Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Roxfort ... Írd újra a történelmet!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
1975 öt írunk, azaz Voldemort éppen most van felemelkedőben, azonban hogy sikerül-e elérnie nemesnek nevezett célját, nem a sors dönti el, hanem Ti. Alternatív valóság, NEM feltétlenül ragaszkodunk ahhoz hogy minden úgy legyen ahogyan eddig volt. A történetet Ti alakítjátok. Megtörténhet hogy Harry Potter meg sem születik, Bellatrix édesanyává válik avagy Lily Evans éppen Mrs. Piton lesz. Rajtatok múlik. Éld át a múltat, írd át a múltat!
Legutóbbi témák
» Csevegő
Melisa Winslet EmptyVas. Jan. 29, 2012 4:34 am by Solomon Stormheart

» Leonella Sirett
Melisa Winslet EmptyHétf. Dec. 26, 2011 1:50 pm by Rodolphus Lestrange

» Nymphadora Elois Giovanni
Melisa Winslet EmptyHétf. Dec. 26, 2011 1:48 pm by Rodolphus Lestrange

» Társaink
Melisa Winslet EmptyHétf. Okt. 10, 2011 7:16 pm by Lily Evans

» Thylane és Antonyn & Sylen
Melisa Winslet EmptySzomb. Szept. 24, 2011 1:57 am by Thylane Hemsworth

» Max & Lily
Melisa Winslet EmptySzomb. Szept. 24, 2011 1:47 am by Lily Evans

» Mardekáros diákok & Voldemort & Solomon
Melisa Winslet EmptyVas. Szept. 18, 2011 6:54 am by Rodolphus Lestrange

» Sylen & Vanda
Melisa Winslet EmptyVas. Szept. 18, 2011 5:23 am by Vanda Walwin

» Bellatrix & Remus & Rodolphus
Melisa Winslet EmptySzer. Szept. 07, 2011 9:09 am by Bellatrix Black

Top posters
Rodolphus Lestrange
Melisa Winslet Vote_lcapMelisa Winslet Voting_barMelisa Winslet Vote_rcap 
Max X. Martiness
Melisa Winslet Vote_lcapMelisa Winslet Voting_barMelisa Winslet Vote_rcap 
Lily Evans
Melisa Winslet Vote_lcapMelisa Winslet Voting_barMelisa Winslet Vote_rcap 
Bellatrix Black
Melisa Winslet Vote_lcapMelisa Winslet Voting_barMelisa Winslet Vote_rcap 
Remus J. Lupin
Melisa Winslet Vote_lcapMelisa Winslet Voting_barMelisa Winslet Vote_rcap 
Antonyn A. Dolohov
Melisa Winslet Vote_lcapMelisa Winslet Voting_barMelisa Winslet Vote_rcap 
Potionus White
Melisa Winslet Vote_lcapMelisa Winslet Voting_barMelisa Winslet Vote_rcap 
Solomon Stormheart
Melisa Winslet Vote_lcapMelisa Winslet Voting_barMelisa Winslet Vote_rcap 
James Potter
Melisa Winslet Vote_lcapMelisa Winslet Voting_barMelisa Winslet Vote_rcap 
Lord Voldemort
Melisa Winslet Vote_lcapMelisa Winslet Voting_barMelisa Winslet Vote_rcap 
Staff

 

 Melisa Winslet

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Melisa Winslet
Harmadik évfolyam
Melisa Winslet


Hozzászólások száma : 4
Join date : 2011. Sep. 03.

Melisa Winslet Empty
TémanyitásTárgy: Melisa Winslet   Melisa Winslet EmptySzomb. Szept. 03, 2011 12:28 am


Melisa Winslet Tumblrl54oap5azi1qadjil

Alapadatok
Név: Melisa Winslet
Becenév: Meli, meg amit még kitalálnak, de sokan a teljes nevén szólítják.
Nem: lány
Kor: 13
Születési hely, idő: London, 1962. június 24.

Ház: Hugrabug
Foglalkozás:
Származás: Félvér
Családtagok:
James Winslet, apa (varázsló). Ellie Winslet, anya (mugli). Dorian Winslet, báty.

Szüleivel mindig is sok időt töltött el, imádja őket. Apja bájitalokkal foglalkozik, Melisa régebben sokat volt a laborjába és figyelte a munkáit. Anyja inkább háztartásbeli, néha, ha akad valami munka, akkor elmegy szívesen.
Dorian és Melisa kapcsolata nagyon jó. Igaz, nem volt mindig… régebben sokat veszekedtek, de már a fiú a szeretett báty. Melisa féltékeny típus, nem szereti, ha a testvére másik lánnyal van, így mindig azt hiszi, hogy őt hanyagolja majd.

Jellem:
Mindig vidám, tele életerővel és sok-sok okossággal. Kíváncsi egy kislány, hiszen most kezdi csak a pubertás korszakát, és ez azt jelenti, hogy sok mindent kipróbál. Bátyja jó hatással volt rá az évek során, így Meli nagyrészt rá akar hasonlítani. Féltékeny, de nagyon és ezt általában titkolni sem tudja. Barátaiért mindent megtenne, imádja a társaságot. Sosem volt zárkózott típus, inkább hiperaktív.
Szereti azt amit csinál, a tanulással sincs gondja.
Fóbiás a pókokra:
„-Nézd Meli, milyen édes kis pókocska! –Körülnéz, de barátnőét már sehol sem találja. Meglepő.
-Meli…? Melisaa? Hol vagy? ”

Kinézet:
Fekete, váll alá érő haj; csoki barna őzikeszemek, amelyek általában csillognak a boldogságtól. Vékonyka és elég alacsony is, de ez a korához képest még nem gond, majd megnő. Ruhadarabokból persze csak a kedvenceit veszi fel, ami leginkább, a nyári időszakba valami szoknyácska vagy kis rövidnadrág, a téli időszakba pedig a hosszú farmernadrágok. Azért az iskolai viseletet sem veti meg. Kedvenc színei a piros, fekete, sötétkék és a fehér.
Kiegészítőket mindig hord, ami általában egy hajpánt, masni, karkötők, nyakláncok, fülbevalók és egyebek, amiket egy lányon látni lehet mindig. Nincs lemaradva a korral, sokan mondták már neki, hogy koravén. A későbbiekben szeretne majd egy tetoválást. Gitározik


Pár apróság

Legnagyobb félelem: Pókok
Legszebb emlék: Amikor kapta a gitárját
Legrosszabb emlék: Baleset
Cél, amit el szeretne érni: Megvalósítani az összes álmát
Képesség(ek): Ezernyi Arc mágiaforma (Metamorfmágia).
Pálca: 13 hüvelyk, főnixtoll, tölgyfa pálca

Történet:
Június 24, az év 175. napja. Szentivánéjjelén a londoni ispotályban sírtam fel. Anyám kezébe adtak, aki megkönnyebbült arccal vett és ölelt magához, miközben apám és a tőlem két évvel idősebb fiútestvérem is beléptek az ajtón. Melisa nevet kaptam.
A többire nem emlékszem, hiszen elég kicsi voltam… anyám mesélte ezt a pár dolgot is.
Pár évvel később, egy egészen lakályos házban ébredtem. Nem túl nagy, de nem is túl kicsit… családi. Már ugye miután feltudtam ülni és eltudtam mászni erre, arra, akkor felfedeztem a környéket. Egyszer sikeresen el is veszítettek, de mint kiderült, csak a játékaim között elaludtam és túlságosan beleolvadtam a környezetembe. Hamar észrevették, hogy nem leszek egy nyugodt kis gyerek, aki csendben fog egyhelyben üldögélni. El is találták. Nem sokkal később, már tudtam beszélni és járni is. Akkoriban igen sokat veszekedtünk Doriannal, de hát még csak alig a falig voltunk 4-5 évesek. Hál istennek, nem kellett mugli gyerekekkel óvodába se iskolába járnunk, hanem egy varázsló magántanárt kaptunk, legalábbis Dorian. Mindig is irigyeltem miatta… én csak azt a buta, gügyögős bébicsőszt viselhettem el még két éven keresztül.
Nem voltak unalmasak a mindennapjaink. Mindig volt valami új, mindig kitaláltam valamit, amivel megtudtam a bébicsőszt viccelni. Sosem szerettük egymást, de azért elviseltük. 7 éves koromtól kezdve én is együtt jártam Doriannal a magántanárhoz. Megtanultam írni és olvasni, valamint sok mást, amit később imádtam. Aztán jött a gond. 8 éves voltam, amikor egy kirándulásra indultunk a szüleimmel és a testvéremmel. Egy másik autó nekünk jött, apu fél évig kórházban feküdt kómában, anyu kisebb sérülésekkel megúszta. Dorian agyrázkódást szenvedett, nekem pedig eltört a kezem, két helyen is. Megváltozott minden az életünkben. Ahányszor lefeküdtem aludni, még pár éven át csak ez a rémálom jött elő, újra és újra. Ekkor derült ki az is, hogy metamorfmágiához van tudásom, és azt kezdtem el tapasztalgatni, de csak finoman.
Dorian 11 éves korában elindult a Roxfortba, én pedig egyedül maradtam a szüleimmel. Unalmas lett hirtelen az életem. Minden megváltozott, barátaim nem nagyon voltak, akikkel el tudtam volna szórakozni. Ekkor kezdem el rajzolgatni, érdeklődni a gitározás iránt, amit már 4 éve tudok is. Álmodoztam a jövőről, de még nem tudtam eldönteni, hogy mi szeretnék lenni. Nekem sosem voltak olyan álmaim, hogy rocksztár, vagy esetleg modell… mint a velem egykorú fiataloknak. Én mindig is más szerettem volna lenni és valami komolyabb dolgot, szerettem volna. Két év múlva jött a levél, hogy engem is felvettek a Roxfortba. Már nagyon vártam, kíváncsi voltam rá valójában is, mert nekem az sosem volt elég, hogy Doriantól kérdezősködjem.
Az első éveimben megbarátkoztam az iskolával és a Hugrabuggal mert ugye oda lettem beosztva. Szerencsére barátokat is sikerült szereznem, és Doriannal is sokat találkozom. A vizsgáimat jól megcsináltam, eddig szinte majdnem mindet kiváló indexre. Jól szeretném befejezni a Roxfortot, de ki tudja, hogy még a négy éven keresztül mi fog történni velem…

Vissza az elejére Go down
Lord Voldemort
Halálfaló
Lord Voldemort


Hozzászólások száma : 30
Join date : 2011. Aug. 15.

Melisa Winslet Empty
TémanyitásTárgy: Re: Melisa Winslet   Melisa Winslet EmptySzomb. Szept. 03, 2011 2:15 am

Egyetlen kérésem lenne, tüntesd fel, hogy melyik szülőd a varázsló/boszorkány, és melyik a mugli. Ha ezt a kedvemért megteszed, mehet az avatárfoglalás. Amúgy pedig a karaktert

ELFOGADOM!
Vissza az elejére Go down
 
Melisa Winslet
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hogwarts  :: Karakterek :: Elfogadott előtörténetek :: Hugrabug-
Ugrás: