Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Roxfort ... Írd újra a történelmet!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
1975 öt írunk, azaz Voldemort éppen most van felemelkedőben, azonban hogy sikerül-e elérnie nemesnek nevezett célját, nem a sors dönti el, hanem Ti. Alternatív valóság, NEM feltétlenül ragaszkodunk ahhoz hogy minden úgy legyen ahogyan eddig volt. A történetet Ti alakítjátok. Megtörténhet hogy Harry Potter meg sem születik, Bellatrix édesanyává válik avagy Lily Evans éppen Mrs. Piton lesz. Rajtatok múlik. Éld át a múltat, írd át a múltat!
Legutóbbi témák
» Csevegő
Max & Perselus EmptyVas. Jan. 29, 2012 4:34 am by Solomon Stormheart

» Leonella Sirett
Max & Perselus EmptyHétf. Dec. 26, 2011 1:50 pm by Rodolphus Lestrange

» Nymphadora Elois Giovanni
Max & Perselus EmptyHétf. Dec. 26, 2011 1:48 pm by Rodolphus Lestrange

» Társaink
Max & Perselus EmptyHétf. Okt. 10, 2011 7:16 pm by Lily Evans

» Thylane és Antonyn & Sylen
Max & Perselus EmptySzomb. Szept. 24, 2011 1:57 am by Thylane Hemsworth

» Max & Lily
Max & Perselus EmptySzomb. Szept. 24, 2011 1:47 am by Lily Evans

» Mardekáros diákok & Voldemort & Solomon
Max & Perselus EmptyVas. Szept. 18, 2011 6:54 am by Rodolphus Lestrange

» Sylen & Vanda
Max & Perselus EmptyVas. Szept. 18, 2011 5:23 am by Vanda Walwin

» Bellatrix & Remus & Rodolphus
Max & Perselus EmptySzer. Szept. 07, 2011 9:09 am by Bellatrix Black

Top posters
Rodolphus Lestrange
Max & Perselus Vote_lcapMax & Perselus Voting_barMax & Perselus Vote_rcap 
Max X. Martiness
Max & Perselus Vote_lcapMax & Perselus Voting_barMax & Perselus Vote_rcap 
Lily Evans
Max & Perselus Vote_lcapMax & Perselus Voting_barMax & Perselus Vote_rcap 
Bellatrix Black
Max & Perselus Vote_lcapMax & Perselus Voting_barMax & Perselus Vote_rcap 
Remus J. Lupin
Max & Perselus Vote_lcapMax & Perselus Voting_barMax & Perselus Vote_rcap 
Antonyn A. Dolohov
Max & Perselus Vote_lcapMax & Perselus Voting_barMax & Perselus Vote_rcap 
Potionus White
Max & Perselus Vote_lcapMax & Perselus Voting_barMax & Perselus Vote_rcap 
Solomon Stormheart
Max & Perselus Vote_lcapMax & Perselus Voting_barMax & Perselus Vote_rcap 
James Potter
Max & Perselus Vote_lcapMax & Perselus Voting_barMax & Perselus Vote_rcap 
Lord Voldemort
Max & Perselus Vote_lcapMax & Perselus Voting_barMax & Perselus Vote_rcap 
Staff

 

 Max & Perselus

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Perselus Piton
Ötödik évfolyam
Perselus Piton


Hozzászólások száma : 13
Join date : 2011. Aug. 24.

Max & Perselus Empty
TémanyitásTárgy: Max & Perselus   Max & Perselus EmptyCsüt. Aug. 25, 2011 10:32 am

A folyosó közepén leülök a földre, egy lovagi páncél árnyékában. Nem nagyon kellene, hogy bárki is észrevegyen. Gondolkodni akarok. Ez az egész élet sz@r. Nem is tudom, hogy miért élek. Addig jó, hogy van EGY barátom. De nincs több. Az az egy barátom is Griffendéles, mellé pedig sárvérű is. Ezért már sokszor vesztem össze Madekáros társaimmal is. De mit tegyek, ha csak hozzá fordulhatok? Lépteket hallok a szomszéd folyosóról, így méginkább behúzódok a páncél árnyékába.
Vissza az elejére Go down
Max X. Martiness
Hetedik évfolyam
Max X. Martiness


Hozzászólások száma : 105
Join date : 2011. Aug. 14.

Max & Perselus Empty
TémanyitásTárgy: Re: Max & Perselus   Max & Perselus EmptyCsüt. Aug. 25, 2011 10:41 am


Megölöm, kinyírom, felnyársalom, csak kerüljön a kezeim közé. Miért pont most kell ennek is betegnek lennie. Miért? Miért? Miért? Megfojtom Lupin-t, ha kijön a gyengélkedőről. Abban biztos lehet, hogy 2 hónapig helyettesíteni fog a munkában. Az már biztos. Annyira utálom, hogy engem vesznek elő, ha helyettesíteni kell Lupin-kát, fuu...
Szétvet az ideg. A hatodikon sétálgatok, pálcámmal minden egyes helyet megvilágítok. Akit megfogok, az eláshatja magát egy életre. Szerencsére senki nincs a folyosón, így továbbhaladok, folytatva a járőrözést.
Vissza az elejére Go down
Perselus Piton
Ötödik évfolyam
Perselus Piton


Hozzászólások száma : 13
Join date : 2011. Aug. 24.

Max & Perselus Empty
TémanyitásTárgy: Re: Max & Perselus   Max & Perselus EmptyCsüt. Aug. 25, 2011 10:46 am

Valaki elhalad a relytekhelyem mellett. Felismerem, még így, hátulról is. Nem hiszem, hogy félnem kéne tőle, ezért meg is szólítom.
- Helló Max.
Nincs valami rózsás kedvében, az már a mozgásából látszik.
- Ma nem Lupin lenne a soros prefi?
Vissza az elejére Go down
Max X. Martiness
Hetedik évfolyam
Max X. Martiness


Hozzászólások száma : 105
Join date : 2011. Aug. 14.

Max & Perselus Empty
TémanyitásTárgy: Re: Max & Perselus   Max & Perselus EmptyCsüt. Aug. 25, 2011 10:52 am


Észre se vettem Perselus, talán azért mert túlságosan is elönt a méreg, és a düh, hogy nekem kell kint lennem Lupin helyett. Mikor megszólít, visszafordulok, majd köszönök én is.
-Helló Perselus. De, csak Ő felsége lebetegedett és nekem kell helyette mászkálnom. -válaszolok gúnyosan. Nem vele van a gond, hanem azzal, hogy nekem kell munkálkodni más helyett. Jobb dolgom is van, mint helyettesíteni.
-Amúgy te mit keresel kint ilyenkor? -kíváncsian tolom a képébe a pálcámat.
Vissza az elejére Go down
Perselus Piton
Ötödik évfolyam
Perselus Piton


Hozzászólások száma : 13
Join date : 2011. Aug. 24.

Max & Perselus Empty
TémanyitásTárgy: Re: Max & Perselus   Max & Perselus EmptyCsüt. Aug. 25, 2011 10:57 am

- Hát igen, de mit is vársz "őfelségétől"?
Az utolsó szó köré a kezemmel macskakörmöt formálok.
- Töprengek. Most kezdem érezni, hogy mennyire szemétre való az élet...
Lassan felkecmergek a földről. Attól nem kell tartanom, hogy Max pontot von le, vagy neagy' Isten elvisz az ügyeleteshez, de akkor sincs túl jó kedvében. Jobb lesz vigyázni vele...
Vissza az elejére Go down
Max X. Martiness
Hetedik évfolyam
Max X. Martiness


Hozzászólások száma : 105
Join date : 2011. Aug. 14.

Max & Perselus Empty
TémanyitásTárgy: Re: Max & Perselus   Max & Perselus EmptyCsüt. Aug. 25, 2011 11:05 am


-Azért ennél többet. Ráadásul holnap is én leszek a soros, meg utána is és vasárnap meg élvezhetem a társaságát. Már, ha egyáltalán képes lesz kimászni a gyengélkedőről. -morgom, mert elegem van Lupin-ból, meg a hülye farkaskórjából. A válasza meglep egy kicsit. Tuti, hogy megint Evans-ról álmodozik, csak sajnos nem jön neki össze.
-Ha azért bánkódsz, mert nem jön össze a dolog Evans-sal, akkor törődj bele és keress mást. Amúgy meg a gyengélkedőn van. Szegényke összeesett a folyosón. -ami nem igaz, de hát az igazságot csak nem fogom neki megmondani. Még a végén nekem esik és baja származik belőle.
Vissza az elejére Go down
Perselus Piton
Ötödik évfolyam
Perselus Piton


Hozzászólások száma : 13
Join date : 2011. Aug. 24.

Max & Perselus Empty
TémanyitásTárgy: Re: Max & Perselus   Max & Perselus EmptyCsüt. Aug. 25, 2011 11:10 am

- Csak úgy megtaláltad a folyosón?
Gyanakvóvá tesz kicsit a kijelentés, de hát ez van. Nem hiszem, hogy képes lenne Max bántani. Bár... De nem, biztos nem.
- Majd találok. De már olyan régóta ismerem... Azt hiszem, meg is látogatom majd holnap...
Ha csinált is vele valamit, nem nagyon érdekelne. Közömbös akarok lenni a témában. Talán jobban is tenném, ha elfelejteném...
Vissza az elejére Go down
Max X. Martiness
Hetedik évfolyam
Max X. Martiness


Hozzászólások száma : 105
Join date : 2011. Aug. 14.

Max & Perselus Empty
TémanyitásTárgy: Re: Max & Perselus   Max & Perselus EmptyCsüt. Aug. 25, 2011 11:17 am


-Nem csináltam semmit sem... kivételesen. Mért kell mindenkinek azt hinni, hogy ha valaki a gyengélkedőre kerül, akkor én küldtem oda? -elegem van abból, hogy ezt vágják a fejemhez mindig. Igaz van némi igazság alapja a dolognak, de akkor se kellene rögtön engem gyanúsítani az ilyenekkel. Lily-t tényleg én juttattam oda, de ezt senki nem tudja, még saját maga sem, mert kitöröltem az emlékeit.
-Tudom, már hallottam a történetet. Hajts rá, vagy csinálj valamit. Ted meg te az első lépést felé. Potter-t meg hagyd figyelmen kívül. Átkozd meg, vagy bánom is én. -legalább addig is segít nekem. Mondjuk el kell keserítenem, hisz Lily az "enyém".
Vissza az elejére Go down
Perselus Piton
Ötödik évfolyam
Perselus Piton


Hozzászólások száma : 13
Join date : 2011. Aug. 24.

Max & Perselus Empty
TémanyitásTárgy: Re: Max & Perselus   Max & Perselus EmptyCsüt. Aug. 25, 2011 11:23 am

- Nem is gyanúsítottalak. Nem mindig vagy olyan. De legtöbbször igen. Na de szerencsére nekem eddig nem volt veled problémám...
Még mindig gyanús amit mond, de nem akarok az agyában turkálni.
- Megátkoznám szívesen, hidd el. De itt a suliban? Hogy nézne az ki? Hajtsak rá? Nem. el akarom felejteni inkább. Lehet, hogy mindkettőnknek jobb lenne... Meg hát mi értelme? Egy sárvérűvel? Fúj...
Vissza az elejére Go down
Max X. Martiness
Hetedik évfolyam
Max X. Martiness


Hozzászólások száma : 105
Join date : 2011. Aug. 14.

Max & Perselus Empty
TémanyitásTárgy: Re: Max & Perselus   Max & Perselus EmptyCsüt. Aug. 25, 2011 11:30 am


-Legalább ne a szemembe hazudnál Perselus. Látom, amit akarok, te is nagyon jól tudod. Nem is, mert egyikünknek se lenne kellemes a balhé kimenetele. -vigyorodok el. Bármennyire is lenézik Perselus-t, van tehetsége, csak éppen önbizalma nincs.
-Mért, hol máshol lenne rá alkalmad? Mi lett veled Perselus? Látszik, hogy túl sok időt töltesz Evans-sal, mert ennyire tiszteled a szabályokat. Nocsak, megváltozott a véleményed? -vigyorgok rá. Nem hittem volna, hogy ilyet is képes mondani. Kíváncsian várom a magyarázatát.
Vissza az elejére Go down
Perselus Piton
Ötödik évfolyam
Perselus Piton


Hozzászólások száma : 13
Join date : 2011. Aug. 24.

Max & Perselus Empty
TémanyitásTárgy: Re: Max & Perselus   Max & Perselus EmptyCsüt. Aug. 25, 2011 11:41 am

- Tudom hát. De most miért rekesszelek ki? Ha én tisztellek annyira, hogy nem turkálok a fejedben, akkor te is megtehetnéd ezt a szívességet...
Lehet durvára sikerült a válasz, de ha kihúzta belőlem?
Elgondolkodtattak a kérdései. Hol máshol? Végtére is igaza van. Megváltozott a véleményem, igen. Kezdem felfogni, hogy jobb lenne, ha nem nagyon barátkoznék a sárvérűekkel, főleg nem Lilyvel. De miért érdekelheti ez annyira Maxet?
- Igazad lehet. Majd ha egyszer tényleg felhúz, akkor kap egy olyant, hogy nem lesz ételme a gyengélkedőre vinni. Miért változott a véleményem? Mert kezd benőni a fejem lágya, azt hiszem. Akármennyire ismerem, mégiscsak sárvérű. Félek, hogy a Nagyúr is megorrol majd rám ezért...
Vissza az elejére Go down
Max X. Martiness
Hetedik évfolyam
Max X. Martiness


Hozzászólások száma : 105
Join date : 2011. Aug. 14.

Max & Perselus Empty
TémanyitásTárgy: Re: Max & Perselus   Max & Perselus EmptyCsüt. Aug. 25, 2011 11:50 am


-Ráadásul még nem is tagadod a dolgot. Miért? Mondjuk mert semmi közöm hozzá. Én megadom, de arról nem tehetek, hogy túl hangosak a gondolataid és erőlködés nélkül lehet hallani őket. Rekessz ki, mert nincs jogom bent lenni a fejedben. -nem érdekel, hogy durván válaszolt, úgy adom vissza neki. Senki nem fogja tőle megkérdezni, hogy bocs behatolhatok-e a fejedbe!? Nem, erre készüljön fel.
-Öt éve jársz ide. Ennyi idő alatt egy párszor már felhúzott téged, amiért megérdemelte volna, hogy a gyengélkedőre kerüljön. Mert eddig soha nem mondtad rá, hogy sárvérű. Már csak Potter-nek kell visszavágnod és minden rendben lesz körülötted. Evans nem fogja szennyezni tovább az elmédet.
Vissza az elejére Go down
Perselus Piton
Ötödik évfolyam
Perselus Piton


Hozzászólások száma : 13
Join date : 2011. Aug. 24.

Max & Perselus Empty
TémanyitásTárgy: Re: Max & Perselus   Max & Perselus EmptyCsüt. Aug. 25, 2011 12:00 pm

Nem válaszolok, minek is? Inkább csak alkalmazok egy csipetnyi okklumenciát. Igaz, ha egy legilimentor áll velem szemben, akkor ez kellene hogy legyen az első dolgom.
- Hát igen. Potter és a talpnyalói. Szívesen juttatnám mindet a gyengélkedőre. Csak merjenek még egyszer rám nézni... Kösz, most felbátorítottál. Kicsit fel is vidítottál. Evans meg majd kimegy a fejemből, de remélem, hogy az életemből is.
Tényleg felbátorodtam. Meg is eresztek Max felé egy vigyort. Meg emellett még ki is mondtam, hogy Evans. Nem emlékszek, hogy valaha is szólítottam így. Még egy óvatos kérdést felteszek Maxnek, kajánul várva a választ. Hátha...
- Ha egyszer éppen a sárgaföldig akarom átkozni a Potter-pereputtyot, akkor segítesz?
Próbálok kifejezéstelen arcot vágni, de nem vagyok biztos benne, hogy ez sikerül is. De végül is nem nagy gond. Egy lépést teszek hátra, és nekitámaszkodok a falnak. Ez azzal az előnnyel is jár, hogy sápadt arcom nagy része árnyékba helyeződik. Azért még nem bízok feltétlenül háztársamban...
Vissza az elejére Go down
Max X. Martiness
Hetedik évfolyam
Max X. Martiness


Hozzászólások száma : 105
Join date : 2011. Aug. 14.

Max & Perselus Empty
TémanyitásTárgy: Re: Max & Perselus   Max & Perselus EmptyCsüt. Aug. 25, 2011 12:12 pm


Épp ideje volt, hogy alkalmazzon okklumenciát. Mondjuk nem akartam nagyon a fejében turkálni, mert elegem volt a gondolataiból, meg amúgy sincs nagy kedvem semmihez se. Lassan mennem kellene tovább, mielőtt az ügyeletes tanár ideér. Viszont arról fogalmam sincs, hogy ki most a járőröző, de ez a legkisebb gondom.
-Hehh... tovább is, ha lehet. A Szent Mungo-ig, meg se álljanak. Igazán nem állt szándékomban, de ha már így alakult, akkor nincs mit. Ez az, felejtsd el Evans-t. -mert ő az enyém. Igaz ezt már nem mondtam neki, minek. Meg amúgy is, csak kényszerből csinálom az egészet. Ha nem kaptam volna parancsot, nem is törődnék vele.
-Benne vagyok. -kitudja, még talán segít is nekem a feladatomban. Persze csak a tudtán kívül, mert beavatni nem fogom, az egyszer biztos.
Vissza az elejére Go down
Perselus Piton
Ötödik évfolyam
Perselus Piton


Hozzászólások száma : 13
Join date : 2011. Aug. 24.

Max & Perselus Empty
TémanyitásTárgy: Re: Max & Perselus   Max & Perselus EmptyCsüt. Aug. 25, 2011 12:25 pm

Sietni kéne. Lassan leragadnak a szemeim. Meg hát Maxen kívül nem nagyon kellene járőrözővel találkozni. A kiábrándító bűbájom pedig még sajnos nem elég erős.
- Vagy egy jobb helyre, hogy még a Mungóban se tudják őket rendbehozni...
Szavaimnak egy kisebbfajta vigyorral adok nyomatékot. Nem tréfáltam...
Benne van. Van társam is most már a buliban. Holnap majd "véletlenül" belebotlok Potterbe, lehetőleg újonnan szerzett barátom társaságában.
- Nem is vártam mást. Evans meg menjen valahova, ahol nem zavar senkit. Pölö a föld alá. De én lelépek, nem szeretnék más járőrözővel találkozni. Meg fáradt is vagyok, úgyhogy szia - e szavakat egy kéznyújtással kísérem, kezet is rázunk. Ellököm magam a faltól, majd megindulok a lépcsők irányba. Elgondolkodtató beszélgetés volt, az egyszer biztos.

//Kösz a játékot. Very Happy//
Vissza az elejére Go down
Max X. Martiness
Hetedik évfolyam
Max X. Martiness


Hozzászólások száma : 105
Join date : 2011. Aug. 14.

Max & Perselus Empty
TémanyitásTárgy: Re: Max & Perselus   Max & Perselus EmptyCsüt. Aug. 25, 2011 12:33 pm


Nekem se ártana elindulnom folytatni a munkát, de még tart a beszélgetésünk. Ugyanakkor úgy is megértené, ha itt hagynám.
-Túl fiatal vagy még az Azkaban-hoz. -vettem a lapot és tudom, hogy arra akart kilyukadni, hogy inkább megölné őket.
A kérésére természetesen igent mondtam, mert nekem is származik előnyöm abból, hogyha Potter nincs a föld felszínén. Majd valahogy megtalálom őket holnap.
-Hát azért még nem kell meghalnia. Még várhat mondjuk... egy évet vele. Vigyázz a negyediken császkál egy tanár, a gondnok meg az elsőn van. Legalább is öt perccel még ott voltak. Helló -kezet fogok vele, majd elindulok felfelé a hetedikre.

//Én is köszönöm Very Happy //
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Max & Perselus Empty
TémanyitásTárgy: Re: Max & Perselus   Max & Perselus Empty

Vissza az elejére Go down
 
Max & Perselus
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hogwarts  :: Roxfort :: Hatodik Emelet :: Folyosó-
Ugrás: