Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Roxfort ... Írd újra a történelmet!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
1975 öt írunk, azaz Voldemort éppen most van felemelkedőben, azonban hogy sikerül-e elérnie nemesnek nevezett célját, nem a sors dönti el, hanem Ti. Alternatív valóság, NEM feltétlenül ragaszkodunk ahhoz hogy minden úgy legyen ahogyan eddig volt. A történetet Ti alakítjátok. Megtörténhet hogy Harry Potter meg sem születik, Bellatrix édesanyává válik avagy Lily Evans éppen Mrs. Piton lesz. Rajtatok múlik. Éld át a múltat, írd át a múltat!
Legutóbbi témák
» Csevegő
Melisa & Holdsáp EmptyVas. Jan. 29, 2012 4:34 am by Solomon Stormheart

» Leonella Sirett
Melisa & Holdsáp EmptyHétf. Dec. 26, 2011 1:50 pm by Rodolphus Lestrange

» Nymphadora Elois Giovanni
Melisa & Holdsáp EmptyHétf. Dec. 26, 2011 1:48 pm by Rodolphus Lestrange

» Társaink
Melisa & Holdsáp EmptyHétf. Okt. 10, 2011 7:16 pm by Lily Evans

» Thylane és Antonyn & Sylen
Melisa & Holdsáp EmptySzomb. Szept. 24, 2011 1:57 am by Thylane Hemsworth

» Max & Lily
Melisa & Holdsáp EmptySzomb. Szept. 24, 2011 1:47 am by Lily Evans

» Mardekáros diákok & Voldemort & Solomon
Melisa & Holdsáp EmptyVas. Szept. 18, 2011 6:54 am by Rodolphus Lestrange

» Sylen & Vanda
Melisa & Holdsáp EmptyVas. Szept. 18, 2011 5:23 am by Vanda Walwin

» Bellatrix & Remus & Rodolphus
Melisa & Holdsáp EmptySzer. Szept. 07, 2011 9:09 am by Bellatrix Black

Top posters
Rodolphus Lestrange
Melisa & Holdsáp Vote_lcapMelisa & Holdsáp Voting_barMelisa & Holdsáp Vote_rcap 
Max X. Martiness
Melisa & Holdsáp Vote_lcapMelisa & Holdsáp Voting_barMelisa & Holdsáp Vote_rcap 
Lily Evans
Melisa & Holdsáp Vote_lcapMelisa & Holdsáp Voting_barMelisa & Holdsáp Vote_rcap 
Bellatrix Black
Melisa & Holdsáp Vote_lcapMelisa & Holdsáp Voting_barMelisa & Holdsáp Vote_rcap 
Remus J. Lupin
Melisa & Holdsáp Vote_lcapMelisa & Holdsáp Voting_barMelisa & Holdsáp Vote_rcap 
Antonyn A. Dolohov
Melisa & Holdsáp Vote_lcapMelisa & Holdsáp Voting_barMelisa & Holdsáp Vote_rcap 
Potionus White
Melisa & Holdsáp Vote_lcapMelisa & Holdsáp Voting_barMelisa & Holdsáp Vote_rcap 
Solomon Stormheart
Melisa & Holdsáp Vote_lcapMelisa & Holdsáp Voting_barMelisa & Holdsáp Vote_rcap 
James Potter
Melisa & Holdsáp Vote_lcapMelisa & Holdsáp Voting_barMelisa & Holdsáp Vote_rcap 
Lord Voldemort
Melisa & Holdsáp Vote_lcapMelisa & Holdsáp Voting_barMelisa & Holdsáp Vote_rcap 
Staff

 

 Melisa & Holdsáp

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Remus J. Lupin
Ötödik évfolyam
Remus J. Lupin


Hozzászólások száma : 50
Join date : 2011. Aug. 15.

Melisa & Holdsáp Empty
TémanyitásTárgy: Melisa & Holdsáp   Melisa & Holdsáp EmptySzomb. Szept. 03, 2011 10:32 pm

A fúriafűz mellett fekszek, amit megdermesztettem, nehogy meg találjon csapni. Nincs kedvem a gyenguszra menni. Közeledik a holdtölte, még 2 hét, vagy mennyi, de ez már így is látszik rajtam, ugyanis a szemem alatt a karikák kezdenek kirajzolódni, bár ez csak napfényben vehető észre, máshol nagyon nem, aminek én különösen örülök. Nincs szükségem arra hogy megjegyezzék, hogy milyen beteges vagyok mindig.
Vissza az elejére Go down
Melisa Winslet
Harmadik évfolyam
Melisa Winslet


Hozzászólások száma : 4
Join date : 2011. Sep. 03.

Melisa & Holdsáp Empty
TémanyitásTárgy: Re: Melisa & Holdsáp   Melisa & Holdsáp EmptySzomb. Szept. 03, 2011 10:42 pm

Nemrég érkeztem vissza az iskolába. Érdekes nyári szünetem volt otthon, mondhatom, hogy szeretem azt a társaságot is, annak ellenére, hogy nem mind varázslók. Szüleim meg persze rendesek, így nem rontottak el semmit, hanem mivel ígyis úgyis keveset látnak, több időt akartak velem tölteni. Már a harmadik évemet koptatom... nagyon is telik az idő.
Fekete pántos póló és nadrág van rajtam, valamint a szokásos csomó karkötő meg nyaklánc lóg rajtam. A hajam kiengedve, valamint minden harmadik lépésemnél sasszézok egyet. Közelebb érek Lupinhoz, akkor a fiú már hallhat egy kellemes dúdolgatást is az ugrabugra mellett. Majd megáll. Meglepődve figyel fel a gyanúsan álló fúriafűzre.
-Ezt te csináltad? - Nagy szemekkel körülnéz, majd a pillantása Remusra téved. Elmosolyodik és közelebb lép, bár nem túlságosan.
-Azta. Nem fog megmozdulni biztos? - Lehet, hogy Remus ismert, de én egyelőre még nem tudom ki ő. Talán a nevéről majd. Ameddig nem kapok választ, nem megyek közelebb...
Vissza az elejére Go down
 
Melisa & Holdsáp
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hogwarts  :: Roxfort :: Birtok :: Fúriafűz-
Ugrás: