Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Roxfort ... Írd újra a történelmet!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
1975 öt írunk, azaz Voldemort éppen most van felemelkedőben, azonban hogy sikerül-e elérnie nemesnek nevezett célját, nem a sors dönti el, hanem Ti. Alternatív valóság, NEM feltétlenül ragaszkodunk ahhoz hogy minden úgy legyen ahogyan eddig volt. A történetet Ti alakítjátok. Megtörténhet hogy Harry Potter meg sem születik, Bellatrix édesanyává válik avagy Lily Evans éppen Mrs. Piton lesz. Rajtatok múlik. Éld át a múltat, írd át a múltat!
Legutóbbi témák
» Csevegő
Max & Holdsáp EmptyVas. Jan. 29, 2012 4:34 am by Solomon Stormheart

» Leonella Sirett
Max & Holdsáp EmptyHétf. Dec. 26, 2011 1:50 pm by Rodolphus Lestrange

» Nymphadora Elois Giovanni
Max & Holdsáp EmptyHétf. Dec. 26, 2011 1:48 pm by Rodolphus Lestrange

» Társaink
Max & Holdsáp EmptyHétf. Okt. 10, 2011 7:16 pm by Lily Evans

» Thylane és Antonyn & Sylen
Max & Holdsáp EmptySzomb. Szept. 24, 2011 1:57 am by Thylane Hemsworth

» Max & Lily
Max & Holdsáp EmptySzomb. Szept. 24, 2011 1:47 am by Lily Evans

» Mardekáros diákok & Voldemort & Solomon
Max & Holdsáp EmptyVas. Szept. 18, 2011 6:54 am by Rodolphus Lestrange

» Sylen & Vanda
Max & Holdsáp EmptyVas. Szept. 18, 2011 5:23 am by Vanda Walwin

» Bellatrix & Remus & Rodolphus
Max & Holdsáp EmptySzer. Szept. 07, 2011 9:09 am by Bellatrix Black

Top posters
Rodolphus Lestrange
Max & Holdsáp Vote_lcapMax & Holdsáp Voting_barMax & Holdsáp Vote_rcap 
Max X. Martiness
Max & Holdsáp Vote_lcapMax & Holdsáp Voting_barMax & Holdsáp Vote_rcap 
Lily Evans
Max & Holdsáp Vote_lcapMax & Holdsáp Voting_barMax & Holdsáp Vote_rcap 
Bellatrix Black
Max & Holdsáp Vote_lcapMax & Holdsáp Voting_barMax & Holdsáp Vote_rcap 
Remus J. Lupin
Max & Holdsáp Vote_lcapMax & Holdsáp Voting_barMax & Holdsáp Vote_rcap 
Antonyn A. Dolohov
Max & Holdsáp Vote_lcapMax & Holdsáp Voting_barMax & Holdsáp Vote_rcap 
Potionus White
Max & Holdsáp Vote_lcapMax & Holdsáp Voting_barMax & Holdsáp Vote_rcap 
Solomon Stormheart
Max & Holdsáp Vote_lcapMax & Holdsáp Voting_barMax & Holdsáp Vote_rcap 
James Potter
Max & Holdsáp Vote_lcapMax & Holdsáp Voting_barMax & Holdsáp Vote_rcap 
Lord Voldemort
Max & Holdsáp Vote_lcapMax & Holdsáp Voting_barMax & Holdsáp Vote_rcap 
Staff

 

 Max & Holdsáp

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Remus J. Lupin
Ötödik évfolyam
Remus J. Lupin


Hozzászólások száma : 50
Join date : 2011. Aug. 15.

Max & Holdsáp Empty
TémanyitásTárgy: Max & Holdsáp   Max & Holdsáp EmptySzer. Aug. 17, 2011 7:37 am

Titkos átjárókat keresek a folyosón... Igen én, igen ilyenkor és azért mert prefi vagyok. Amúgy tiszta hülyének nézhetnek mert minden páncél mögé benézek és a kezemben szorongatott kis papírlapon áthúzom annak a sornak a nevét amin a lovagi páncélok száma van, és hogy rejtenek-e titkos ajtót. Mivel már elég sötét van, ezért előveszem a pálcámat, és úgy világítok a pergamenre... Eddig egy átjárót találtam nem biztos hogy fogok találni többet.
Vissza az elejére Go down
Max X. Martiness
Hetedik évfolyam
Max X. Martiness


Hozzászólások száma : 105
Join date : 2011. Aug. 14.

Max & Holdsáp Empty
TémanyitásTárgy: Re: Max & Holdsáp   Max & Holdsáp EmptySzer. Aug. 17, 2011 8:03 am


Imádom a prefektusi munkát. Főleg akkor, ha egy Griffendéles-től kell pontokat levonni, vagy éppen büntető munkára küldeni. Remélem Potter-t és a haverjait elkapom végre és kicsapathatom a suliból. Legalább a feladatomat is elvégezném, amit rám hárítottak. A negyediken haladok, a pálcámmal természetesen világítok, mivel már sötét van. Befordulok az egyik folyosóra és... nocsak Lupin, meg miben mesterkedik? Majd mindjárt kiderítem.
-Csak nem elvesztettél valamit? -világítok a képébe a pálcámmal. Köszönni elfelejtettem, jobban mondva nem is akartam. Minek, nem érdemli meg. Kíváncsian tekintek a papírlapjára is, de egyenlőre nem szedem el tőle... még.
Vissza az elejére Go down
Remus J. Lupin
Ötödik évfolyam
Remus J. Lupin


Hozzászólások száma : 50
Join date : 2011. Aug. 15.

Max & Holdsáp Empty
TémanyitásTárgy: Re: Max & Holdsáp   Max & Holdsáp EmptySzer. Aug. 17, 2011 8:11 am

Lépteket hallok de a papírt már nincs időm elsüllyeszteni mert a mardekáros kolléga bukkan fel előttem, és a képembe tolja a pálcáját. Sápadt arcom mint mindig most is nyugodtságot tükröz. Engem amúgy sem lehet könnyen felhúzni, így ez most sem történik meg. A papírt abba a zsebembe süllyesztem amit nem láthat mert a pálca nem világít oda.
-Semmit.- Sarkon fordulok és elindulok a lépcsők felé, ha akar akkor úgyis jön utánam, jobb dolgom is van mint vele találkozgatni. Nem tudna felhúzni, pláne nem párbajt kiprovokálni belőlem. Ahhoz én túlságosan is nyugodt vagyok.
Vissza az elejére Go down
Max X. Martiness
Hetedik évfolyam
Max X. Martiness


Hozzászólások száma : 105
Join date : 2011. Aug. 14.

Max & Holdsáp Empty
TémanyitásTárgy: Re: Max & Holdsáp   Max & Holdsáp EmptySzer. Aug. 17, 2011 8:29 am


Mit is vártam tőle. Voltam egy olyan sejtésem, hogy tagadni fogja, de hát ez van, ezt kell szeretni. Na mindegy, akkor kiszedem belőle másképpen. Észreveszem, hogy a papírját elrejti, de most nem szólok érte, hogy mit rejteget. Kivételes eset, hagy örüljön neki.
-Hova sietsz ennyire? ~Csak nem rosszul vagy a Hold miatt?~ *az utolsó mondatot gondolatban mondom neki. Azért még annyira nem süllyedtem le, hogy elmondjam mindenkinek, hogy Lupin valójában vérfarkas... A pálcát nem oltom el, viszont azt sem hagyom, hogy elmenjen, így szépen az útjába állok és várom mit válaszol. Most is sápadt, mint általában mindig, de már megszoktam a képét.
Vissza az elejére Go down
Remus J. Lupin
Ötödik évfolyam
Remus J. Lupin


Hozzászólások száma : 50
Join date : 2011. Aug. 15.

Max & Holdsáp Empty
TémanyitásTárgy: Re: Max & Holdsáp   Max & Holdsáp EmptyCsüt. Aug. 18, 2011 11:34 am

Persze hogy tagadom, nem gondolja majd, hogy szépen köpök neki. Ugyan már hülye azért még én sem vagyok. Öt évet töltöttem Jamesék mellett... Illetve négyet, most lesz az ötödik, de akkor is, tanultam egyet, s mást.
-Vissza a hálókörletbe, nehogy pontot vonj le... ~Mi? Honnan tudod!?~- *Felesleges elém állnia, megtorpanok, az egész testemben remegni kezdek, a lábaim annyira remegnek hogy összecsuklok, és nekidőlök az egyik lovagi páncélnak ami hatalmas csörömpöléssel darabokra esik szét... Falfehéren izzadt arccal próbálom feljebb küzdeni magam...
-Ez nem lehet...- Suttogom magam elé.
Vissza az elejére Go down
Max X. Martiness
Hetedik évfolyam
Max X. Martiness


Hozzászólások száma : 105
Join date : 2011. Aug. 14.

Max & Holdsáp Empty
TémanyitásTárgy: Re: Max & Holdsáp   Max & Holdsáp EmptyCsüt. Aug. 18, 2011 11:45 am


Újabb diadalittas járőrözés. Mennyire szeretem én a Griffendéleseket szekálni. Főleg azt az ütődött bandát, amelyikben Lupin is van. Csak tudnám, hogy hol a fenében van James és Sirius. Gondoltam, hogy nem fogja elmondani a dolgot magától, ezért is gonoszkodok egy kicsit fele és egy érzékeny témát vetettem fel.
-Igyekezz is, mert megteszem... sőt, 5 pont a Griffendéltől, mert Lupin éjszaka a folyosón sétálgat, mikor nem ő a soros. ~Csak nem gondoltad, hogy örökre titokban marad?~ -gúnyosan vigyorodok, majd a homlokra teszem a kezem. Ennél hangosabb összeesést, még életemben nem láttam. Gyorsan megjavítom a páncélt, majd kiábrándító bűbájt használok mind a kettőnkön, nehogy Frics idetévedjen.
~Dehogy nem lehet. Sokat tudok, csak nem mutatom.~ -legszívesebben nevetnék, de lebuktatnám magunkat, így csak gúnyosan vigyorgok rá és várakozok.
Vissza az elejére Go down
Remus J. Lupin
Ötödik évfolyam
Remus J. Lupin


Hozzászólások száma : 50
Join date : 2011. Aug. 15.

Max & Holdsáp Empty
TémanyitásTárgy: Re: Max & Holdsáp   Max & Holdsáp EmptyVas. Aug. 21, 2011 2:12 am

Hogy én mennyire utálom a Mardekáros bandát. Kezdve a prefikkel. Mert állandóan levonnak pontot ha valakit meglátnak. Hülyék. Én csak a Mardekárosoktól vonok pontot, csak velük szemétkedek...
Te... Vigyázz, nehogy a parkban kóborolj, amikor telihold van, mert esküszöm kettétéplek... Ne aggódj, megérzem ha animágus vagy.- Hirtelen hangulat váltástól, és a bennem fellángoló gyűlölettől semmit nem észrevéve abból, hogy remegnek a lábaim minden erőmmel odanyomtam a falhoz és a képébe sziszegtem. Persze azonnal ellökhet, hiszen nem vagyok adonisz, sőt gyengébb vagyok mint a koromban, és a korom felett járó gyerekek.
~Akkor tudjad azt is, hogy többnek látszom, és ha nem veszel vissza, kénytelen leszek cafatokra tépni.~ Felállok és tovább gyűlölködök.
Vissza az elejére Go down
Max X. Martiness
Hetedik évfolyam
Max X. Martiness


Hozzászólások száma : 105
Join date : 2011. Aug. 14.

Max & Holdsáp Empty
TémanyitásTárgy: Re: Max & Holdsáp   Max & Holdsáp EmptyVas. Aug. 21, 2011 3:01 am


Egyetlen különbség köztünk a sok közül, az az, hogy én előszeretettel vonogatom a pontokat mindenkitől, a Mardekároskon kívül, még ő csak tőlünk vonja. Igaz, bepótolom én a vonogatást, és a Griffendélesekre hivatkozva teszem ezt.
-Tudod azzal csak egy gond van. Jobb dolgom is van annál, hogy utánad koslassak. Nem kell hülyének nézned, ha valamit megakarok rólad tudni, akkor megtudom anélkül, hogy utánad menjek. Most nagyon berezeltem. -vigyorgok, mert egyszerűen nem tudom abbahagyni. Nevetni nem akarok, pedig annyira jó lenne, de akkor le is buknánk rögtön. A "lerohanása" váratlanul ért, de amint a falnak nyom, abban a minutumban a földhöz vágom.
-Rossz emberbe kötöttél bele. -pálcámat rászegezem és, ha ő is megtenné, rögtön lefegyverzem. Örüljön, hogy még nem vonok pontokat, mert megtehetném.
~Kezdek megijedni tőled hallod? Oly annyira félek, hogy már remegek is.~ -diadalittas felnevetés, persze csak magamban. Még, hogy egy nyamvadék vérfarkastól féljek. Ugyan már. Ha nincs telihold, a légynek se tud ártani ez a szerencsétlen, csak nem ismeri be magának, hogy ez így van.
Vissza az elejére Go down
Remus J. Lupin
Ötödik évfolyam
Remus J. Lupin


Hozzászólások száma : 50
Join date : 2011. Aug. 15.

Max & Holdsáp Empty
TémanyitásTárgy: Re: Max & Holdsáp   Max & Holdsáp EmptySzer. Aug. 24, 2011 12:27 am

Az egyetlen? Én nem vagyok kicsinyes vérmániás bunkó halálfaló paraszt, ahogy ő. Én is tudok egy-két dolgot azért, apám auror, nagybátyám beépített halálfaló, szóval.... Nekem sem kell a szomszédba menni egy kis információért.
-Megmondtam, vigyázz magadra. Nem csak én vagyok az egyetlen "állat" ebben az iskolában. De ha megtudom hogy utánam szaglászol, vagy a barátaim után, kitépem a szívedet a helyéről, és megeszem!- Nem csak farkas alakban vagyok képes bizonyos dolgokra. Ott van pl. Greyback, azt hallottam róla hogy már emberi alakban is úgy néz ki majdnem mint egy vérfarkas. Persze rögtön a földre esek, és be is verem a vállamat elég rendesen, vagyis a pálcás kezemet, így nem tudom visszaszegezni rá a pálcámat. Nagy nehezen felállok, és előszedem a prefektusi beosztást... Hoppá, ketten vagyunk ma őrjáraton.
-20 pont a Mardekártól, amit nem tudok levonni, mert ketten vagyunk őrjáraton, Martiness... Figyelni kéne néha a beosztást.- A szavait hallom a fejemben, de nem válaszolok rá, nincs kedvem.
-Akkor, merre kezdjük?- Vetem oda neki gúnyos hangnemmel.
Vissza az elejére Go down
Max X. Martiness
Hetedik évfolyam
Max X. Martiness


Hozzászólások száma : 105
Join date : 2011. Aug. 14.

Max & Holdsáp Empty
TémanyitásTárgy: Re: Max & Holdsáp   Max & Holdsáp EmptySzer. Aug. 24, 2011 1:03 am


Úgy látszik vérfarkas prefektus uraságot elöntötte a düh. Most talán félnem kéne, de csak kéne. Lupin-tól felesleges lenne, ha nem vérfarkas. Most is könnyedén a földhöz vágtam, és még ő akar pontot levonni tőlem, mikor ő mászkál tilosban. Hát ez teljesen hülye.
-Jajj most még jobban félek. Amúgy meg igazad van. Nem csak te vagy az egyetlen "állat" a suliban. Ezt jobb, ha megjegyzed. Tudod, a tigrisek előszeretettel vadásznak a szarvasokra. -gúnyolódok, mert még Lupin azzal volt elfoglalva, hogy mérgelődjön, addig kutakodtam egy kicsit. Mondjuk azt nem tudom, hogy ki a fene változik át vele, csak annyit, hogy van vele egy szarvas. Meg egy kutya, meg egy ahm... patkány. Már csak azt kell megtudni, hogy kik azok. Mondjuk, ha ésszerűen gondolkodok, akkor tuti, hogy James-ék lesznek a keresett személyek. De most ez nem érdekel.
-Vonogass magadtól a felesleges pontokat. Amúgy meg, teljesen hidegen hagy, hogy veled kell őrjáraton lennem. Mindegy, csak ne legyél láb alatt és, majd én intézkedek. -vigyorgok, majd elindulok a folyosón. Ha akar jön, ha nem, hát nem. Én nem erőltetem rá.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Max & Holdsáp Empty
TémanyitásTárgy: Re: Max & Holdsáp   Max & Holdsáp Empty

Vissza az elejére Go down
 
Max & Holdsáp
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Lily & Holdsáp
» Melisa & Holdsáp

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hogwarts  :: Roxfort :: Negyedik Emelet :: Folyosó-
Ugrás: