Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Roxfort ... Írd újra a történelmet!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
1975 öt írunk, azaz Voldemort éppen most van felemelkedőben, azonban hogy sikerül-e elérnie nemesnek nevezett célját, nem a sors dönti el, hanem Ti. Alternatív valóság, NEM feltétlenül ragaszkodunk ahhoz hogy minden úgy legyen ahogyan eddig volt. A történetet Ti alakítjátok. Megtörténhet hogy Harry Potter meg sem születik, Bellatrix édesanyává válik avagy Lily Evans éppen Mrs. Piton lesz. Rajtatok múlik. Éld át a múltat, írd át a múltat!
Legutóbbi témák
» Csevegő
Lily & Holdsáp EmptyVas. Jan. 29, 2012 4:34 am by Solomon Stormheart

» Leonella Sirett
Lily & Holdsáp EmptyHétf. Dec. 26, 2011 1:50 pm by Rodolphus Lestrange

» Nymphadora Elois Giovanni
Lily & Holdsáp EmptyHétf. Dec. 26, 2011 1:48 pm by Rodolphus Lestrange

» Társaink
Lily & Holdsáp EmptyHétf. Okt. 10, 2011 7:16 pm by Lily Evans

» Thylane és Antonyn & Sylen
Lily & Holdsáp EmptySzomb. Szept. 24, 2011 1:57 am by Thylane Hemsworth

» Max & Lily
Lily & Holdsáp EmptySzomb. Szept. 24, 2011 1:47 am by Lily Evans

» Mardekáros diákok & Voldemort & Solomon
Lily & Holdsáp EmptyVas. Szept. 18, 2011 6:54 am by Rodolphus Lestrange

» Sylen & Vanda
Lily & Holdsáp EmptyVas. Szept. 18, 2011 5:23 am by Vanda Walwin

» Bellatrix & Remus & Rodolphus
Lily & Holdsáp EmptySzer. Szept. 07, 2011 9:09 am by Bellatrix Black

Top posters
Rodolphus Lestrange
Lily & Holdsáp Vote_lcapLily & Holdsáp Voting_barLily & Holdsáp Vote_rcap 
Max X. Martiness
Lily & Holdsáp Vote_lcapLily & Holdsáp Voting_barLily & Holdsáp Vote_rcap 
Lily Evans
Lily & Holdsáp Vote_lcapLily & Holdsáp Voting_barLily & Holdsáp Vote_rcap 
Bellatrix Black
Lily & Holdsáp Vote_lcapLily & Holdsáp Voting_barLily & Holdsáp Vote_rcap 
Remus J. Lupin
Lily & Holdsáp Vote_lcapLily & Holdsáp Voting_barLily & Holdsáp Vote_rcap 
Antonyn A. Dolohov
Lily & Holdsáp Vote_lcapLily & Holdsáp Voting_barLily & Holdsáp Vote_rcap 
Potionus White
Lily & Holdsáp Vote_lcapLily & Holdsáp Voting_barLily & Holdsáp Vote_rcap 
Solomon Stormheart
Lily & Holdsáp Vote_lcapLily & Holdsáp Voting_barLily & Holdsáp Vote_rcap 
James Potter
Lily & Holdsáp Vote_lcapLily & Holdsáp Voting_barLily & Holdsáp Vote_rcap 
Lord Voldemort
Lily & Holdsáp Vote_lcapLily & Holdsáp Voting_barLily & Holdsáp Vote_rcap 
Staff

 

 Lily & Holdsáp

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Remus J. Lupin
Ötödik évfolyam
Remus J. Lupin


Hozzászólások száma : 50
Join date : 2011. Aug. 15.

Lily & Holdsáp Empty
TémanyitásTárgy: Lily & Holdsáp   Lily & Holdsáp EmptyCsüt. Aug. 18, 2011 12:17 am

Ahogy összetalálkozik a pillantásom Lilyével, elvigyorodok, és felpakolom a lábaimat az asztalra... Kényelmes tartás amikor lustulni akar az ember. Igen, amikor ezt csinálom James gyakran megjegyzi hogy: Ki vagy te és mit csináltál Holdsáppal? Jó lehet hogy én is lázadok na... Nem tudom eldönteni.
-Mindenkibe? Talán bennem nem.- Vigyorgok rá, és tovább nyugtatom a lábaimat az asztalon. Majd ha akarnak valamit elérnek úgy is. Pedig Tapmancs is normális... Amikor persze nem Lily mellett van, de James konkrétan hülyét csinál magából néha.
-Hmm... Most hogy mondod, tőled ezentúl le fogok vonni, ha meglátlak éjjel...- Vigyorgok rá, és miután megette a gyerek a csokit, előhúzom a pálcámat, és felsétálok a lépcsőn és benyitok a hálóba, ahol a mumus ott áll, McGalagony alakban... Ahogy meglát, átváltozik, és a telihold alakját veszi fel egyből. Egy kicsit eltűnődöm rajta, és Lily leszűrheti hogy miért pont ezt az alakot vette fel a mumus, mert egyből verejtékcseppek jelennek meg rajtam, és a tagjaim remegni kezdenek, így remegő kézzel szegezem rá a pálcát.
-Comikulissimus!- Mondom ki a varázslatot, és most Lily mumusán a sor... Vagyis hogy átalakuljon a mumus azzá, amitől Lily a legjobban fél.
Vissza az elejére Go down
Lily Evans
Ötödik évfolyam
Lily Evans


Hozzászólások száma : 94
Join date : 2011. Aug. 14.

Lily & Holdsáp Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lily & Holdsáp   Lily & Holdsáp EmptyCsüt. Aug. 18, 2011 12:38 am

Én is csak mosolyogni tudok, hiszen most jól érzem magamat vele. A kijelentésére egy kicsit elgondolkodom, aztán megvonom a vállamat és bólintok.
-Talán benned nem. Ki tudja. -Közben már lassacskán ugye fent vagyunk a hálókörletbe. Nekem nem nagyon szabad a fiú részbe bemenni, de mivel egy prefektussal vagyok, majd kihúzom magamat, hogy kizárólag segítő célból vagyok. A pontlevonásos kijelentésre pedig megtorpanok egy pillanatra és kicsit megbököm Lupint.
-Kösz szépen! Rendesvagy. - Tudom, hogy nem mondja komolyan, de azért elvigyorodva úgy teszek, mintha komolyan venném. Amikor meglátom a mumust, először csak elmerengek. Miért éppen a telihold? Gyanús arccal nézek rá, miközben kicsit hátrébb lépek. Utálom a mumusokat, csak hogy így utólag megjegyezzem.
-Telihold? - Még mielőtt rám fordulna a szó, megkérdezem. Én viszont nem habozok túlságosan sokáig, mivel egy élénkzöld lángcsóva közelít felém, amiből persze egyből ki lehet venni, hogy a halálos átok. Becsukom a szememet, a félelem kicsit azért visszatükröződik benne. A pálcámért kutatok, mikor megvan, gyorsan rávágom, még mielőtt elérne a mumus.
-Comikulissimus!
Vissza az elejére Go down
Remus J. Lupin
Ötödik évfolyam
Remus J. Lupin


Hozzászólások száma : 50
Join date : 2011. Aug. 15.

Lily & Holdsáp Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lily & Holdsáp   Lily & Holdsáp EmptyCsüt. Aug. 18, 2011 12:57 am

Nagyon mást nem tudok szólni, mert Lily jó társaság, én vagyok a kapocs közte és Jamesék között, mert én velük is, és Lilyvel is jóban vagyok. James is megjegyezte, hogy mégis hogyan lehetek jóba velük is meg Lilyvel is... Hát én nem tudom talán mert nem vagyok annyira.. Egoista mint James? De ettől függetlenül Még bírom a fejét...
-Hát igen.. Elsőben még visszahúzódó, csendes... Aranyos... Oké, abbahagytam.- Vigyorgok rá. Lilynek egyébként be szabad ide jönni, csak nekünk nem szabad átmenni. De ezt mi elvileg meg tudjuk oldani. Vagyis Tapmanccsal már beszéltünk róla hogy meg tudjuk oldani hogy bemenjünk oda. Kezdek én is olyan lenni mint ők. Nem tudom, de szeretek lázadni.
-Szívesen máskor is, kedves Lily!- Mosolygok rá, és amint beléptünk a mumusra pillantok, ugye remegő végtagokkal és izzadtan. Aztán Lily egy kérdést szegez fel, de meg sem hallom, hanem a térdeim felmondják a szolgálatot, és lerogyok az egyik ágyra, és kezeimbe temetem sápadt arcomat, ami most még a szokásosnál is fehérebb... Úgy remegek mint a nyárfalevél.
-Sa.. Sajnálom.. Lily... De...- Nem tudom befejezni, de így is tudhatja hogy mi vagyok... Az izzadtság már alábbhagyott, helyét a szememből kigördülő könnycseppek vették át.
Vissza az elejére Go down
Lily Evans
Ötödik évfolyam
Lily Evans


Hozzászólások száma : 94
Join date : 2011. Aug. 14.

Lily & Holdsáp Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lily & Holdsáp   Lily & Holdsáp EmptyCsüt. Aug. 18, 2011 1:04 am

-Ne legyél olyan mint...- Nem fejezem be a mondatot, nem akarok megint ezen vitázni. Kicsit elmerengek ismét, ránézek Lupinra és halványan elmosolyodom. Inkább kedvesen, mint bármit is elmondóan. Nem értettem elsőre, hogy mit akar jelenteni a telihold, de aztán amikor belegondoltam. Jó néha az, ha az ember ért valamennyit ehhez ahhoz... meg ha persze tanult is ezt azt. a szám először csak tátva marad, aztán egy lépéssel közelebb lépek a fiúhoz. Kíváncsi pillantásomat nem veszem le róla. Nem tudom, nem értem, hogy ez hogyan történhetett meg.
-Hogy... hogy... hogyan?! És mióta? - Teljesen le vagyok döbbenve. Nem tudom elképzelni, hogy ez tényleg igaz. És ez eddig hogyhogy nem derült ki, hogy tudták ennyire jól titkolni? Sok kérdés merül fel bennem, de nem mondok semmit. Leülök a földre, Lupin elé törökülésre és hallgatok.
Vissza az elejére Go down
Remus J. Lupin
Ötödik évfolyam
Remus J. Lupin


Hozzászólások száma : 50
Join date : 2011. Aug. 15.

Lily & Holdsáp Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lily & Holdsáp   Lily & Holdsáp EmptyCsüt. Aug. 18, 2011 1:51 am

-James? Meg fogod érteni egyszer... Hogy miért mondtam hogy náluk rendesebb embereket és jobb barátokat keresve sem találhattam volna..- Talán ez is most lesz, hogy elmagyarázom neki hogy miért is tartom nagyra Jameséket. Mert igenis nagyra tartom őket. Nem tudok elég hálás lenni nekik soha... Soha. Mert bennük leltem igaz barátokra... Azt hiszem egy kicsit érzelgős vagyok de... Ez van... Tudtam hogy ez lesz, így már csak mélyen reménykedem abban hogy nem fog megundorodni tőlem, nem fut el sikítva...
-Már tíz éve... Tíz keserves éve... Nagyon sajnálom hogy eddig nem mondtam el Lily, és hogy így kellett megtudnod...- Szipogok a szememet Lilyre emelve. Egyszerűen kitört belőlem a sírás, és nem tudom abbahagyni... Azért hangosan nem sírok, de a könnyeim egyenesen ömlenek a szememből... Remegő végtagokkal felküzdöm magam, és leülök Lilyvel szemben. Egyenesen rettegek attól hogy azt fogja mondani, hogy tűnj a közelemből vérfarkas.
-Megértem, hogy undorodsz tőlem Lily... De kérlek ne mondd el másnak. Örültem hogy megismertelek.- Még mindig ömlő könnyekkel, és remegő testtel, de kifelé veszem az irányt, ha csak nem állít meg, ám erre kevés esélyt látok.
Vissza az elejére Go down
Lily Evans
Ötödik évfolyam
Lily Evans


Hozzászólások száma : 94
Join date : 2011. Aug. 14.

Lily & Holdsáp Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lily & Holdsáp   Lily & Holdsáp EmptyVas. Aug. 21, 2011 12:38 am

-Hát jó. -Ráhagyom. Nem akarok semmiképpen Jamesékről beszélni. Nekem is megvannak a saját barátaim, neki is és akkor ez van. Nem megyek el tőle, elvégre jóban vagyunk, másrészt meg érdekel a történet... meg ez miatt hát nem hagyom itt, de azért kicsit furcsa ez nekem. Felvonom a szemöldökömet és egy zsepit nyomok a kezébe.
-Legyél már erős te. Ne sírj. És nyugi, nem fogom elmondani. Csak meglepődtem mert... öt éves voltál? - annyira sok kérdésem van hozzá, hogy azt el nem lehet mondani. Amikor felkel és elindul kifelé, kicsit meglepődöm. Felkelek, odalépek és megfogom a vállát gyengéden, majd visszahúzom. Nem akarom, hogy ilyen állapotban elmenjen egyedül bárhová is.
Vissza az elejére Go down
Remus J. Lupin
Ötödik évfolyam
Remus J. Lupin


Hozzászólások száma : 50
Join date : 2011. Aug. 15.

Lily & Holdsáp Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lily & Holdsáp   Lily & Holdsáp EmptyVas. Aug. 21, 2011 9:03 pm

Nem tudok mit mondani, mindenesetre remélem hogy egyszer majd kibékül Jamesékkel,vagy valami, nem is tudom. Meglep hogy nem rohan el sikítva hogy "segítséééééééééég szörnyeteg". Elfogadom a zsepit, kifújom az orromat, és elteszem a zsepit.
-Lily... Hogy legyek erős, mikor egy olyan szörny lakozik bennem aki emberre vadászik?- Kérdezem halkan, de fagyos gyűlölettel a hangomban, leveszem a talár felső részét, és az ingemet is, és ha Lily idenéz láthatja hogy tiszta heg a felsőtestem tele van karmolással, harapással, hatalmas sebekkel, és ez még a felsőtestem... A sírást hiába próbálom megállítani csak annyit érek el, hogy csak a könnyeim folynak ismét. Amikor visszahúz, megölelem.
-Annyira sajnálom Lily.-
Vissza az elejére Go down
Lily Evans
Ötödik évfolyam
Lily Evans


Hozzászólások száma : 94
Join date : 2011. Aug. 14.

Lily & Holdsáp Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lily & Holdsáp   Lily & Holdsáp EmptyHétf. Aug. 22, 2011 12:04 am

Egy pillanatig habozok. Nem is tudom, hogyan tudnám felvidítani őt... most ahogy észreveszem, sehogyan.
-Nyugodj már meg Remus Lupin! Hidd el, ha jó barátaid vannak akkor minden jó lesz, és vigyázol biztosan majd! - Kicsit durvábban próbálom a dolgokat meghatározni, de persze remélem nem vesz túlságosan komolyan. Halványan el is mosolyodom a végén... mondjuk hogy biztatóan. Mikor megölel, én viszonozom, de amikor elenged, bólintok egyet csak.
-Semmiség. Rám számíthatsz. Viszont most megyek... fáradt vagyok már. Hamarosan találkozunk, majd hozom a könyvet. -Intek egyet, majd kilépek az ajtón és a lány hálótermek felé veszem az irányt.



//köszöntem Very Happy //
Vissza az elejére Go down
Remus J. Lupin
Ötödik évfolyam
Remus J. Lupin


Hozzászólások száma : 50
Join date : 2011. Aug. 15.

Lily & Holdsáp Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lily & Holdsáp   Lily & Holdsáp EmptyHétf. Aug. 22, 2011 3:52 am

Sajnos ilyen vagyok, nem tud nagyon felvidítani, kell pár óra amíg visszatér a jókedvem, és aztán újra a régi leszek és lehet velem is vidulni.
-Nagyon kedves vagy Lily... Örülök hogy a barátod lehetek.- Suttogom a fülébe. Nagyon sokat jelent ez nekem, hogy ő is másképp kezel, és nem rohan el sikítva, mire rájövök hogy még mindig őt ölelem, teljesen elvörösödök és elengedem, zavartan, pirulva.
-Rendben Lily.. Szia.- Köszönök kiterülve az ágyon.. Nem számít hogy más ágya, lassan elalszom.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Lily & Holdsáp Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lily & Holdsáp   Lily & Holdsáp Empty

Vissza az elejére Go down
 
Lily & Holdsáp
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Max & Holdsáp
» Melisa & Holdsáp
» Max & Lily
» ~°°~Lily és Max ~°°~
» Lily & Perselus

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hogwarts  :: Roxfort :: Hetedik Emelet :: Fiúk hálókörletei-
Ugrás: