Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Roxfort ... Írd újra a történelmet!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Leírás
1975 öt írunk, azaz Voldemort éppen most van felemelkedőben, azonban hogy sikerül-e elérnie nemesnek nevezett célját, nem a sors dönti el, hanem Ti. Alternatív valóság, NEM feltétlenül ragaszkodunk ahhoz hogy minden úgy legyen ahogyan eddig volt. A történetet Ti alakítjátok. Megtörténhet hogy Harry Potter meg sem születik, Bellatrix édesanyává válik avagy Lily Evans éppen Mrs. Piton lesz. Rajtatok múlik. Éld át a múltat, írd át a múltat!
Legutóbbi témák
» Csevegő
Remus, Lily és James EmptyVas. Jan. 29, 2012 4:34 am by Solomon Stormheart

» Leonella Sirett
Remus, Lily és James EmptyHétf. Dec. 26, 2011 1:50 pm by Rodolphus Lestrange

» Nymphadora Elois Giovanni
Remus, Lily és James EmptyHétf. Dec. 26, 2011 1:48 pm by Rodolphus Lestrange

» Társaink
Remus, Lily és James EmptyHétf. Okt. 10, 2011 7:16 pm by Lily Evans

» Thylane és Antonyn & Sylen
Remus, Lily és James EmptySzomb. Szept. 24, 2011 1:57 am by Thylane Hemsworth

» Max & Lily
Remus, Lily és James EmptySzomb. Szept. 24, 2011 1:47 am by Lily Evans

» Mardekáros diákok & Voldemort & Solomon
Remus, Lily és James EmptyVas. Szept. 18, 2011 6:54 am by Rodolphus Lestrange

» Sylen & Vanda
Remus, Lily és James EmptyVas. Szept. 18, 2011 5:23 am by Vanda Walwin

» Bellatrix & Remus & Rodolphus
Remus, Lily és James EmptySzer. Szept. 07, 2011 9:09 am by Bellatrix Black

Top posters
Rodolphus Lestrange
Remus, Lily és James Vote_lcapRemus, Lily és James Voting_barRemus, Lily és James Vote_rcap 
Max X. Martiness
Remus, Lily és James Vote_lcapRemus, Lily és James Voting_barRemus, Lily és James Vote_rcap 
Lily Evans
Remus, Lily és James Vote_lcapRemus, Lily és James Voting_barRemus, Lily és James Vote_rcap 
Bellatrix Black
Remus, Lily és James Vote_lcapRemus, Lily és James Voting_barRemus, Lily és James Vote_rcap 
Remus J. Lupin
Remus, Lily és James Vote_lcapRemus, Lily és James Voting_barRemus, Lily és James Vote_rcap 
Antonyn A. Dolohov
Remus, Lily és James Vote_lcapRemus, Lily és James Voting_barRemus, Lily és James Vote_rcap 
Potionus White
Remus, Lily és James Vote_lcapRemus, Lily és James Voting_barRemus, Lily és James Vote_rcap 
Solomon Stormheart
Remus, Lily és James Vote_lcapRemus, Lily és James Voting_barRemus, Lily és James Vote_rcap 
James Potter
Remus, Lily és James Vote_lcapRemus, Lily és James Voting_barRemus, Lily és James Vote_rcap 
Lord Voldemort
Remus, Lily és James Vote_lcapRemus, Lily és James Voting_barRemus, Lily és James Vote_rcap 
Staff

 

 Remus, Lily és James

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Lily Evans
Ötödik évfolyam
Lily Evans


Hozzászólások száma : 94
Join date : 2011. Aug. 14.

Remus, Lily és James Empty
TémanyitásTárgy: Remus, Lily és James   Remus, Lily és James EmptyHétf. Aug. 22, 2011 3:50 am

Kis levegőre vágytam, viszont nem akartam kivánszorogni az udvarra. Ez tűnt a legközelebbi helynek, ahol ki birok lépni. Jó a kedvem, kicsit nyugodtabb vagyok most, mint ahogy voltam már az imént. Farmernadrág és egy fekete póló van rajtam.
Elgondolkodom azon idő közben, hogy James vajon miért volt ilyen velem... talán igaz az amit Lupin mondott? Társaságra vágyom, így csak nekidőlök a korlátnak és várok, hátha valaki véletlenül kitéved ide.
Mellesleg lehet, hogy ki kéne mozdulnom, mostanság nem nagyon voltam semerre az iskolán kívül. Jól esne egy vajsör.


A hozzászólást Lily Evans összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Aug. 22, 2011 11:11 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Remus J. Lupin
Ötödik évfolyam
Remus J. Lupin


Hozzászólások száma : 50
Join date : 2011. Aug. 15.

Remus, Lily és James Empty
TémanyitásTárgy: Re: Remus, Lily és James   Remus, Lily és James EmptyHétf. Aug. 22, 2011 4:02 am

-TŰNJ AZ UTAMBÓL TE......!- Hatalmas ordítás hallatszik, eszméletlenül idegesítő nyávogás, aztán egy puffanás és dörgő léptek, majd hatalmas csattanás, és ismét dörgő léptek. Iszonyú harag tombol bennem. Ma találkoztam azzal, aki engem megharapott... Fenrir Greyback... Az a vadállat, és azért harapott meg mert apám összeveszett vele. És én még őt sajnáltam... Greyback-et... Odaérek az erkélyre és egy rúgással kicsapom az ajtót, amiből kitörik az összes kis üveg... A hajam kócos, fújtatok mint egy dühös bika, ennek ellenére sápadt vagyok, szemem alatt sötét karikák húzódnak, és az egész testem remeg, de a gyűlölet iszonyú erőt ad... Saját magam és Greyback gyűlölete. Először körül sem nézek de aztán észreveszem Lilyt.
-Öhm... Szia Lily.- Meglepetten köszönök rá, de ugyanolyan állapotban vagyok, a szememből még pár könnycsepp is folyik.
Vissza az elejére Go down
James Potter
Ötödik évfolyam
James Potter


Hozzászólások száma : 31
Join date : 2011. Aug. 19.

Remus, Lily és James Empty
TémanyitásTárgy: Re: Remus, Lily és James   Remus, Lily és James EmptyKedd Aug. 23, 2011 1:03 am


Barátait keresve sétálgat a kastély falain belül. Nem is figyel rá, hogy merre jár csak arra figyel fel, hogy Lupin és Lily az erkélyen beszélget. A nyári melegtől gyöngyözött a homloka, de Lily láttán elöntötte valamilyen forróság és fura érzés, mintha megint életre kelt volna az ebédje a gyomrában, és hal módjára ficánkolna. Arca hirtelen kipirul és felveszi házának vörös színét. Majd erőt vesz magán és kilép az erkélyre.
-Sziasztok-néz a kettősre- Lupin már mindenütt kerestelek!-ehhez azonban olyan arcot vág, amiből rájöhetnek, hogy nem mond igazat.
Vissza az elejére Go down
Lily Evans
Ötödik évfolyam
Lily Evans


Hozzászólások száma : 94
Join date : 2011. Aug. 14.

Remus, Lily és James Empty
TémanyitásTárgy: Re: Remus, Lily és James   Remus, Lily és James EmptyKedd Aug. 23, 2011 1:15 am

A hangokra felvigyelek. Az ajtó felé fordítom a pillantásomat, majd egy kicsit elmosolyodom. Tudom, hogy nem kéne, hiszen amikor Lupin ilyen mérges... Kicsit még várok, hátha ide téved elvégre nem bánnám, hiszen társaságra várok. Hál istennek, nem kell csalódnom. Pár másodperc múlva, meg is jelenik, kicsit ahogy elnézem zavarodott arckifejezéssel.
-Szia. Minden rendben? -Kérdezem tőle, viszont nem sokáig tart az édes kettes. James is idevágódik. Biztosan felfigyelt Lupin kiabálására.
-Helló James. -Biccentek. Aztán nem szólok bele a kettejük beszélgetésébe, csak hátradőlök a párkányon és halványan elmosolyodom ismét. Kíváncsi vagyok, mi sül ki majd ebből.
Vissza az elejére Go down
Remus J. Lupin
Ötödik évfolyam
Remus J. Lupin


Hozzászólások száma : 50
Join date : 2011. Aug. 15.

Remus, Lily és James Empty
TémanyitásTárgy: Re: Remus, Lily és James   Remus, Lily és James EmptyKedd Aug. 23, 2011 11:53 pm

Minden rendben? Ezt lehet leolvasni az arcomról? Semmi sincs rendben, semmi, romhalmaz az életem ezt miatt a rohadt farkas-kór miatt, és egyre rosszabb lesz, amiket át kell élnem. A múltkor majdnem felfaltam Jamest, mert késve változott át.
-Nem, semmi sincs rendben.- Roskadok le egy padra, és csak akkor emelem fel a fejem amikor valaki belép. Már ordítanám le a fejét, hogy takarodjon innen, amikor meglátom James-t. Akaratlanul is egy vigyor csúszik az arcomra, és észreveszem a ferdítését.
-Megtudtam, hogy ki miatt lettem vérfarkas.- Suttogom magam elé ismét vigyor nélkül, de azért biccentek James szavaira.
Vissza az elejére Go down
James Potter
Ötödik évfolyam
James Potter


Hozzászólások száma : 31
Join date : 2011. Aug. 19.

Remus, Lily és James Empty
TémanyitásTárgy: Re: Remus, Lily és James   Remus, Lily és James EmptySzer. Aug. 24, 2011 12:58 am


-Hallottam a kiáltásod Lupin. Baj van? - néz barátjára, és egyből feltűnik neki, hogy barátja mosolya mögött düh lappang.
*Feldúlt barátja felé veszi az irányt, és ő is lezuttyan mellé. De mikor elhalad Lily mellett, megereszt felé egy kedves mosolyt és óvatosan szinte észrevehetetlenül a kezét elhúzza a kezét Lilyén, símintásnak szánva. Lupint nézve azonban nem tudja eldönteni, hogy mi baja lehet. Akkor szokott így viselkedni, mikor közeledik a telihold, de ez még messze volt. Veszélyes játékot űznek azonban mivel nem veszélytelen dolog egy vérfarkassal játszani. A múltkor is majdnem ráfázott mikor kicsit későn változott át.*
-Lupin nem mondod komolyan? Ki volt az? - majd inkább egy másik kérdést tesz fel ami sokkal jobban érdekelte - Ugye nem csináltál semmi meggondolatlanságot?
~Én a helyében akár még főben járó átkot is használtam volna, ha megtudnám, hogy ki tette. A pasas már valószínű, hogy rég az Azkabanban raboskodna, ha rajtam múlna.~
Vissza az elejére Go down
Lily Evans
Ötödik évfolyam
Lily Evans


Hozzászólások száma : 94
Join date : 2011. Aug. 14.

Remus, Lily és James Empty
TémanyitásTárgy: Re: Remus, Lily és James   Remus, Lily és James EmptySzer. Aug. 24, 2011 7:36 pm

Aggódó pillantással nézek Lupinra, amikor először közli velünk, hogy nincs semmi rendben. Az arcáról nem tudom leolvasni, hogy mi a gond, hiszen... annyira nem vagyok jó emberismerő. Viszont amikor meghallom a bánatát... nagyra merednek a szemeim. Nem is tudok mit szólni, hiszen James megteszi helyettem.
Megsimítja a kezemet... most már tényleg kezd furcsábbnál furcsább dolgokat véghez vinni. Fülig elvörösödöm, viszont egy pillanat után hál istennek visszaváltok az eredeti arcszínemre.
-Nyugodj meg Remus! Tudom, hogy most irtó nagy düh van benned, de nyugodj meg és jobb lesz. Mi itt vagyunk neked, segítünk. -Próbálom valahogy feldobni, mert ilyen arccal nagyon rossz ránézni. Egy pillantást és egy félmosolyt vetek Jamesre, de aztán a tekintetem visszakúszik Lupinra.
Vissza az elejére Go down
Remus J. Lupin
Ötödik évfolyam
Remus J. Lupin


Hozzászólások száma : 50
Join date : 2011. Aug. 15.

Remus, Lily és James Empty
TémanyitásTárgy: Re: Remus, Lily és James   Remus, Lily és James EmptySzer. Aug. 24, 2011 9:04 pm

-Igen... Én megölöm.. Megölöm.- A gyűlölettől remegő testtel válaszolok Jamesnek. Egyszerűen nem tudom felfogni hogy mindez velem történjen. Nem elég hogy vérfarkas vagyok, nem, még azt is meg kell tudnom hogy csak azért lettem az mert apám meggondolatlan volt, és hogy miatta büntet engem az élet ezekkel a kínokkal.
-De. Fenrir Greyback.- Az egész testem úgy remeg hogy még egy kiadós kocsonya is jól megirigyelhetné. -Semmi meggondolatlanságot? Még nem kerestem kötelet és egy megfelelő fát.- Jegyzem meg epésen de aztán elvigyorodok.
-Jobb? Lily, ugye ezt te sem képzeled? Hogy a jó büdös fenébe lehetne jobb!? Egy emberevő szörnyeteg vagyok könyörgöm. Ha Sirus nem lenne Jamest megettem volna vacsorára pár héttel ez előtt. Ez nem lehet jobb, csak egyre rosszabb. Ahányszor átváltozok olyan fájdalmaim vannak mintha évekig kínoznának, és miért, mert a drága jó édesapám hülye volt.- Nem ordítok, nem is kiabálok, hanem nagyon is halkan beszélek, de lehet hallani azt amit mondok.
Vissza az elejére Go down
James Potter
Ötödik évfolyam
James Potter


Hozzászólások száma : 31
Join date : 2011. Aug. 19.

Remus, Lily és James Empty
TémanyitásTárgy: Re: Remus, Lily és James   Remus, Lily és James EmptyCsüt. Aug. 25, 2011 11:37 am


-Ha gondolod Lupin én segítek neked, abban amit tenni akarsz, de arra ne számíts, hogy engedem azt, hogy Azkabanba juss. sokkal viccesebb lenne, ha az a szemét kerülne oda és gyötrődne örökké kínjai közt, -majd megeresztek egy félmosolyt felé.
-Tudom, hogy szörnyű ilyet tenni egy emberrel, de úgy gondolom, hogy Greyback már cseppet sem ember. És barátom sokkal inkább őt kéne vérengző szörnyetegnek titulálnod, s nem magadat. A kisujjadba több emberség szorult, mint abba a vadállatba.
*Közben Lilyre sandít, attól félve, hogy durva szavaival, nehogy megijessze őt.*
-Te öntudatlanul teszed amit teszel. Ő viszont készakarva változott át ott. És szándékosan állt rajtad bosszút apád miatt, tudván, hogy mit tesz. És szerintem egyáltalán nincs mit szégyenled azon ami vagy. - majd ehhez a tőle telhető legkomolyabb és egyben a legnyugtatóbb arcot próbálja vágni. - azt aláírom, hogy mielőtt átváltozol,meg kell tenni néhány óvintézkedést, de a betegséged alapjában véve nem fertőző és később a családodra se lehet túl nagy kihatással. A kínjaidat, pedig előbb utóbb megtanulhatod csökkenteni.
*Szavai még neki is igen tárgyilagosan és egyszerűen csengtek, holott ez a dolog cseppet sem egyszerű. Remus iszonyú kínokat élhet át minden holdtöltekor. És ezek csak komoly erőfeszítések árán csökkenhet.. Közben Lily és Remus között járatja tekintetét, figyelve milyen hatást váltanak ki szavai. Attól fél, hogy gondolatai amit megosztott nem túl érzéketlenek e?*
Vissza az elejére Go down
Lily Evans
Ötödik évfolyam
Lily Evans


Hozzászólások száma : 94
Join date : 2011. Aug. 14.

Remus, Lily és James Empty
TémanyitásTárgy: Re: Remus, Lily és James   Remus, Lily és James EmptyKedd Aug. 30, 2011 11:05 pm

Csak bólogatok és bólogatok. Ilyen állapotban igazából még nem nagyon láttam Remust. Már engem zavar ez a látvány. Csak hallgatom a két fiút, nemtudok mit mondani rá, hiszen... mondjuk úgy, hogy ők ezt jobban megtudják egymás között beszélni. A végén már inkább csak közelebb lépek és barátilag... megölelem Remust. Egy apró mosolyt eleresztek még James felé, na meg kacsintok is mellé.
-Nyugi. Tudom, hogy nem olyan könnyű, mint ahogy mondom, de nyugi. - Van valami nyugodt és érzéki a hangomban, de talán csak tényleg nem szeretem, ha a körülöttem lévők ilyenek. Aztán felkelek, és odalépek a korláthoz. Nekidőlök háttal. Néha felvonom a szemöldökömet, hiszen nem mindent vágok amit mondanak, de előbb vagy utóbb... biztosan megértem. James szavaira továbbra is halványan elmosolyodom, kíváncsi vagyok, erre mit fog szólni Remus. Egyszer ide, egyszer oda fordítom a pillantásomat, reménykedve abban, hogy minden rendben lesz lassan.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Remus, Lily és James Empty
TémanyitásTárgy: Re: Remus, Lily és James   Remus, Lily és James Empty

Vissza az elejére Go down
 
Remus, Lily és James
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hogwarts  :: Roxfort :: Második Emelet :: Erkély-
Ugrás: