Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Roxfort ... Írd újra a történelmet!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
1975 öt írunk, azaz Voldemort éppen most van felemelkedőben, azonban hogy sikerül-e elérnie nemesnek nevezett célját, nem a sors dönti el, hanem Ti. Alternatív valóság, NEM feltétlenül ragaszkodunk ahhoz hogy minden úgy legyen ahogyan eddig volt. A történetet Ti alakítjátok. Megtörténhet hogy Harry Potter meg sem születik, Bellatrix édesanyává válik avagy Lily Evans éppen Mrs. Piton lesz. Rajtatok múlik. Éld át a múltat, írd át a múltat!
Legutóbbi témák
» Csevegő
Anthonyn & Rodolphus II. EmptyVas. Jan. 29, 2012 4:34 am by Solomon Stormheart

» Leonella Sirett
Anthonyn & Rodolphus II. EmptyHétf. Dec. 26, 2011 1:50 pm by Rodolphus Lestrange

» Nymphadora Elois Giovanni
Anthonyn & Rodolphus II. EmptyHétf. Dec. 26, 2011 1:48 pm by Rodolphus Lestrange

» Társaink
Anthonyn & Rodolphus II. EmptyHétf. Okt. 10, 2011 7:16 pm by Lily Evans

» Thylane és Antonyn & Sylen
Anthonyn & Rodolphus II. EmptySzomb. Szept. 24, 2011 1:57 am by Thylane Hemsworth

» Max & Lily
Anthonyn & Rodolphus II. EmptySzomb. Szept. 24, 2011 1:47 am by Lily Evans

» Mardekáros diákok & Voldemort & Solomon
Anthonyn & Rodolphus II. EmptyVas. Szept. 18, 2011 6:54 am by Rodolphus Lestrange

» Sylen & Vanda
Anthonyn & Rodolphus II. EmptyVas. Szept. 18, 2011 5:23 am by Vanda Walwin

» Bellatrix & Remus & Rodolphus
Anthonyn & Rodolphus II. EmptySzer. Szept. 07, 2011 9:09 am by Bellatrix Black

Top posters
Rodolphus Lestrange
Anthonyn & Rodolphus II. Vote_lcapAnthonyn & Rodolphus II. Voting_barAnthonyn & Rodolphus II. Vote_rcap 
Max X. Martiness
Anthonyn & Rodolphus II. Vote_lcapAnthonyn & Rodolphus II. Voting_barAnthonyn & Rodolphus II. Vote_rcap 
Lily Evans
Anthonyn & Rodolphus II. Vote_lcapAnthonyn & Rodolphus II. Voting_barAnthonyn & Rodolphus II. Vote_rcap 
Bellatrix Black
Anthonyn & Rodolphus II. Vote_lcapAnthonyn & Rodolphus II. Voting_barAnthonyn & Rodolphus II. Vote_rcap 
Remus J. Lupin
Anthonyn & Rodolphus II. Vote_lcapAnthonyn & Rodolphus II. Voting_barAnthonyn & Rodolphus II. Vote_rcap 
Antonyn A. Dolohov
Anthonyn & Rodolphus II. Vote_lcapAnthonyn & Rodolphus II. Voting_barAnthonyn & Rodolphus II. Vote_rcap 
Potionus White
Anthonyn & Rodolphus II. Vote_lcapAnthonyn & Rodolphus II. Voting_barAnthonyn & Rodolphus II. Vote_rcap 
Solomon Stormheart
Anthonyn & Rodolphus II. Vote_lcapAnthonyn & Rodolphus II. Voting_barAnthonyn & Rodolphus II. Vote_rcap 
James Potter
Anthonyn & Rodolphus II. Vote_lcapAnthonyn & Rodolphus II. Voting_barAnthonyn & Rodolphus II. Vote_rcap 
Lord Voldemort
Anthonyn & Rodolphus II. Vote_lcapAnthonyn & Rodolphus II. Voting_barAnthonyn & Rodolphus II. Vote_rcap 
Staff

 

 Anthonyn & Rodolphus II.

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Rodolphus Lestrange
Hetedik évfolyam
Rodolphus Lestrange


Hozzászólások száma : 109
Join date : 2011. Aug. 14.

Anthonyn & Rodolphus II. Empty
TémanyitásTárgy: Anthonyn & Rodolphus II.   Anthonyn & Rodolphus II. EmptyHétf. Aug. 29, 2011 7:50 am

- Ja, az kérlek szépen egy igazán ünnepi hangulatot ad az egésznek. Imádom a zöld-ezüstöt, olyan jól mutat, meg persze a griffesek nyomott képét, hogy mi mindig mindenben jobbak vagyunk náluk - vigyorodom el én is. Annyiban utálom a nőt, hogy mindig valami eminens kis könyvtár töltelékhet hasonlítgat mindenkit, pedig mi sem vagyunk ám hülyék, csak nem visszük túlzásba a tanulást. Megtanuljuk mi máshol, amit kell, nincsen azzal baj, de a sok felesleges dologra nem vagyok kíváncsi. A zajos ki csapat elnémül, és mikor veszik mi történik, elülnek. Helyes, nagyon helyes, csak lapítsanak szépen csendesen.
- Nem, pedig néha egyszerűbb lenne az szent igaz. Én csípem hogy ilyen jóba vagytok, mert azért nem bővelkedik barátokban, de téged annak tekint, ahogy persze én is, mint mindig - mosolyodom el. Nem kell nekem ennél több. Ott van még ugyan Lucius de az első számú az Anthonyn ha már ott tartunk, vele könnyebb az élet, mint Luce-al.
- Nekem holt mindegy, de ki akarom deríteni mi van vele. B@ssza a csőrőm hogy valamit nem mond el nekünk, ezt meg nem tűrhetjük csak így - villantok egy ragadozószerű mosolyt, és elvigyorodom, az ötletre. Hm, nem lenne rossz, de Potterék meg.... Szerintem nem lennének nagy akadály.
- Ért nem is arról van szó. Menjünk, mondjuk zúzzunk szét valamit, nekem mindegy hogy mit. Trófeaterem jó lesz? Ott már rég randalíroztunk... - ötletelek miközben elindulok felé, félrerúgva két nagypofájú alsóbbévest az útból. Kivonulunk a klubhelyiségből, és elindulunk felfelé.

Előzmény:
https://hogwartsofyou.hungarianforum.com/t71-anthonyn-rodolphus
Vissza az elejére Go down
https://hogwartsofyou.hungarianforum.com
Antonyn A. Dolohov
Hetedik évfolyam
Antonyn A. Dolohov


Hozzászólások száma : 44
Join date : 2011. Aug. 17.

Anthonyn & Rodolphus II. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Anthonyn & Rodolphus II.   Anthonyn & Rodolphus II. EmptyHétf. Aug. 29, 2011 8:18 am

Jaja.. F@sza ilyenkor leoltani őket. Akkor legalább elnémulnak. De érdekes következő évben megint van szájúk. Griffendél csak egy dolgot tud..mindig jövőre, mindig jövőre. Túl optimisták. *Nevetem el magam. Na igen a a két ház és és föld. Nekik nagy a szájuk és hülye módjára mindig hősködnek. De nem tanulják meg, hogy ők mindig csak a Mardekár talp nyomás nyalhatja...*
Én is csípem ezt a helyzetet, de mivel egy oldalon állunk ennek így is kell lennie. Hát az alap. Mi világi barátok vagyunk. Az alfák. Meg Luce, csak ő most kivonta magát a forgalomból.. *Elhúzom a szám, de lepacsizok Roddal.*
Jogos Rod. Meg kéne kérdezni pár informátort. Meg mondjuk a prefektusokat ők mindig járőröznek. Csak tudják, hogy mikor, merre mennek a kutyák. A mardekárnak ki is a prefektusa? Jah Max. Talán ő tudhat valamit. Vagy mondjuk Piton. Ő sokat járkál Evanssal. Potter, meg gerincre akarja vágni a kis sárvérűt. Szal így egyszerű.. *Hogy honnan tudom ezeket? Egy informátorok. Nehogy azt higgyétek, hogy a griffendélnél nincs olyan arc akit nem lehet beszédre bírni. Kettő Potteron látszik, hogy hegyezi a cerkáját a csajra.*
Trófea terem? Korrekt. *Elindulok, közbe kinevetem a kölyköket akik Rod útjába voltak. Mikor oda érünk már este is van, kevesen vannak itt de a maradék is úgy dönt, hogy inkább elvonul. Előveszem a pálcám és beleégetem a Trófeaterem falába, hogy "alfák."*
Nekem az első művem megvan, te jössz. *Mosolygok a srácra.*
Vissza az elejére Go down
Rodolphus Lestrange
Hetedik évfolyam
Rodolphus Lestrange


Hozzászólások száma : 109
Join date : 2011. Aug. 14.

Anthonyn & Rodolphus II. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Anthonyn & Rodolphus II.   Anthonyn & Rodolphus II. EmptyHétf. Aug. 29, 2011 8:50 pm

- Szánalmas, hogy csak a pofájuk jár, mégsem képesek soha semmit felmutatni, ami alátámasztaná hogy ők a húúde nagy griffendélesek. Szánalmas banda, igaza van Neki hogy az ilyenek nem valók az élők közé - utalok itt nagyúrra, mert nyíltan nem szeretném kimondani, Tony így is biztosan tudja kiről van szó, hiszen pár éve ismerjük már egymást hogy tudjuk. Már itt vagyunk a terembe, és először csak lazán körbenézek, miközben válaszolgatok. Felületet keresek a művemnek.
- Igen, ennek valóban így kell lennie, Luce meg majd összekapja magát. Ami azt illeti, azért még van pár alak a mardekárban, akikkel jó bandázni, nézd csak meg Sylent. Kis törékenység, de közben meg... nem kezdenék ki vele - mosolyodom el, mert figyeltem már én, hogy Tony hogy néz a csajra. Talán lesz ott valami, majd elválik.
- Persze, biztos vagyok benne hogy Max elmondja majd nekünk amit szeretnénk, hiszen a barátunk, miért titkolna el bármit is előlünk? - jegyzem meg, nem olyannak ismertem meg, mint aki titkolózik a barátai előtt. Az egyik üresebb fal elé lépek, és megropogtatom a nyakam. Hát akkor lássunk hozzá. Elképzelem magamban mit akarok felvésni a falra, és meglengetem a pálcám. Több mozdulatot végzek el vele, és közben koncentrálok, mire pálcám végéből lila fény tör elő, és alakulni kezd a falon. Mikor kész van, elégedetten szemlélem a művem. Aztán Tonyra nézek.
- Nos, szerintem még akár művészi alkotásnak is nevezhetném - kuncogok fel, hiszen amúgy is imádok rajzolni.
Vissza az elejére Go down
https://hogwartsofyou.hungarianforum.com
Antonyn A. Dolohov
Hetedik évfolyam
Antonyn A. Dolohov


Hozzászólások száma : 44
Join date : 2011. Aug. 17.

Anthonyn & Rodolphus II. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Anthonyn & Rodolphus II.   Anthonyn & Rodolphus II. EmptyKedd Aug. 30, 2011 8:08 am

Jaja. *Vigyorgok a srácra. Előveszem a cigis dobozomat először Rod felé nyújtom, majd rágyújtok.*
Hát remélem is, vagy megverem Luce-t. Igen van még pár forma, Max is korrekt tag. Syl? Én azért kikezdenék vele, eltudnám viselni ha ő lenne az ágymelegítőm. *Oldalba bököm Rodot játékosan. Hát igen, nagyon bejön a csajszi de addig még nem jutottam el, hogy elhívjam randizni.*
Nem kételkedem abba, hogy Max nem mondaná el amit tud. Sőt ha jól tudom, van, hogy Lupinnal is járőrözik. Lehet többet is tud róla. Valamelyik nap beszélni kéne vele. *Max biztos nem titkolna semmit. Egy oldalon állunk. Megnézem magamnak Rod művét és elégedetten elmosolyodom.*
Jaja, nem rossz. *Leülök egy padra és hamuzok.*
Vissza az elejére Go down
Rodolphus Lestrange
Hetedik évfolyam
Rodolphus Lestrange


Hozzászólások száma : 109
Join date : 2011. Aug. 14.

Anthonyn & Rodolphus II. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Anthonyn & Rodolphus II.   Anthonyn & Rodolphus II. EmptySzer. Aug. 31, 2011 6:30 am

Elmosolyodom, és mikor megkínál elfogadom, rágyújtok egy szálra, és úgy figyelem tovább a művem, meg hogy mit beszél Tony.
- Nem tudom mi van vele, múltkor majd' leharapta a fejem. Na jah mutatós kis csajszi, szó se róla. Bírnám ha veled járna, bár neked elég tág az ízlés világod. De egy okoska könyvmoly csajjal nem tudlak elképzelni - nevetek fel, mert kicsit abszurd hogy a tanulás legyen a közös program, Tony meg a csaj között. Az oldalba bökést fel se veszem, csak viszonzom, baráti szurkálódás csupán, semmi más.
- Én sem. Majd megkeressük később, előbb nagy munkánk van. Itt ez a trófeaterem, de shol egy igazi trófea benne, valamivel fel kell díszítenünk. Mi lenne ha a folyosóról vadásznánk le pár kicsi griffendélest vagy hugrás, és őket akasztgatnánk ki szépen? - vigyorgok, és egy feliratot bűvölök a halálfej fölé. "Mardekár az igazhitűek igazi vezére". Szép, tetszetős, zöld cirádás betűkkel, és megbűvölöm hogy minimum három napig le se lehessen szedni onnan.
- Na, nekem kettő, szóval te vagy pajtás - jegyzem meg és nyugodtan cigizik, míg Tony alkot.
Vissza az elejére Go down
https://hogwartsofyou.hungarianforum.com
Antonyn A. Dolohov
Hetedik évfolyam
Antonyn A. Dolohov


Hozzászólások száma : 44
Join date : 2011. Aug. 17.

Anthonyn & Rodolphus II. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Anthonyn & Rodolphus II.   Anthonyn & Rodolphus II. EmptySzomb. Szept. 03, 2011 4:02 am

Biztos sok rajta a feszültség és nincs kin levezetni-e. Van ez így. De meg mondom az őszintét. Most nekem is sok dolgom van, szóval hidegen hagy. Majd amikor össze futok vele ki tudakolom még is mi van vele, vagyis velük. *Vállat rántok. Ők is csak ház társak. Régebben jobb kis banda volt. Mostanság csak Roddal tartom napi szinten a kapcsolatot. Ő régebben inkább Luccal járkált össze. Úgy csapódtak hozzám is általában. De én örülök neki, hogy így alakult a dolog. Legalább van egy ember az iskolába akiben száz százalékosan megtudok bízni.*
Igen. Syl gyönyörű mindig. Amikor találkozunk, mindig bepörgök. Nem mindig könyvmoly.. Tud ő tüzes is lenni. *Vigyorgok Rodra. Sylre már jó ideje fáj a fogam bár vannak mások is.*
De mondjuk, ott van még Thylane. Vele mindig megy a flört. De őt nem tudom elképzelni magam mellet. Bár kitudja.. *Elgondolkozom, majd bólintok Rod felé.*
Jogos. A trófea terem..túl egyhangú. Griffendéleset? Inkább legyen az első olyan ember aki velünk szembe jön. Az úgy mindig viccesebb, és rég játszottunk már olyat. *Talán túl morbid felfogni ezt játéknak? Mi már csak ilyenek vagyunk. Megtapsolom Rodot, jó munkát végzett. Én egy döglött oroszlánt pingálok fel amit egy kígyó ölel át. Ez mint ezüstbe pompázik. Ennek így kell lennie, Malazár háza mindig is a griffendél és a többi ház felé fog tornyosulni.*
Hogy tetszik? *Kérdem Rodtól, közben eldobom a csikket.*
Vissza az elejére Go down
Rodolphus Lestrange
Hetedik évfolyam
Rodolphus Lestrange


Hozzászólások száma : 109
Join date : 2011. Aug. 14.

Anthonyn & Rodolphus II. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Anthonyn & Rodolphus II.   Anthonyn & Rodolphus II. EmptyKedd Szept. 06, 2011 9:15 pm

- Lehet, nem tudom. Mostanában kicsit fura, de remélem hamar kinormálisodik, mert Roxmortsi programot akar szervezni magunknak, halálra unom magam itt a kastélyban...Nem történik semmi az égvilágon... - panaszkodok fennhangon, bár ezt javarészt Tony is tudja, hiszen néha rajta is látom hogy nyűgös. Fura hogy vele vagyok a legjobb kapcsolatban pedig egy időben Luccal mentem nagyon sokat, de nem bánom, mindkettő jó barát, de Anthonyval több a közös dolog mostanában.
- Az az, és még Bella barátnője is mellette, szóval tiszta jó, bandában marad a dolog - vigyorodom el én is, Sylennel én is kezdenék ha nem lenne menyasszonyom, de hát, hűségesnek kell lennem, és csak az egyéjszakás kalandok férnek bele. Ha azt vesszük, egyéjszakásnak a fél suli megvolt már...Persze van aki nem emlékszik semmire sem, mert még annyit sem ért.
- Thylane nekem egy kicsit túl cicás, nem hiszem hogy sokáig bírnád mellette - mondom ki fájdalmasan őszintén, hiszen tudom, hogy nem esz meg érte. Általában mi mindig őszinték vagyunk egymáshoz, bár néha van egy kis morgás, ez hamar elül.
- Túl egyhangú és unalmas. Egyáltalán, azt magyarázd meg nekem, minek egy suliba trófea terem? - filozofálok, és figyelem mit alkot Tony, azzal a döglött oroszlánnal és a kígyóval.
- Máris szebben fest... - sóhajtom, és felkuncogok, lehet hogy morbid, de ez egy játék.
- Oké, akkor vadásszunk, vaktában nekem mindegy. - elnyomom én is a cigim, és az ajtó közelébe lépek résnyire nyitva azt, hogy kilássak. Pálcám a kezem ügyében, hadd átkozzam le az első erre járót. Remélem tanár lesz....


666-dik hsz Razz
Vissza az elejére Go down
https://hogwartsofyou.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom





Anthonyn & Rodolphus II. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Anthonyn & Rodolphus II.   Anthonyn & Rodolphus II. Empty

Vissza az elejére Go down
 
Anthonyn & Rodolphus II.
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Rodolphus Lestrange
» Anthonyn & Vanda
» Anthonyn & Vanda II.
» Bellatrix & Remus & Rodolphus

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hogwarts  :: Roxfort :: Földszint :: Trófea terem-
Ugrás: