebb hatásszünet után, a könyvre pillantok és aztán kicsit arrébb csusszanok a padon, hogy le tudjon ő is ülni ha akar.
-Nyár van elvégre... - Vonom meg a vállamat a kijelentésre és megadom a választ a kérdésre is. - Animágia. Az egyik ismerősömnek kell a könyv, és gondoltam átnézem mielőtt odaadom neki. Amúgy... Lily vagyok, de ha jól tudom, akkor egy házban vagyunk, mert már láttalak. - Jegyzem oda félúton.
Vissza az elejére Go down
Potionus White
Hatodik évfolyam
Potionus White


Hozzászólások száma : 39
Join date : 2011. Aug. 16.

Potionus & Lily Empty
TémanyitásTárgy: Re: Potionus & Lily   Potionus & Lily EmptyCsüt. Aug. 18, 2011 12:20 am

Köszön és arrébbcsusszan. Hát akkor leülök.
-Igaz, nyár. Nem sok időre mentem haza, mit kezdjek a nagyszüleimnél? Apu meg úgyis mindig úton van. De nem untatlak ezzel.
Nagyon ismerős. Azt hiszem ő az, akit az a James Potter mindíg elkezd piszkálni, csak mert olyan kedve van. Igaz, ez nála normális.
-Animágia? Tán csak nem akarja megtanulni? Azt hallottam nagyon nehéz. - Csak úgy mellékesen megjegyzem. - Azt hiszem én is láttalak már. Te vagy annak a Pitonnak a barátnője? Potionus amúgy.
Vissza az elejére Go down
Lily Evans
Ötödik évfolyam
Lily Evans


Hozzászólások száma : 94
Join date : 2011. Aug. 14.

Potionus & Lily Empty
TémanyitásTárgy: Re: Potionus & Lily   Potionus & Lily EmptyCsüt. Aug. 18, 2011 12:28 am

-Értem. Nem untatsz amúgy, csak nyugodtan. Én is amúgy keveset voltam otthon, itt jobban szeretek. - Mosolyodom el halványan, aztán kicsit elmerengek. A tó felé fordítom a pillantásomat. Száz százalék, hogy nem mennék bele... gondolom, hogy elsőre valami lerántana. A hideg ráz ki tőle. Aztán a kérdésekre ismét Potionus felé pillantok.
-Nem hiszem. Csak érdekel ez a téma is, mint ahogy más is. Nehéznek nehéz amúgy... - De mondjuk a többi képességet sem olyan nagyon egyszerű megtanulni. Aztán jön egy olyan mondat, amit elkerülni sem tudtam volna. Kicsit felsóhajtok, majd bólintok. Milyen jó nekem, hogy mindenki ismer a nevemről...
-Én vagyok, igen. -Ehhez többet nem is nagyon fűzök hozzá. Kérdőn nézek rá.
Vissza az elejére Go down
Potionus White
Hatodik évfolyam
Potionus White


Hozzászólások száma : 39
Join date : 2011. Aug. 16.

Potionus & Lily Empty
TémanyitásTárgy: Re: Potionus & Lily   Potionus & Lily EmptyCsüt. Aug. 18, 2011 12:36 am


Csak érdekli. Oké, ehhez nem is fűzök hozzá semmit.
A válaszból ítélve nem agyon kéne feszegetni ezt a Piton-témát.
- És hogyhogy egy ilyen lány, mint te itt ücsörög egyedül a tóparton? - Végül is egy próbát megér. Kedvesnek tűnik, szép is, mit veszíthetek? Elkapom a pillantását amikor rámnéz. Gyönyörű zöld szeme van.
Vissza az elejére Go down
Lily Evans
Ötödik évfolyam
Lily Evans


Hozzászólások száma : 94
Join date : 2011. Aug. 14.

Potionus & Lily Empty
TémanyitásTárgy: Re: Potionus & Lily   Potionus & Lily EmptyCsüt. Aug. 18, 2011 12:45 am

Mondjuk lehet, hogy tényleg jobban tette, hogy nem hozta fel Pitont témába. Nem szeretek arról vagy inkább azokról az ügyekről tárgyalni, mert akárhány háztársammal erről elkezdtünk, mindből veszekedés vagy csak éppen ordibálás lett a vége. Jó tudni rólam, hogy mindig az igazamra hajtok.
-Hát, mivel egy ismerőssel sem futottam össze bent, ezért úgy gondoltam, hogy akkor egyedül jövök sétálni. Csak mivel imádom ezt a helyet, így gondoltam leülök egy kicsit pihizni. - A könyvet leteszem magam mellé és Potionusra pillantok megintcsak. A pillantást elkaphatja, de semmi furcsát nem vesz észre rajta. Sosem voltam még szerelmes és eddig nem is volt olyan, hogy szimpatikus lett volna bárki is a házból ... vagy valami. Mondjuk, hogy kezdő vagyok a témában.
-Na és te? Hogy -hogy erre? Gondolom mindenki bent hűsöl a nagyteremben a kaja mellett...
Vissza az elejére Go down
Potionus White
Hatodik évfolyam
Potionus White


Hozzászólások száma : 39
Join date : 2011. Aug. 16.

Potionus & Lily Empty
TémanyitásTárgy: Re: Potionus & Lily   Potionus & Lily EmptyCsüt. Aug. 18, 2011 3:34 am

Semmitmondó pillantás. Most gondolok rá, hogy bárcsak tanutam volna többet a legilimenciát meg a non-verbális varázslást. Az azért furcsán nézne ki ha rászegezném a pálcmat és elmotyognék egy Legilimens-t. Pedig bárcsak beleláthatnék a fejébe... nem sok fiúval láttam eddig. Inkább le is szállok a témáról. Egyelőre.
- Hát igen, mindenki bent van. Még reggel lementem a konyhára egy kis kekszért, és azt csak az előbb ettem meg. Éhes nem vagyok, bent meg olyan fülledt a levegő. Tényleg, van még nyilván egy kicsi, meg van töklevem is. Kérsz? Lehozzam?
Vissza az elejére Go down
Lily Evans
Ötödik évfolyam
Lily Evans


Hozzászólások száma : 94
Join date : 2011. Aug. 14.

Potionus & Lily Empty
TémanyitásTárgy: Re: Potionus & Lily   Potionus & Lily EmptySzomb. Aug. 20, 2011 2:14 am

Kíváncsi pillantásom rá téved, majd kicsit elgondolkodom. Nem is tudom, hogy miért néz rám ilyen furcsán. Egyáltalán nincs semmi olyan... furcsa gondolatom ránézve. Csak mosolygok és adom az aranyos kis Lilyt.
-Értem. Amúgy biztos rossz idő lesz a következő napokban. - A tökleves kérdésre megráztam csak a fejemet és folytattam. - Ne fáradj. És, amúgy mesélj magadról egy kicsit... ha már így... összefutottunk. - Továbbra sem veszem le róla a pillantásomat. Érdekel, hogy mit fog magáról mesélni és közben összeszedem én is a gondolataimat... meg az igen érdekes múltamat.
Vissza az elejére Go down
Potionus White
Hatodik évfolyam
Potionus White


Hozzászólások száma : 39
Join date : 2011. Aug. 16.

Potionus & Lily Empty
TémanyitásTárgy: Re: Potionus & Lily   Potionus & Lily EmptySzomb. Aug. 20, 2011 3:16 am

Nem túl érdeklődő. Töklevet sem kér.
-Fáradni? Egy invito és kész. - ezzel előveszem a pálcámat és intek vele. Már röppen is ki valami az egyik ablakon.
-Magamról? Mit mondjak? Én egy egyszerű fiú vagyok. Szeretek kviddicsezni, meg persze a jó vicceket. Nem cigizek, nem iszok. Tényleg egyszerű vagyok. nem nagyon van mit mondanom magamról... De neked biztos több a mondanivalód.
Nem veszi le rólam a szemét. Hátha "megakadt" rajtam. Viszonozom a pillantást, és megintcsak összeakad a szemünk.
Vissza az elejére Go down
Lily Evans
Ötödik évfolyam
Lily Evans


Hozzászólások száma : 94
Join date : 2011. Aug. 14.

Potionus & Lily Empty
TémanyitásTárgy: Re: Potionus & Lily   Potionus & Lily EmptyVas. Aug. 21, 2011 11:53 pm

Érdeklődőnek érdeklődő vagyok, csak ma valahogy túlságosan lusta.
-Jaj hát persze! Bocsi, kicsit fáradt vagyok. Hosszú volt a tegnap éjszaka, még nem aludtam ki magamat. - Mosolyodom el, aztán bólogatva végighallgatom Potionus meséjét. Tényleg nem sokat mondott el evvel, amit elmondott, de azért így is többre mentem mint a semmivel... aztán jön egy kijelentés, amire ismét felé fordítom a pillantásomat.
-Hát... van egy nővérem, aki mugli... amúgy már öt éve ezeket a padokat koptatom, imádom az iskolát, de utálom James Pottert... A többit pedig majd levonod az ismerkedés után... - Vonom meg a vállamat, majd hátradőlök. Kényelembe helyezem magamat és kérdőn nézek rá továbbra is.
Vissza az elejére Go down
Potionus White
Hatodik évfolyam
Potionus White


Hozzászólások száma : 39
Join date : 2011. Aug. 16.

Potionus & Lily Empty
TémanyitásTárgy: Re: Potionus & Lily   Potionus & Lily EmptyKedd Aug. 23, 2011 12:00 am

Ohó. Az ismerkedés után... Mohó pillantással nézek rá. Remélem nem vette észre.
- Miért nem bírod Pottert?
~Hát, igazából én se nagyon...~
Követem a példáját és lejjebb csusszanok kicsit.
- De jó lenne most fürdeni egyet... - mondom a tóra pillantva.
Vissza az elejére Go down
Lily Evans
Ötödik évfolyam
Lily Evans


Hozzászólások száma : 94
Join date : 2011. Aug. 14.

Potionus & Lily Empty
TémanyitásTárgy: Re: Potionus & Lily   Potionus & Lily EmptyKedd Aug. 23, 2011 12:05 am

Elmosolyodom. Szerintem rendes, nem értem, hogy eddig miért nem találkoztunk... vagyis miért nem beszéltünk. A kérdésre felvont szemöldökkel nézek rá, majd megvonom a vállamat. Pillantásomat a tó felé szegezem.
-Még kérdezed? Hát... eléggé... beképzelt és nagyra van magával. Nem nőtt még be a feje lágya, az a gond vele csak. - Aztán újra Potionusra nézek és bólintok.
-Jó lenne, de nem szabad. - Bár... kit érdekelnek a szabályok? Talán egy alkalommal nem is lenne belőle gond. Egyszer voltam csak a vízben, akkor is csak bokáig. Kéne már valami érdekeset is csinálni.
Vissza az elejére Go down
Potionus White
Hatodik évfolyam
Potionus White


Hozzászólások száma : 39
Join date : 2011. Aug. 16.

Potionus & Lily Empty
TémanyitásTárgy: Re: Potionus & Lily   Potionus & Lily EmptyKedd Aug. 23, 2011 12:10 am

- Hát igen, beképzelt. Olyan az egész bandája. Kivéve az a Lupin. Ő azért normális.
- Nem szabad? Azért vannak a szabályok, hogy megszegjük őket... - Azért még kérdőn nézek rá. Hátha eljön úszni. Miért is ne, végül is meleg van.
Azt hiszem bír. De hát én is őt. Csak eddig nem mertem leszólítani...
Lesétálok a vízhez, és beledugom a kezemet. Majd egy hatalmas ordítással elkezdem rángatni a kezemet, mintha valami elkapta volna...
Vissza az elejére Go down
Lily Evans
Ötödik évfolyam
Lily Evans


Hozzászólások száma : 94
Join date : 2011. Aug. 14.

Potionus & Lily Empty
TémanyitásTárgy: Re: Potionus & Lily   Potionus & Lily EmptyKedd Aug. 23, 2011 12:15 am

-Remust én is bírom. A többieket annyira nem... csak azért viselem el őket mert egy házban vagyunk meg egy évfolyamon. - Vonom meg ismét csak a vállamat, majd halványan elmosolyodva a fiú után nézek, amikor a tóhoz lép. Felállok, de még nem megyek közelebb. Éppen megkérdezném, hogy milyen a víz, amikor hirtelen a szívrohamot hozza rám.
-Mitörtént?! - Idegesen odasietek, miközben megfogom a kezét és arrébb húzom. Az arckifejezésem rémült.
Vissza az elejére Go down
Potionus White
Hatodik évfolyam
Potionus White


Hozzászólások száma : 39
Join date : 2011. Aug. 16.

Potionus & Lily Empty
TémanyitásTárgy: Re: Potionus & Lily   Potionus & Lily EmptyKedd Aug. 23, 2011 12:20 am

Az ordításom nevetésbe csap át. Látom rajta, hogy nagyon komolyan vette.
- Nagyon jó a víz - mondom, egy pillanatra visszafojtva a nevetést. Várom a reakciót.
Vissza az elejére Go down
Lily Evans
Ötödik évfolyam
Lily Evans


Hozzászólások száma : 94
Join date : 2011. Aug. 14.

Potionus & Lily Empty
TémanyitásTárgy: Re: Potionus & Lily   Potionus & Lily EmptyKedd Aug. 23, 2011 12:22 am

Dühös pillantást vetek rá, majd meglököm, de úgy... hogy talán sikerült beleesnie a vízbe. Ha nem, akkor meg így jártam. Összefonom karjaimat és felvont szemöldökkel nézek rá.
-Hülye. Ez nem volt vicces. - Kicsit odébb lépek és nem nézek rá, csak a szemem sarkából. Mellesleg csak megjátszom a sértődöttet, de remélem ezt ő nem tudja. Kíváncsi vagyok, erre mit fog lépni majd.
Vissza az elejére Go down
Potionus White
Hatodik évfolyam
Potionus White


Hozzászólások száma : 39
Join date : 2011. Aug. 16.

Potionus & Lily Empty
TémanyitásTárgy: Re: Potionus & Lily   Potionus & Lily EmptyKedd Aug. 23, 2011 12:26 am

Belelökött a vízbe... Csurom vizesen kikászálódok a vízből.
- Naa, ne durcizz - lépek oda hozzá és bököm meg. Aztán elkapom, és a víz felé kezdem vinni.
- Kérj csak bocsánatot! Különben repülsz. - mondom vigyorogva. Most már mindegy neki, máris tiszta víz lett, de nem baj. Majd átöltözik...
Vissza az elejére Go down
Lily Evans
Ötödik évfolyam
Lily Evans


Hozzászólások száma : 94
Join date : 2011. Aug. 14.

Potionus & Lily Empty
TémanyitásTárgy: Re: Potionus & Lily   Potionus & Lily EmptyKedd Aug. 23, 2011 12:39 am

-Mertmilesz? -Hadarom el, de már nem sokáig bírom ezt a komoly képet. Aztán már el is kapott. Tudtam, éreztem hogy én sem fogom megúszni.
-Nem kérek bocsánatot! Megérdemelted. - Elnevetem most már én is magamat, és aztán csak kettőt pislogok és berántom újra Potionust a vízbe. Lelocsolom.
-Nesze. - Rég éreztem már magamat ilyen jól. Kíváncsi pillantással nézek rá a fiúra, miközben egyre nagyobb lesz a mosoly az arcomon.
Vissza az elejére Go down
Potionus White
Hatodik évfolyam
Potionus White


Hozzászólások száma : 39
Join date : 2011. Aug. 16.

Potionus & Lily Empty
TémanyitásTárgy: Re: Potionus & Lily   Potionus & Lily EmptyKedd Aug. 23, 2011 12:49 am

- Naa, a locsolkodás a fiúk dolga! - Már fáj a rekeszizmom, úgy nevetek. Aztán én is lelocsolom. Hopp, úszik valami a vízben. A pálcám. Elkapom, majd egy szép locsolóbűbájjal egy adag vizet küldök Lily arcába. Azután lebukok a víz alá, és elkapom a lábát. Kirántom alóla. Hátha elesik...
~Na, még a végén össze is jön valami...~
Vissza az elejére Go down
Lily Evans
Ötödik évfolyam
Lily Evans


Hozzászólások száma : 94
Join date : 2011. Aug. 14.

Potionus & Lily Empty
TémanyitásTárgy: Re: Potionus & Lily   Potionus & Lily EmptyKedd Aug. 23, 2011 12:59 am

Nyelvet öltök rá, aztán pedig felvont szemöldökkel figyelem végig a reakciókat. Elvigyorodom, majd a vigyorgás nevetésbe fajul. Miután megkaptam a saját adagomat, hál istennek minden bejön amit Potionus eltervez, tehát a fejem búbjáig vizes leszek, elindulok kifelé a partra és mikor kiérek, lefekszem a fűbe.
-Most te nyertél, de legközelebb máshogy lesz! - Közlöm vele út közben. Eddig nem is olyan rossz ez a nap. Több ilyet kéne csinálni... bár lehet hogy lassan be kellene menni, mert kezd már besötétedni. Nem szeretek este a birtokon mászkálni.
Vissza az elejére Go down
Potionus White
Hatodik évfolyam
Potionus White


Hozzászólások száma : 39
Join date : 2011. Aug. 16.

Potionus & Lily Empty
TémanyitásTárgy: Re: Potionus & Lily   Potionus & Lily EmptyKedd Aug. 23, 2011 1:03 am

Lehuppanok mellé
- Dehogy lesz máshogy. - Mondom mosolyogva.
Egy egyszerű szárítóbűbájjal megszárítom mindkettőnket.
- Ez most jól esett. Kéne még pár ilyen. - vigyorodok el.
- Szerintem induljunk meg befelé, kezd sötétedni. Nem kellene, hogy megfogjon valami prefi...
Átkarolom és beletúrok a hajába.
Vissza az elejére Go down
Lily Evans
Ötödik évfolyam
Lily Evans


Hozzászólások száma : 94
Join date : 2011. Aug. 14.

Potionus & Lily Empty
TémanyitásTárgy: Re: Potionus & Lily   Potionus & Lily EmptyKedd Aug. 23, 2011 1:11 am

-De máshogy lesz! - Jelentem ki teljes komolysággal, majd mikor megszáradunk, felállok és bólintok egyet. Hát... azért kicsit elgondolkodom azon, amit ő mond.
-Megbüntetni nem hiszem, de nem akarok valami állatnak a vacsorája lenni. - Amikor átkarol, meglepődöm, de nem szólok semmit egyelőre. Az nem zavar, csak fura... de ahogy elindulok, talán észreveszi a zavarodottságot rajtam. Megfordulok közben egy pillanatra és hátrafelé megyek, miközben őt figyelem.
-Szerintem ha felmegyünk együtt, aztán én ellépek aludni mert fáradt vagyok egy kicsit. Holnap is lesz nap.
Vissza az elejére Go down
Potionus White
Hatodik évfolyam
Potionus White


Hozzászólások száma : 39
Join date : 2011. Aug. 16.

Potionus & Lily Empty
TémanyitásTárgy: Re: Potionus & Lily   Potionus & Lily EmptyKedd Aug. 23, 2011 1:16 am

Kicsit zavart az arca. El is veszem onnan a kezem.
- Ugyan, ilyen állatnak?
- Vigyázz, el ne ess a nagy hátrálásban. És igen, lesz. Majd fürdünk egyet megint. - Ezt már vigyorogva mondom. - Legalább majd megleckéztethetsz... - Fojtatom még mindig vigyorogva, és már a kastély lépcsőjét rójuk.
Vissza az elejére Go down
Lily Evans
Ötödik évfolyam
Lily Evans


Hozzászólások száma : 94
Join date : 2011. Aug. 14.

Potionus & Lily Empty
TémanyitásTárgy: Re: Potionus & Lily   Potionus & Lily EmptyKedd Aug. 23, 2011 1:21 am

-Hát fogalmam sincs. Sok érdekes lény él ott - Bökök az erdő felé. Most konkrétan nem arra gondoltam, hogy egy vérfarkas, mert talán nem... nincs telihold. Azért nem bízom az erdőben.
-És azok az állatok általában éjszaka kijönnek a birtokra. -Nagyokat bólogatva megfordulok és megvárom. Aztán lassan haladunk felfelé.
-Igen. Megfoglak leckéztetni, de úúgy... - Elnevetem magam még egyszer, majd mikor a klubhelyiségbe érünk elbúcsúzom Potionustól és a hálótermek felé veszem az irányt. Jól kimerültem nem mondom. De régen szórakoztam már ilyen jót is.


//Köszii Very Happy //
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Potionus & Lily Empty
TémanyitásTárgy: Re: Potionus & Lily   Potionus & Lily Empty

Vissza az elejére Go down
 
Potionus & Lily
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Potionus White
» ~°°~Lily és Max ~°°~
» Max & Lily
» Lily & Perselus
» Lily Evans

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hogwarts  :: Roxfort :: Birtok :: Fekete tó partja-
Ugrás: