Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Roxfort ... Írd újra a történelmet!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
1975 öt írunk, azaz Voldemort éppen most van felemelkedőben, azonban hogy sikerül-e elérnie nemesnek nevezett célját, nem a sors dönti el, hanem Ti. Alternatív valóság, NEM feltétlenül ragaszkodunk ahhoz hogy minden úgy legyen ahogyan eddig volt. A történetet Ti alakítjátok. Megtörténhet hogy Harry Potter meg sem születik, Bellatrix édesanyává válik avagy Lily Evans éppen Mrs. Piton lesz. Rajtatok múlik. Éld át a múltat, írd át a múltat!
Legutóbbi témák
» Csevegő
Potter & Lily EmptyVas. Jan. 29, 2012 4:34 am by Solomon Stormheart

» Leonella Sirett
Potter & Lily EmptyHétf. Dec. 26, 2011 1:50 pm by Rodolphus Lestrange

» Nymphadora Elois Giovanni
Potter & Lily EmptyHétf. Dec. 26, 2011 1:48 pm by Rodolphus Lestrange

» Társaink
Potter & Lily EmptyHétf. Okt. 10, 2011 7:16 pm by Lily Evans

» Thylane és Antonyn & Sylen
Potter & Lily EmptySzomb. Szept. 24, 2011 1:57 am by Thylane Hemsworth

» Max & Lily
Potter & Lily EmptySzomb. Szept. 24, 2011 1:47 am by Lily Evans

» Mardekáros diákok & Voldemort & Solomon
Potter & Lily EmptyVas. Szept. 18, 2011 6:54 am by Rodolphus Lestrange

» Sylen & Vanda
Potter & Lily EmptyVas. Szept. 18, 2011 5:23 am by Vanda Walwin

» Bellatrix & Remus & Rodolphus
Potter & Lily EmptySzer. Szept. 07, 2011 9:09 am by Bellatrix Black

Top posters
Rodolphus Lestrange
Potter & Lily Vote_lcapPotter & Lily Voting_barPotter & Lily Vote_rcap 
Max X. Martiness
Potter & Lily Vote_lcapPotter & Lily Voting_barPotter & Lily Vote_rcap 
Lily Evans
Potter & Lily Vote_lcapPotter & Lily Voting_barPotter & Lily Vote_rcap 
Bellatrix Black
Potter & Lily Vote_lcapPotter & Lily Voting_barPotter & Lily Vote_rcap 
Remus J. Lupin
Potter & Lily Vote_lcapPotter & Lily Voting_barPotter & Lily Vote_rcap 
Antonyn A. Dolohov
Potter & Lily Vote_lcapPotter & Lily Voting_barPotter & Lily Vote_rcap 
Potionus White
Potter & Lily Vote_lcapPotter & Lily Voting_barPotter & Lily Vote_rcap 
Solomon Stormheart
Potter & Lily Vote_lcapPotter & Lily Voting_barPotter & Lily Vote_rcap 
James Potter
Potter & Lily Vote_lcapPotter & Lily Voting_barPotter & Lily Vote_rcap 
Lord Voldemort
Potter & Lily Vote_lcapPotter & Lily Voting_barPotter & Lily Vote_rcap 
Staff

 

 Potter & Lily

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Lily Evans
Ötödik évfolyam
Lily Evans


Hozzászólások száma : 94
Join date : 2011. Aug. 14.

Potter & Lily Empty
TémanyitásTárgy: Potter & Lily   Potter & Lily EmptyHétf. Aug. 22, 2011 1:27 am

Nem olyan túl régen fejeztem be az ebédemet, majd kicsit később egy ismerősömmel is összefutottam. Kicsit elbeszélgettem vele, majd úgy döntöttem, hogy ledolgozom az ebédet egy kis sétálással. Egyelőre csak a folyosón haladok, talán majd a birtokra megyek ki valahova. Aztán mégis csak megállok. Az egyik ablakhoz lépek, kinézek rajta, hogy hátha látok valami ismerőst kint.
Nem hordom az iskolai viseletet a nyári hónapokban, így csak egy egyszerű farmerka és egy fekete pántos póló van rajtam, amire kitűztem a "bilétát" hogy melyik házba járok. Mondjuk, hogy ma jó kedvembe vagyok...
Vissza az elejére Go down
James Potter
Ötödik évfolyam
James Potter


Hozzászólások száma : 31
Join date : 2011. Aug. 19.

Potter & Lily Empty
TémanyitásTárgy: Re: Potter & Lily   Potter & Lily EmptyHétf. Aug. 22, 2011 1:45 am


Egy új bűbájt gyakorolva sétálgatott a folyosókon. A nyári meleg arra kényszerítette, hogy az iskolai viseletét félredobva pólóban és és rövidnadrágban sétálgasson. a quidditchen kezdett el gondolkozni alig várta már a következő meccset.
Mikor befordult a következő folyosón majdnem elment Lily mellet, de mikor odaért mellé megtorpant és megszólította.
-Hello-szólt kissé fölényeskedő hangon.
Majd ezután a vállát a falnak vetve negált a lány mellett.
Vissza az elejére Go down
Lily Evans
Ötödik évfolyam
Lily Evans


Hozzászólások száma : 94
Join date : 2011. Aug. 14.

Potter & Lily Empty
TémanyitásTárgy: Re: Potter & Lily   Potter & Lily EmptyHétf. Aug. 22, 2011 1:51 am

-Mit akarsz Potter? - Felvont szemöldökkel nézek Jamesre. Tudja nagyon is jól, hogy amióta Pitont bántották... azóta nagyon nem szeretem őt. Nem megyek el innen, megvárom, hogy mit fog szólni erre a kijelentésemre. Volt már egy két érdekes veszekedésünk... de meg is lehet szerintem ezt érteni.
Megfordulok, nekidőlök az ablak párkányának és elgondolkodom. Jó, hogy ilyen szerencsém van... pedig reménykedtem benne, hogy a napokban nem fogok találkozni Jamesszel. Semmi kedvem hozzá.
Vissza az elejére Go down
James Potter
Ötödik évfolyam
James Potter


Hozzászólások száma : 31
Join date : 2011. Aug. 19.

Potter & Lily Empty
TémanyitásTárgy: Re: Potter & Lily   Potter & Lily EmptyHétf. Aug. 22, 2011 2:07 am


-Csak tudni akartam, hogy mért véded annyira Pitont?-kérdezi kaján vigyorral az arcán, s közben meglengeti a pálcáját és egy szál virágot varázsol elő-Meg sem érdemli, pláne, hogy ő mardekáros, és ahogy viselkedik behízelgő kis csúszómászó. Folyton csak ólálkodik, és ott szaglászik ahol nem kéne.
Majd felül az ablakba és élvezi a nap melengető sugarait és a lágy szellőt. Közben fürkészve nézte Lilyt.
-És mióta hívsz te engem Potternek, a múltkor még nem voltál ilyen tartózkodó.-Majd egy apró mosoly mellet a lány felé nyújtotta a virágot.
Vissza az elejére Go down
Lily Evans
Ötödik évfolyam
Lily Evans


Hozzászólások száma : 94
Join date : 2011. Aug. 14.

Potter & Lily Empty
TémanyitásTárgy: Re: Potter & Lily   Potter & Lily EmptyHétf. Aug. 22, 2011 2:12 am

-Nem mindegy az neked? A barátom... - Mintha meg sem hallottam volna azt, amit ő mond nekem. Összefonom karjaimat, majd felvont szemöldökkel elébe állok. Imádok vele vitatkozni, ám mégis annyira zavar...
-Amúgy meg mi közöd van hozzá? Féltékeny vagy? - Elvigyorodom pimaszul. Nem tudom, mire lehetne amúgy is féltékeny. Az utolsó kijelentésére pedig csak megvonom a vállamat. A múltkor?
-Múltkor is ilyen voltam. Te mindig csak ezt hozod ki belőlem. Amúgy, hogy hogy ilyen egyedül és a kiskutyáid nincsenek a nyomodban? - Most már nem csak pimasz, hanem gonosz is vagyok. Ilyenkor mindig előhozza belőlem.
Vissza az elejére Go down
James Potter
Ötödik évfolyam
James Potter


Hozzászólások száma : 31
Join date : 2011. Aug. 19.

Potter & Lily Empty
TémanyitásTárgy: Re: Potter & Lily   Potter & Lily EmptyHétf. Aug. 22, 2011 2:28 am


-A barátod-horkan fel- HA... Na ne viccelj. Az a majom még lábtörlőnek se kéne a házam elé.- Közben kihajítja a virágot az ablakon.
-Féltékeny!? Mire?-most már dühös volt. Akárhányszor beszélni akart Lilyvel az mindig csak veszekedett vele.-A barátaimra egy rossz szót nem mondhatsz, ők mindannyian különbek mint az a patkány, nem csak aktor barátok mikor nincs semmi gond, a bajban is mellettem vannak.
~Hogy mer velem így beszélni!? Tudja, hogy jobban forgatom a pálcám, mint ő, és ha sokáig dühít azzal a féreg Pitonnal kap majd egy újabb kis átkot az a patkányképű~
-Amúgy is még te beszélsz, folyton azt szajkózod, hogy milyen pökhendi vagyok, közben meg azt nem veszed észre, hogy te is épp oly beképzelt. Sőt beképzeltebb már nem is lehetnél
Vissza az elejére Go down
Lily Evans
Ötödik évfolyam
Lily Evans


Hozzászólások száma : 94
Join date : 2011. Aug. 14.

Potter & Lily Empty
TémanyitásTárgy: Re: Potter & Lily   Potter & Lily EmptyHétf. Aug. 22, 2011 2:42 am

-Kit izgat a te véleményed? Nem te ismered kiskorod óta... -Vonom meg a vállamat, miközben kicsit elgondolkodom. A féltékenyes visszakérdezésre már nem válaszolok. A mondókája közepette feldühödve fogom magamat és lassú léptekkel indulok el a kijárat felé.
-Tudod James, ezt utálom benned! Pontosan ezt, hogy sosem érted meg az embereket. Egyszer neked is benőhetne már a fejed lágya és észrevehetnéd magadat. Komolytalan vagy! És aztán még csodálkozol, hogy nem sokan bírnak. - Ha utánam jön utánam jön, ha nem nem... a megjegyzései meg nem nagyon érdekelnek, ki ő, hogy megmondja nekem hogy én milyen legyek. Még szerencse, hogy Lupin nem olyan, mint ő...
Vissza az elejére Go down
James Potter
Ötödik évfolyam
James Potter


Hozzászólások száma : 31
Join date : 2011. Aug. 19.

Potter & Lily Empty
TémanyitásTárgy: Re: Potter & Lily   Potter & Lily EmptyHétf. Aug. 22, 2011 2:57 am


-Hát én ezzel nem dicsekedné, hogy kiskorom óta ismerem.
Közben Lily tovább sétál. Remeg a keze a dühtől, felpattan a párkányról és a lány után megy, s közben erősen szorongatja pálcáját. Szemei villognak és szikrákat szórnak.
-Egyszer még az lesz a vége, hogy belehal a kémkedésébe Piton. Ha még egyszer utánunk kémkedik az éjszaka közepén teszek róla, hogy soha többet ne akarjon.
~Nem igaz, hogy nem érti meg, hogy nem pusztán szórakozásból csinálják amit csinálnak Pitonnal. Habár roppant szórakoztató a bokájánál fogva fellógatni, de ezzel csak az a célunk, hogy elrettentsük. Ha meglátná Lupint biztos mindenkinek szétkürtölné, viszont Lupin előbb tépné szét darabokra.~
-Megvan az okunk, hogy mért bánunk így Pitonnal ahogy.
Vissza az elejére Go down
Lily Evans
Ötödik évfolyam
Lily Evans


Hozzászólások száma : 94
Join date : 2011. Aug. 14.

Potter & Lily Empty
TémanyitásTárgy: Re: Potter & Lily   Potter & Lily EmptyHétf. Aug. 22, 2011 3:04 am

És csak utánam jön. Nem állok meg, tovább haladok egyre csak sietősebb léptekkel. Lassan a folyosó végére érek, onnan már csak kifelé van út. Oda meg vele nem akarok menni.
-Hogy mondhatsz ilyet? Az egy dolog, hogy a Griffendél és a Mardekár nincs jóba egymással... de... akkor is, minek kell ennyire komolyan venni az egészet? - Szemeimet forgatom miközben közlöm vele a véleményemet. Aztán megállok és hirtelen felé fordulok. Hajam is libben egyet közben.
-Tudod mit? Rendezzétek el ezt magatok között most már. De akkor sem díjazom az ötletet és azután sem foglak jobban bírni. -Vonom meg a vállamat. Összekulcsolom ismét a karjaimat, közben Jamest fürkészem teljesen komoly arccal. Annyit veszekedtünk már ezen a témán, hogy lassan kezd unalmas lenni.
Vissza az elejére Go down
James Potter
Ötödik évfolyam
James Potter


Hozzászólások száma : 31
Join date : 2011. Aug. 19.

Potter & Lily Empty
TémanyitásTárgy: Re: Potter & Lily   Potter & Lily EmptyHétf. Aug. 22, 2011 3:14 am


Nem hagyja elmenni, karjánál fogva szelíden megfordítja, majd mélyen a szemébe néz.
-Hát még mindig nem érted? Piton életveszélyes dolgot csinál mikor utánunk szaglászik.
Majd kicsit zavart arccal még mindig ott áll a lány előtt gyengéden tartva a karját.
~Basszus a francba, majdnem elszóltam magam. Kíváncsi lennék akkor is ennyire védené azt a patkányt ha szétkürtölné, hogy Lupin egy vérfarkas. Még szerencse, hogy rajtam Sriuson és Peteren kívül senki se tud róla.
Vissza az elejére Go down
Lily Evans
Ötödik évfolyam
Lily Evans


Hozzászólások száma : 94
Join date : 2011. Aug. 14.

Potter & Lily Empty
TémanyitásTárgy: Re: Potter & Lily   Potter & Lily EmptyHétf. Aug. 22, 2011 3:18 am

Nem veszem rossz néven amikor megfog, de aztán felvont szemöldökkel nézek rá... ja, hogy vele még nem közölte Lupin?
-Tudom. - Kicsit nagyobbra nyitom szemeimet, jelezve vele, hogy értem mire gondol. Talán megérti. Aztán kiszedem a fogásából a kezemet és nekidőlök a mögöttem lévő falnak.
-...De nem mondhatom meg neki, hogy mit csináljon meg mit ne. - Hallgatóan kicsit már nyugodtabb hangnembe beszélek Jameshez, de azért még mindig ugyan úgy vagyok vele, mint eddig.
Vissza az elejére Go down
James Potter
Ötödik évfolyam
James Potter


Hozzászólások száma : 31
Join date : 2011. Aug. 19.

Potter & Lily Empty
TémanyitásTárgy: Re: Potter & Lily   Potter & Lily EmptyHétf. Aug. 22, 2011 3:24 am


~Tudja, de honnan. Lupin azt mondta, hogy csak nekünk mondta el... Most meg nekidől falnak, mintha már nem lenne dühös rám, még azt is tűrte, hogy megfogjam a kezét. Talán...~
-Szóval tudod, de honnan. Lupin elmondta?-majd két kezével megtámaszkodik a falon és egész közel hajol Lilyhez, csaknem egymáshoz érnek.
Majd vár és közben fürkészi a lány arcát. Kíváncsi rá, hogy mit válaszol és mi lesz a reakciója.
Vissza az elejére Go down
Lily Evans
Ötödik évfolyam
Lily Evans


Hozzászólások száma : 94
Join date : 2011. Aug. 14.

Potter & Lily Empty
TémanyitásTárgy: Re: Potter & Lily   Potter & Lily EmptyHétf. Aug. 22, 2011 3:31 am

Felvont szemöldökkel nézek rá. A tekintete semmit mondó, inkább olyan gondolkodós. Közben nem csinálok semmit, csak ha... olyanokról van szó, akikkel én is jóban vagyok, nem szeretek veszekedni. Azért nyugodtam le egy kicsit. Csak egy kicsit... Azért a düh még mindig ott van. A kérdésre bólintok egyet.
-Tegnap este. - Amikor közel hajol, nem mozdulok el. Egyelőre. Nem tudom mit akar evvel, de meglep... kíváncsian nézek rá, és várom, hogy valami okosságot is mondjon már.
Vissza az elejére Go down
James Potter
Ötödik évfolyam
James Potter


Hozzászólások száma : 31
Join date : 2011. Aug. 19.

Potter & Lily Empty
TémanyitásTárgy: Re: Potter & Lily   Potter & Lily EmptyHétf. Aug. 22, 2011 3:38 am


-Ha tudod akkor pedig meg kellene értened, ha véletlen meglátja, szétkürtöli az egész iskolában. Ha pedig Lupin veszi észre és nem sikerül idejében feltartóztatnunk, akkor meg darabokra fogja tépni, vagy még rosszabb átváltoztatja.- válaszol csendesen. Majd még egy kicsit közelebb hajol.
~Megtegyem?...~
-Azt gondoltuk ha Pipogyusszal így bánunk előbb utóbb majd elkezd félni tőlünk és nem ólálkodik majd utánunk. És ha van elég esze így is tesz!
Vissza az elejére Go down
Lily Evans
Ötödik évfolyam
Lily Evans


Hozzászólások száma : 94
Join date : 2011. Aug. 14.

Potter & Lily Empty
TémanyitásTárgy: Re: Potter & Lily   Potter & Lily EmptyHétf. Aug. 22, 2011 3:43 am

-Én megértem de... ez nem a megfelelő módszer. -Rázom meg a fejemet. Lehet, hogy Piton nem ért a rendes szóból sem, de akkor se jó az, amit Jamesék csinálnak. Vállat vonva elgondolkodó képpel kicsit arrébb lépek. Semmi komolyat nem akarok a fiútól... neki lesz rosszabb aztán nem nekem.
-Azt hiszem, lassan én elmegyek. Van még egy kis dolgom Roxmortsban. - Zöld szemeimmel ismét a fiú tekintetét fürkészem. Aztán halványan elmosolyodom.
-Tudsz te rendes is lenni ha akarsz... de attól még nem szeretlek.
Vissza az elejére Go down
James Potter
Ötödik évfolyam
James Potter


Hozzászólások száma : 31
Join date : 2011. Aug. 19.

Potter & Lily Empty
TémanyitásTárgy: Re: Potter & Lily   Potter & Lily EmptyHétf. Aug. 22, 2011 3:55 am


-Nem, nem az. De a szép szóból nem ért más lehetőség pedig nincs. Ha nem tudsz rá hatni, akkor megint az lesz a vége, ami a múltkor. A bokájánál fogva fog lógni és az alsónadrágját mutogatja majd mindenkinek.
Nem akadályozza meg, hogy Lily odébb lépjen, de még mindig közel áll hozzá. Majd mikor kimondja, hogy "nem szeretlek" még azelőtt nem tapasztalt érzés fogja el. Érzi, hogy enyhén kipirul.
-Menj csak.-majd ellöki magát a faltól és elindul a másik irányba. Majd megtorpan és még viccesen visszaszól-De ne áruld el senkinek, hogy rendes is tudok lenni még romlana az imagem.
Majd továbbsétál.
~Minek mosolygott rám? valahogy furán kezdett ficánkolni a gyomrom. Mintha életre kelt volna a hal amit ebédre ettem. És az a forróság ami elöntött mikor azt mondta, hogy... Lehet, hogy beleszerettem?~
Majd megforgatta a pálcáját és ekkor nagy durranással szétdurrant az a kőváza amire célzott.
Vissza az elejére Go down
Lily Evans
Ötödik évfolyam
Lily Evans


Hozzászólások száma : 94
Join date : 2011. Aug. 14.

Potter & Lily Empty
TémanyitásTárgy: Re: Potter & Lily   Potter & Lily EmptyHétf. Aug. 22, 2011 3:59 am

-Majd megpróbálok vele beszélni... -Mondom kicsit lehangoltan, aztán pedig bólintok egyet. Nem díjazom még mindig, hogy ezt csinálják Pitonnal, ám kicsit azért mégis csak igazuk van... valami nagyon jó kéne, hogy ne essen baja neki. Aztán elindul James. Én is mennék már, de aztán visszaszól.
-Ha-ha. Dee, szétkürtölöm az egész iskolának. - Intek neki egyet, aztán kicsit elgondolkodva még állok egy pillanatig az ablaknál és utána pedig fogom magamat, felszaladok a klubhelyiségbe a cuccomért, onnan pedig elindulok Roxmortsba. Ma még mindenképpen meg kell ejtenem a várost is.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Potter & Lily Empty
TémanyitásTárgy: Re: Potter & Lily   Potter & Lily Empty

Vissza az elejére Go down
 
Potter & Lily
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hogwarts  :: Roxfort :: Földszint :: Földszinti folyosó-
Ugrás: