Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Roxfort ... Írd újra a történelmet!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
1975 öt írunk, azaz Voldemort éppen most van felemelkedőben, azonban hogy sikerül-e elérnie nemesnek nevezett célját, nem a sors dönti el, hanem Ti. Alternatív valóság, NEM feltétlenül ragaszkodunk ahhoz hogy minden úgy legyen ahogyan eddig volt. A történetet Ti alakítjátok. Megtörténhet hogy Harry Potter meg sem születik, Bellatrix édesanyává válik avagy Lily Evans éppen Mrs. Piton lesz. Rajtatok múlik. Éld át a múltat, írd át a múltat!
Legutóbbi témák
» Csevegő
Anthonyn & Vanda II. EmptyVas. Jan. 29, 2012 4:34 am by Solomon Stormheart

» Leonella Sirett
Anthonyn & Vanda II. EmptyHétf. Dec. 26, 2011 1:50 pm by Rodolphus Lestrange

» Nymphadora Elois Giovanni
Anthonyn & Vanda II. EmptyHétf. Dec. 26, 2011 1:48 pm by Rodolphus Lestrange

» Társaink
Anthonyn & Vanda II. EmptyHétf. Okt. 10, 2011 7:16 pm by Lily Evans

» Thylane és Antonyn & Sylen
Anthonyn & Vanda II. EmptySzomb. Szept. 24, 2011 1:57 am by Thylane Hemsworth

» Max & Lily
Anthonyn & Vanda II. EmptySzomb. Szept. 24, 2011 1:47 am by Lily Evans

» Mardekáros diákok & Voldemort & Solomon
Anthonyn & Vanda II. EmptyVas. Szept. 18, 2011 6:54 am by Rodolphus Lestrange

» Sylen & Vanda
Anthonyn & Vanda II. EmptyVas. Szept. 18, 2011 5:23 am by Vanda Walwin

» Bellatrix & Remus & Rodolphus
Anthonyn & Vanda II. EmptySzer. Szept. 07, 2011 9:09 am by Bellatrix Black

Top posters
Rodolphus Lestrange
Anthonyn & Vanda II. Vote_lcapAnthonyn & Vanda II. Voting_barAnthonyn & Vanda II. Vote_rcap 
Max X. Martiness
Anthonyn & Vanda II. Vote_lcapAnthonyn & Vanda II. Voting_barAnthonyn & Vanda II. Vote_rcap 
Lily Evans
Anthonyn & Vanda II. Vote_lcapAnthonyn & Vanda II. Voting_barAnthonyn & Vanda II. Vote_rcap 
Bellatrix Black
Anthonyn & Vanda II. Vote_lcapAnthonyn & Vanda II. Voting_barAnthonyn & Vanda II. Vote_rcap 
Remus J. Lupin
Anthonyn & Vanda II. Vote_lcapAnthonyn & Vanda II. Voting_barAnthonyn & Vanda II. Vote_rcap 
Antonyn A. Dolohov
Anthonyn & Vanda II. Vote_lcapAnthonyn & Vanda II. Voting_barAnthonyn & Vanda II. Vote_rcap 
Potionus White
Anthonyn & Vanda II. Vote_lcapAnthonyn & Vanda II. Voting_barAnthonyn & Vanda II. Vote_rcap 
Solomon Stormheart
Anthonyn & Vanda II. Vote_lcapAnthonyn & Vanda II. Voting_barAnthonyn & Vanda II. Vote_rcap 
James Potter
Anthonyn & Vanda II. Vote_lcapAnthonyn & Vanda II. Voting_barAnthonyn & Vanda II. Vote_rcap 
Lord Voldemort
Anthonyn & Vanda II. Vote_lcapAnthonyn & Vanda II. Voting_barAnthonyn & Vanda II. Vote_rcap 
Staff

 

 Anthonyn & Vanda II.

Go down 
SzerzőÜzenet
Vanda Walwin
Hetedik évfolyam
Vanda Walwin


Hozzászólások száma : 16
Join date : 2011. Aug. 25.

Anthonyn & Vanda II. Empty
TémanyitásTárgy: Anthonyn & Vanda II.   Anthonyn & Vanda II. EmptyKedd Szept. 06, 2011 8:46 pm

Előzmények

Bicentek, valóban, nem háztól függ, mert ahogy a mardekárban lehetnek rendes emberek, úgy a hollóhátba vagy a hugrabugban is lehetnek hazudok, vagy olyanok akiknek élniük sem kellene. Nem igazán akarok erről gondolkozni, se most, de máskor.
- Ezt valahogy gondoltam, hogy az egyetlen szerencsém Sylen - mosolyodom el halványan, kissé szomorkásan is. Nem jöttem volna le ha tudom mi megy itt lent, annyit nem ért volna az a könyv... De hát, mit is mondanak? Mit ér az élet izgalom nélkül? Ezt azért kihagytam volna, ha lehet, nem számítottam gyilkos hajlamú mardekárosokra.
- Vedd, mivel annak szántam. - mosolygok, és azon kapom magam hogy ez már nem az első eset, de valahol mélyen kicsit csalódottan tudatosítom magamban, nem lesz gyakori jelenség hogy beszélgessünk, főleg ha rajta múlik.
- Akkor rendben van, a nagyteremben egész iható kávét lehet kérni, persze miután valaki elmagyarázta a manóknak, hogyan kell finom kávét csinálni - mosolygok, és arra felé veszem az irányt, és pár perces séta után belépünk a nagyterembe, és kicsit gondba kerülök melyik asztalhoz is üljünk le, de amennyiben nem bánja, követem Tonyt az ő asztalához.
- Ha nem bánod, kivételesen hozzátok ülnék le kávézni - jegyzem meg és körbenézve nem fedezek fe ismerőst, ellenben pár griffendélses és hugrás furcsán méreget. Hát ez van, megint nem leszek a legkedveltebb lány az iskolában. Micsoda tragédia.
- Ha végzel a suliban merre mész tovább? Arra amit a pletykák mondanak, vagy van valami más célod is? - ülök le végül is ha nem bánja.
Vissza az elejére Go down
 
Anthonyn & Vanda II.
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Anthonyn & Vanda
» Anthonyn & Rodolphus II.
» Vanda Walvin
» Sylen & Vanda

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hogwarts  :: Roxfort :: Földszint :: Nagyterem-
Ugrás: