Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Roxfort ... Írd újra a történelmet!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
1975 öt írunk, azaz Voldemort éppen most van felemelkedőben, azonban hogy sikerül-e elérnie nemesnek nevezett célját, nem a sors dönti el, hanem Ti. Alternatív valóság, NEM feltétlenül ragaszkodunk ahhoz hogy minden úgy legyen ahogyan eddig volt. A történetet Ti alakítjátok. Megtörténhet hogy Harry Potter meg sem születik, Bellatrix édesanyává válik avagy Lily Evans éppen Mrs. Piton lesz. Rajtatok múlik. Éld át a múltat, írd át a múltat!
Legutóbbi témák
» Csevegő
Anthonyn & Vanda EmptyVas. Jan. 29, 2012 4:34 am by Solomon Stormheart

» Leonella Sirett
Anthonyn & Vanda EmptyHétf. Dec. 26, 2011 1:50 pm by Rodolphus Lestrange

» Nymphadora Elois Giovanni
Anthonyn & Vanda EmptyHétf. Dec. 26, 2011 1:48 pm by Rodolphus Lestrange

» Társaink
Anthonyn & Vanda EmptyHétf. Okt. 10, 2011 7:16 pm by Lily Evans

» Thylane és Antonyn & Sylen
Anthonyn & Vanda EmptySzomb. Szept. 24, 2011 1:57 am by Thylane Hemsworth

» Max & Lily
Anthonyn & Vanda EmptySzomb. Szept. 24, 2011 1:47 am by Lily Evans

» Mardekáros diákok & Voldemort & Solomon
Anthonyn & Vanda EmptyVas. Szept. 18, 2011 6:54 am by Rodolphus Lestrange

» Sylen & Vanda
Anthonyn & Vanda EmptyVas. Szept. 18, 2011 5:23 am by Vanda Walwin

» Bellatrix & Remus & Rodolphus
Anthonyn & Vanda EmptySzer. Szept. 07, 2011 9:09 am by Bellatrix Black

Top posters
Rodolphus Lestrange
Anthonyn & Vanda Vote_lcapAnthonyn & Vanda Voting_barAnthonyn & Vanda Vote_rcap 
Max X. Martiness
Anthonyn & Vanda Vote_lcapAnthonyn & Vanda Voting_barAnthonyn & Vanda Vote_rcap 
Lily Evans
Anthonyn & Vanda Vote_lcapAnthonyn & Vanda Voting_barAnthonyn & Vanda Vote_rcap 
Bellatrix Black
Anthonyn & Vanda Vote_lcapAnthonyn & Vanda Voting_barAnthonyn & Vanda Vote_rcap 
Remus J. Lupin
Anthonyn & Vanda Vote_lcapAnthonyn & Vanda Voting_barAnthonyn & Vanda Vote_rcap 
Antonyn A. Dolohov
Anthonyn & Vanda Vote_lcapAnthonyn & Vanda Voting_barAnthonyn & Vanda Vote_rcap 
Potionus White
Anthonyn & Vanda Vote_lcapAnthonyn & Vanda Voting_barAnthonyn & Vanda Vote_rcap 
Solomon Stormheart
Anthonyn & Vanda Vote_lcapAnthonyn & Vanda Voting_barAnthonyn & Vanda Vote_rcap 
James Potter
Anthonyn & Vanda Vote_lcapAnthonyn & Vanda Voting_barAnthonyn & Vanda Vote_rcap 
Lord Voldemort
Anthonyn & Vanda Vote_lcapAnthonyn & Vanda Voting_barAnthonyn & Vanda Vote_rcap 
Staff

 

 Anthonyn & Vanda

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Vanda Walwin
Hetedik évfolyam
Vanda Walwin


Hozzászólások száma : 16
Join date : 2011. Aug. 25.

Anthonyn & Vanda Empty
TémanyitásTárgy: Anthonyn & Vanda   Anthonyn & Vanda EmptyVas. Aug. 28, 2011 7:35 am

Lefelé igyekszem az alagsorba. Egy évben kb egyszer ez is előfordul, a mardekáros klubhelyiséget keresem, Sylennek akarok visszaadni egy könyvet, és mondta hogy megtalálom, majd a helyet. Én ebben annyira nem lennék biztos, Egyszerű nadrágot viselek, egy kék toppal, és kivételesen össze van fogva a hajam, nem látszódik benne a rózsaszín. Kezemben fogom a könyvet, másikban a pálcám, és úgy világítok hogy lássak is valamit, remélem nem futok bele senkibe sem. főleg nem a rosszabbak közül...
Vissza az elejére Go down
Antonyn A. Dolohov
Hetedik évfolyam
Antonyn A. Dolohov


Hozzászólások száma : 44
Join date : 2011. Aug. 17.

Anthonyn & Vanda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Anthonyn & Vanda   Anthonyn & Vanda EmptyVas. Aug. 28, 2011 8:22 am

*Ma elég korán keltem és egész napomat szinte az ágyamba töltöttem. Csak lustálkodtam ami rám nem nagyon illik, sőt nem is fordul elő. De ez egy ilyen nap. Délután derekán, erőt vettem magamon és kikeltem az ágyból. Lezuhanyoztam és felöltöztem. Egy fehér inget vettem fel, aminek a mellhasi zsebébe beletettem a nyakkendőmet. Egy kikoptatott farmert veszek még fel aminek a térd részét kivágtam. A pálcámat a zsebemre rakom és úgy indulok le a klubhelyiségbe. Ott pár arcnak intek, majd kilépek a folyosóra. Körbe nézek és lassan elindulok. Kívülről ismerem az alagsor folyosó rendszerét és hozzászoktam a sötéthez így nem kell nekem fényt csiholni. Viszont valakinek kell. Csak a fényt látom és a cipőjének a kopogását hallom. Mikor egyre közelebb jön megjelennek az árnyékok is így képességemet kihasználva bele is olvadok egybe. Mikor elsétál mellettem az illető felismerem. Walvin. Végzős mint én, csak ő a Hollóhátba tartozik. Kijövök az árnyékból és halltalanul követem. Mikor elég közel érek hozzá megkocogtatom a vállát és nyálas hangon megszólalok.*
Nem mondták még neked kis csillagok, hogy egyedül a sötétben ne lófrálj?! Még a végén valaki elkap és csúúúnyán megjárod. *Hangom még mindig nyálas, bár vegyítem gúnnyal is.*
Vissza az elejére Go down
Vanda Walwin
Hetedik évfolyam
Vanda Walwin


Hozzászólások száma : 16
Join date : 2011. Aug. 25.

Anthonyn & Vanda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Anthonyn & Vanda   Anthonyn & Vanda EmptyVas. Aug. 28, 2011 8:31 am

Haladok a sötétben és pálcám fénye ide-oda jár, nem érzem itt lent magam biztonságba, minden szőrszálam égnek mered. Ilyen gonosz helyen, nem csoda ha javarészt fekete mágusok laknak. Mikor elsétálok egy fal mellett megmozdul egy árnyék, odakapom a fényt de nincs ott semmi és senki. Paranoia lenne? Hát lehet. Megyek tovább, és mikor valaki megkocogtatja a vállam, megpördülök, és ütésre emelem a kezem. Hacsak nem nagyon gyors az a valaki csúnyán arcon kapom, miközben felsikkantok. Azért én képes vagyok megijedni, főleg mikor felismerem hogy kivel hozott össze a balsorsom. Dolohov... és hajjajj nekem.
- De mondták, csak éppen egy...ismerősöm keresem, a könyve miatt - szólalok meg kicsit reszketeg hangon, és mikor folytatja ezt a nyálas hangot megjegyzem.
- Nem emlékszem hogy így beszéltél volna mindig. Lennél kedves normálisan megszólalni? Még a végén azt gondolnám valami bajod esett... - mosolyodom el, nekem semmi bajom nincsen velük, amíg békén hagynak...
- Ha megbocsátassz... - próbálok szabadulni tőle, hiszen nem azért jöttem hogy vele beszélgessek.
Vissza az elejére Go down
Antonyn A. Dolohov
Hetedik évfolyam
Antonyn A. Dolohov


Hozzászólások száma : 44
Join date : 2011. Aug. 17.

Anthonyn & Vanda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Anthonyn & Vanda   Anthonyn & Vanda EmptyVas. Aug. 28, 2011 8:52 am

*Pofonra elmosolyodom.*
Csípős kezed van hallod-e. Szerencséd van, hogy nem mást kaptál arcon. Bennem van annyi, hogy nem szedek szét egy lányt. De ne legyél biztos , hogy más is így lesz vele. Tud, hol vagy Angyalom. *Hangszínem vissza állt de a gúny megmaradt. Hallom, hogy Vanda hangja megremeg. Igen ez itt így szokott történni. Előveszem a pálcámat. Pár pillanatig a lányra szegezem a pálcám, majd az egyik fáklyára szegezem és elmorgok egy bűbájt ami után a fáklyák az egész folyosó területén sorra felgyulladnak. Utána újra a lányra szegezem és egy varázslat semlegesítő varázslattal megszüntetem a pálcája fényét.*
Mond Walwin. Milyen ismerősöd van neked itt? *Kérdezem szórakozottan, Bár rémlik, mintha Syllel láttam volna. Lehet őt keresi?? Mikor Vanda beszólására csak egy fél mosolyt eresztek el.*
Bajom? Itt? Itt csak másnak lehet baja. *Most éppen Vandára céloztam, én eddig úgy voltam vele, hogy el engedem, de azt mégsem szeretem, hogy ha beszólnak nekem. Legalább bocsánatot kérhetne, a maga érdekébe. Mikor próbál menekülni csak gúnyos mosolyt ejtek meg.*
Ha nem akarod, hogy valamelyik ház társam megátkozzon, vagy az egyik tanterembe gerincre vágjon akkor inkább veled tartok. *Ha azt hiszi viccelek ez nem így van. Van pár beteg alak aki simán beadná. És azok csak nekem meg a többi alfának hajolnak meg. Ők a ranglétrán a másodikok.*

Vissza az elejére Go down
Vanda Walwin
Hetedik évfolyam
Vanda Walwin


Hozzászólások száma : 16
Join date : 2011. Aug. 25.

Anthonyn & Vanda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Anthonyn & Vanda   Anthonyn & Vanda EmptyVas. Aug. 28, 2011 9:08 am

Kezdem kicsit megbánni a hirtelen jött mozdulatot, főleg hogy nem csinált semmit, azon kívül hogy halálra rémített. Összeszedem magam és ránézek, miközben kicsit billegek egyik lábamról a másikra.
- Bocsánat a pofonért, de...a szívrohamot hoztad rám, és... - vallom be őszintén hogy kis híján sikítani kezdtem tőle. Tudom hogy hol vagyok, sajnos nagyon is, a mardekáros kemény mag egyik tagjának társaságában, aki bár nem néz ki rosszul, de a híre... brrr... Bár annyira nem ismerem hogy elítéljem. Mikor rám szegezi a pálcát ismét felmegy bennem a vérnyomás, de aztán csak fáklyákat gyújt és az én Lumosom tünteti el. Leeresztem a pálcát, de nem teszem el.
- Köszi, így legalább látok rendesen. - köszönöm meg a fényt, és mennék, mikor kérdez tovább. Megállok és válaszolok.
- Szerintem te is nagyon jól tudod Dolohov. Sylen Raimart keresem, bizonyára ismered is őt - pillantok le a kezemben tartott könyvre, amin a barátnőm monogramja van.
- Egyik lehetőség sem vonz, szóval örömmel venném ha velem tartanál. - válaszolok végül. Én is hallottam pár pletykát az alagsorról, és pár fiatalabb menő arcokról. Nem szeretnék úgy járni mint pár griffendéles csaj, hogy tönkretegyék az életem, és rettegésben éljek...Akkor már inkább Dolohov. Tulajdonképpen, egész értelmes tűnik...
Vissza az elejére Go down
Antonyn A. Dolohov
Hetedik évfolyam
Antonyn A. Dolohov


Hozzászólások száma : 44
Join date : 2011. Aug. 17.

Anthonyn & Vanda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Anthonyn & Vanda   Anthonyn & Vanda EmptyVas. Aug. 28, 2011 10:29 am

Ugyan nincs semmi baj..talán most az egyszer picit elvetettem a sulykot csak akartam tudatni, hogy jobb ha egyedül nem járkálsz erre.. *Érdekes, hogy megenyhülök, talán azért, mert Syl ismerőse és elég jól elvagyok a lánnyal. Nem akarok egy hollóhátas miatt összekapni vele.*
Hát igen ennek ez a lényege.. *Majd elindulok, Vanda meg gondolom követ. Majd elégedetten mosolygok, mikor megtudom még is kit keres a lány. Így legyen ötösöm a lottón.*
Syl? Persze. A kapcsolatom elég jó vele.. Értelmes lány. *Válaszolok és sétálok tovább, míg el nem érünk a klubhelyiség bejáratáig.*
Hát ezt valahogy éreztem Walwin. Mivel te nem tudsz tovább menni, add ide a könyvet és én beviszem. *Kinyújtom a kezem, majd három ötöd éves srác jelenik meg, Mardekárosok. Mindegyik rendesen végig méri Vandát, majd a csapat vezetője rám pillant. Úgy látszik birkózó sz@rt ebédelt, mert gúnyosan mosolyog rám.*
Mi az Tony? Mostanság korcsokkal kavarsz? Azt hittem te normális ember vagy. Egy ilyen mondja magát alfának? Úgy néz ki ez az idő is lejárt... *Felhúzom a szemöldököm, mire mint három elkezd nevetni. Megfogom Vanda kezét, a hátam mögé húzom, majd közelebb lépek a három kölyökhöz. A hátsó kettő elnémul, de a fő kolompos.. Megfogom a fejét és izomból megfejeltetem vele a falat. A srác szétnyílt homlokkal össze esik. Még eszméleténél van de nem sokáig, nem piti agyrázkódást szenvedett. A torkára lépek és úgy leguggolok mellé.*
Nem hallottam tisztán amit mondtál kutya.. *A srác csak valamit tátog, elég rossz bőrbe van. De így jár aki velem kekeckedik.*
Mostantól ha találkozunk, mint hárman megcsókoljátok a cipőmet, vagy a tökeitekkel nem egy lány hanem egy pittbull fog játszani. *A srác torkáról leszállok, mert már alig kapott levegőt. Mélyen a szemébe nézek, majd felállok. A két gyerek lassan remegésbe megy át.*
Ha most nem lenne itt egy lány, már mind a hárman komába hevernétek.. Van 10 másodpercetek, hogy össze szedjétek ezt a földről és elhúzzatok. *Több nem is kellet, megfogták nagy nehezen a srácot, aki már rendesen össze vérezte a padlót és elindulnak, de intek nekik.*
Még valami. Kérjetek bocsánatot a lánytól. *Szorgosan bólogat a kér srác és halkan hebegve bocsánatot kérnek, majd elszelelnek. Megcsóválom a fejem, leporolom magam és rágyújtok.*
Bocs Walwin. Nem akartam, hogy ezt lásd. Bár megmondom az őszintét ilyen ha két évente egyszer fordul elő. Fiatalok és lázadni próbálnak. De mindig le kell őket verni. Vagy különben oda a tisztelet. *Hamuzok é leülök egy padra, intek a lánynak, hogy ő is leülhet ha akar.*
Ezt elszívom, aztán beviszem a könyvet.

Vissza az elejére Go down
Vanda Walwin
Hetedik évfolyam
Vanda Walwin


Hozzászólások száma : 16
Join date : 2011. Aug. 25.

Anthonyn & Vanda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Anthonyn & Vanda   Anthonyn & Vanda EmptyVas. Aug. 28, 2011 11:08 am

- Igazad van, és azt hiszem én is kicsit...hevesen fordultam meg. Nem akartalak bántani csak önvédelmi mechanizmus volt a dolog - magyarázom én is kis mosollyal, és haladok a fiú mellett, kis távolságra, mivel beszélgetünk, és hallani is szeretném mit beszél hozzám.
- Nem is nagyon akartam, de nem találtam elérhető baglyot, és holnap meg kelleni fog Sylennek a könyvem, pusztán emiatt indultam el ide le a pokolba - jegyzem meg, mert köreinkben a mardekár klubhelyiség és az alagsor már maga a pokol. Mondjuk nem mintha a griffendéles jobb lenne, ők meg olyan zajosak.
- Igen, furcsa is hogy mardekáros lett. - jegyzem meg, mert olyan nem tudom, nem oda valónak tűnik. Anthonyn meg ma kimondottan jófej, nem tudom mi üthetett belé, féltem hogy...valami gonosz dolgot művel. Mikor megállunk, odaadom neki a könyvet, kezem alig érinti az övét, annyira bátor azért nem vagyok. A kilépő vandál bandára elsápadok egy cseppet, nem is arra amit mond, az nem érdekel, nem veszem fel a sértést, az öngyilkosság lenne, leginkább azon hogy hogy beszél Dolohovval. Épeszű ember nem tesz ilyesmit. Mikor megragadja a kezem, megijedek mit akar csinálni, de csak maga mögé húz, megvéd, ami egy nagyon szép gesztus tőle. Figyelem mit művel és enyhe iszonyattal figyelem, hogy beveri az egyik fejét. Nem, nem sajnálom, csak...ilyesmit nem mindennap csinálnak előttem.Csendben nézem a fenyítést, és én is megijedek azért, csak hallottam ezekről, sosem láttam még egyikőjüket sem...akcióban.
- Se...semmi baj, és köszönöm hogy megvédtél - szedem végre össze a hangom is és kicsit remegő lábakkal csatlakozom a fiúhoz. Mellé telepedek, és csak biccentek. Akkor már inkább ők, mint ezek akiket előzőleg láttam, különben sem lehetne kifogásuk a véremet illetően.
- Rendben. köszi hogy odaadod Sylen. Visszafelé, nem fognak...szóval...eltűntek a környékről? - kérdezem meg óvatosan, mivel épségben szeretnék visszajutni a hollóhátas klubhelyiségbe.
Vissza az elejére Go down
Antonyn A. Dolohov
Hetedik évfolyam
Antonyn A. Dolohov


Hozzászólások száma : 44
Join date : 2011. Aug. 17.

Anthonyn & Vanda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Anthonyn & Vanda   Anthonyn & Vanda EmptyVas. Aug. 28, 2011 9:18 pm

Jobb is ha magadat megvéded. Főleg ha kivagy szolgáltatva a környezetnek. *Folytatom a beszélgetést a lánnyal. Szerintem megtudná védeni magát. Bár kitudja. A lány újabb beszólásán akaratlanul is elmosolyodom.*
Walwin, ez igazán jó megfogalmazás volt.. Ezt a nevembe is bóknak veszem. *De mivel megakarom tartani a a rólam meglévő képet a lány előtt a mosoly gyorsan eltűnik. Nem lettünk barátok azért, mert az előbb megvédtem. Ez csak azért fordult elő, mert Syl barátja. Meg mint előbb is mondtam én ok nélkül nőt nem bántok. Az szánalmas cselekedet.*
Hmm.. Megvan annak az oka, hogy Syl miért is lett Mardekáros. Nem egyszer hozzánk csapódott hozzánk az évek során. Hidd el nekem ő belőle is ki tud bújni a Mardekáros ösztön. Csak ő.. Hát igen, ő képes barátságokat is kötni. *Vonom meg vállam, majd mikor lezajlik a fenyítés látom Vanda arcát. Igen ritkaság az ilyen, hogy más házbeli csak nézi az eseményt és nem keveredik bele. Most fellélegezhet nem ő volt a préda.*
Walwin.. Ez nem megvédés volt, csak rossz helyen voltál rossz időben. És nem akartam, hogy Syl ezek után nekem essen, hogy oda adtalak a kutyáknak szórakozni. *Elnyomom a csikket egy közeli kukába, nem tisztelem a Roxfort környezetét, de az alagsor az más, ez az otthonom. Itt nincs eldobott csikk, aki eldobja azzal megetetjük, és ez nem egyszer fordult már elő. Közben észre veszem, hogy véres lett az ingem, hogy rohadjon meg.*
Bakker.. Kifogom mosatni ezt az inget a kölyökkel. Bár.. Az évek tapasztalata azt súgja, hogy ez sosem fog kijönni.. Nagyon jó. Akkor vesz nekem egyet.. *Elhúzom a szám, felállok letépem magamról az inget és beledobom a kukába. A könyvet pedig megfogom.*
Két perc sem lesz, nem szeretnélek itt egyedül hagyni.. Ha valaki beléd mer kötni, hivatkozz rám. *Nézek komolyan a lányra, a Kép előtt megállok, mire rám néz és szó nélkül beenged. Igen lassan az összes kép ismer. Gyorsba felbaktatok a hálóba e közben.. A folyosón újra megjelennek, vár ez most csak két hatod éves vagy végzős lány. Erős gúnnyal végig mérik Vandát, majd az egyik a jobb a másik a baloldalára ül le. A jobb oldali bájos mosollyal kísérve megszólal.*
Szia kislány. Miért tisztelted meg Malazár területét azzal, hogy ide jöttél?
Meguntad az életed? *Nevet fel a másik.*
Vissza az elejére Go down
Vanda Walwin
Hetedik évfolyam
Vanda Walwin


Hozzászólások száma : 16
Join date : 2011. Aug. 25.

Anthonyn & Vanda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Anthonyn & Vanda   Anthonyn & Vanda EmptyHétf. Aug. 29, 2011 9:32 pm

- Igen, és főképp ha vagyok olyan hülye hogy egyedül induljak el az alagsorba éjnek évadján... - húzom el kicsit a szám, igaz amit mond, nem kellett volna idejönnöm, de hát ezen már késő rágódni. Nem vagyok benne biztos hogy képes lennék rá, de meg kell adni neki az esélyt. Ha megtámadnak megvédem magam.
- Vedd aminek szeretnéd Dolohov. Mi csak így emlegetjük az alagsort, mert itt pokoli dolgok mennek - teszem még hozzá kis mosollyal, de már sokkal inkább nyugodtan. Valahogy megnyugtatott a tény, hogy nem akar megölni, se megerőszakolni, se más egyéb aljasságot művelni. Mondjuk ez nem mondható el néhány háztársáról.
- Ha te mondod, én még sosem láttam gyilkos hajlamokkal veletek rohangászni, de végül is ez mit sem változtat a dolgokon - vonok vállat, nekem Sylen a barátnőm, akár mardekáros, akár nem. Felőlem még Anthonyn-al is járhat, elvégre jó pasi, még az alfák között is.
- Szerintem te is az lennél... - mondom ki hirtelen, majd mikor tudatosul bennem hogy ezt ki is mondtam hangosan, elfordulva a falat nézegetem egy picit, és mikor megszólal csak akkor nézek vissza. Beszélek itt össze-vissza....
- Értem, tehát mint mindig önös érdek vezérelt - biccentek, bár őszintén szólva nem bántam volna ha csak annyit mond hogy szívesen, vagy hogy nem tesz semmit. De hát igen, csodát ne várjunk. Figyelem, ahogy elnyom egy csikket, és kidobja. Én nem dohányzom, és nem is tudom mi benne a jó amiért olyan sokan művelik. De hát ők károsítják magukat nem én. Mikor megjegyzi, csak akkor veszem észre hogy valóban van rajta pár vöröslő folt. Hát a vér nemigen fog kijönni belőle ebben biztos vagyok, elég makacs szennyeződés. Még hideg vízzel talán...Mikor elindul, kicsit megilletődöm, mégiscsak egyedül maradok, de visszajön, ez vigasztal.
- Oké, csak kérlek...siess - teszem még hozzá, és ott maradok, mikor bekövetkezik amitől féltem, megjelenik pár másik mardekáros, akik kicsit sem hasonlítanak Anthonynhoz.
- Egy barátomhoz jöttem, Anthonynhoz - felelem, és megteszem amit mondott, rá hívatkozom, de közben egyik kezemmel a pálcám után nyúlok. Nem bízok bennük, még csak az kellene.
- Nem untam meg, mint mondtam várok valakit, és azok nem ti vagytok - vágok vissza, és határozottan kezdem érezni hogy a félelem átmegy valami másba, várakozásba? Vagy nem is tudom. Mikor az első megszólaló felém lép, nekiszegezem a pálcát.
- Ne ha nem akarsz egy átkot a nyakadba. - de csak nevetnek, hát ennyire ne vegyenek már komolyan.
- Tedd azt el kislány, az én pálcám jobb, és szívesen megismertetlek vele - vigyorog, nekem meg nem kell több. Gyűlölöm a szexuális tartalmú utalásokat, még a barátaimtól is, nem hogy ezektől...
- Piroinito! - mondom ki, és egy hatalmas tűzfal jelenik meg előttem, elzárva a két idegent. Ezen jöjjenek át.
Vissza az elejére Go down
Antonyn A. Dolohov
Hetedik évfolyam
Antonyn A. Dolohov


Hozzászólások száma : 44
Join date : 2011. Aug. 17.

Anthonyn & Vanda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Anthonyn & Vanda   Anthonyn & Vanda EmptyHétf. Aug. 29, 2011 10:10 pm

*A hálókörletekben Syl hálójába benyítok, mivel nincs senki leteszem a könyvet az ágyára és egy kis cetlit ott hagyok neki én voltam az, és össze futhatnánk valamikor. Ezek után bemegyek a hálómba inget váltok most egy sötét kéket veszek fel, alá egy trikót, azt előbb elfelejtettem. Ugyan abba a gyors tempóba kijövök a hálókörletből, le a klubhelyiségbe és végül kilépek. Ott meg megszeppenve nézek a két alakra, meg a tűzfalra. Hangosan káromkodnak, hogy meglesz őlve Vanda, majd hátra fordulnak és az összes sz@r ami bennük volt az ki is jött belőlük olyan tekintetett levágtak. *
Hallod ez tényleg Antonynra várt..
Na ne bassz, én is rájöttem.. * Mindkettőjük arcán látszik a félelem, én csak megropogtatom a nyakam, jelezve, rossz emberbe kötöttek bele. Mire úgy döntenek inkább kereket oldanak. Előveszem a pálcám és hatástalanítom a tűzfalát. Megcsóválom a fejem kezet nyújtok neki és ha ezt elfogadja finoman felhúzom a padról.*
Hát köbö ez szokott ha ide lejön egy más házbeli. *Mondom egy apró mosoly kíséretében. Ez most jó is meg rossz is. Nem, inkább csak jó. Mindenkit ismersz, csönd van, ki kéve ha fenyítés van, vagy szex a folyosón..*
Na gyere felkísérlek. *Intek a lánynak és elindulunk a földszint felé.*
Remélem azért nem voltam olyan rossz társaság. *Közben találkozunk pár arccal még akik lesokkolva nézik, ahogy egy hollóhátas lány sétál mellettem. Na jah, ez van ha nem ezt szokták meg. Az alagsor lépcsőjénél megállók és elkezdem fürkészni a lány íriszeit.*
Itt véget ért a közös utunk...Vanda. Bár..én úgy is kávézni indultam el. Ha gondolod, meghívlak valamire, karópótlásul az előbbi dolgokért.
Csak egyre kérlek meg, ne híreszteld, hogy én ennyire jóba lettem veled. Még a végén azt hiszik, hogy enyhül terror.
*Mondom szórakozottan, de tényleg nem szeretném vissza hallani, hogy ilyen jó fej arc vagyok, meg mit tom én.*
Vissza az elejére Go down
Vanda Walwin
Hetedik évfolyam
Vanda Walwin


Hozzászólások száma : 16
Join date : 2011. Aug. 25.

Anthonyn & Vanda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Anthonyn & Vanda   Anthonyn & Vanda EmptySzer. Aug. 31, 2011 5:16 am

Nézem, hogy dühöd morgással próbálnak átjutni a tűzfalon, de én nem engedek, még a sértéseknek sem így viszonylag épen és egyben meg tudom tartani a tűzfalam, ami igen áldásos, nem akarnék ennek a kettőnek az áldozata lenni. Inkább csak reménykedek hogy alkalmi társam, hamar visszaér, és a reakciókból látom is hogy jön. Mikor megszólalnak, csak annyit tudok hozzátenni.
- Mi hollóhátasok, nem szoktunk hazudni, ezt jó ha észben tartjátok - aztán persze, mint eddig mindenki kereket oldott, és mikor Anthonyn hatástalanítja a falat, hagyom neki, ő nem bánt. Leengedem a pálcám, és elteszem, majd biccentek. Nem leszek itt gyakori jelenség azt hiszem, és ha lenne is barátom, szerintem nem mardekáros lenne. Ők túl rosszak nekem, vagy éppen túlságosan is jók? Még nem döntöttem el, de tartok tőlük és ez elég.
- Igen, kezdem megtapasztalni, és ezúttal megnyugtatlak, nem leszek itt gyakori vendég - mosolyodom el, és elindulok, nem bánom hogy elkísér, legalább a földszintig nem köt belém senki, bár...nem vagyok benne biztos hogy nem fogom hallgatni hogy mit csinálok én egy mardekárossal...
- Egyáltalán nem vagy te rossz társaság, de ha megbocsátassz, örülök hogy nem egy házba tartozunk - felelem neki kis mosollyal, hiszen...bírnám kedvelni, csak ahhoz túl keveset tudok róla. Elnézem az arcokat akik szembe jönnek velünk, a legtöbbön meglepetést vagy döbbenetet látok, mintha ennyire nem lenne megszokott hogy egy ház egy másikkal jár. Furcsa.
- Ugyan, nem kell engesztelned, megvédtél akár mi okból tetted is, és én nem vagyok pletykás, senki nem tudja meg tőlem hogy jó fej vagy, ezt megígérem - mosolygok, és körbepillantok, nincs valami nagy népesség.
- Csak akkor tartok veled, ha tényleg nem bánod, nem sértődök meg akkor sem ha nemet mondassz Anthonyn - mosolygok, nehezen bánt meg bármi is, és nem egy pasi lesz az aki a lelkembe gázol, az egynek sincs megengedve.
Vissza az elejére Go down
Antonyn A. Dolohov
Hetedik évfolyam
Antonyn A. Dolohov


Hozzászólások száma : 44
Join date : 2011. Aug. 17.

Anthonyn & Vanda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Anthonyn & Vanda   Anthonyn & Vanda EmptySzomb. Szept. 03, 2011 2:20 am

Én már találkoztam hazug Hollóhátassal. *Vállat vonok, mindenhol vannak hazug emberek. Én is hazugok, akár többször is egy nap. De ez mondjuk már megszokott, meg amúgy is miért bízzak annyira egy emberben, hogy igazat mondjak neki? Az az idő lejárt.*
Akkor ezt meséld el minden barátodnak.. Neked is csak azért volt szerencséd, mert Syl ismerőse vagy. *Most viszont igazat mondtam. Ha nem lenne bennem az a maradék emberiesség, akár én is gerincre vágnám. De sajnos, Vanda esetében szerencsére ennyi még van bennem.*
Nem rossz társaság? Na akkor ezt bóknak veszem.. Ez esetben megbocsájtok. *Biccentek a lánynak. Én hollóhátasnak nem lennék jó. Szerintem egy hát alatt kiraknának a suliból. Vanda meg nem bírná. Az alfák közül szerintem én vagyok a legnyugodtabb természetű. Rod már szét szedte volna Vandát. Luce is. A ház többi részéről nem is mesélek.*
Helyes gondolat. Engem nem zavarsz, akkor nem is tettem volna fel a kérdést. Ez így logikus nem? *Pillantok rá a lányra és elindulunk fel felé.*

//A kövi hsz-t írd olyan helyre, ahol lehet kávézni. Mondjuk a nagyterem, vagy nem tudom..Very Happy //
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Anthonyn & Vanda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Anthonyn & Vanda   Anthonyn & Vanda Empty

Vissza az elejére Go down
 
Anthonyn & Vanda
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hogwarts  :: Roxfort :: Alagsor :: Alagsori folyosó-
Ugrás: